Vzrušujúca rozmanitosť pre dobrodruhov, objaviteľov a nadšencov: Naša rodina GS má troch nových členov. Či už plánuješ víkendový výlet so svojimi najbližšími priateľmi, chceš prekonávať terén sám pre seba alebo hneď celý svet – s týmito modelmi máš otvorené všetky dvere. Zisti, ktorý z nich najviac vyhovuje tebe a tvojim zámerom a prezisti si všetky dôležité podrobnosti.

+ Čítaj viac
„ 

Hungry for more Adventure

 “

BMW F 800 GS

BMW F 800 GS

Nový model BMW F 800 GS je vždy po tvojom boku, nech ťa už čaká akákoľvek cesta. Vďaka novému silnému motoru a mnohým vylepšeniam sa perfektne hodí na krátke aj dlhé dobrodružstvá. Zbaľ si batoh, zober priateľov a zaži #SpiritOfGS na vlastnej koži.

+ Čítaj viac

BMW F 900 GS

BMW F 900 GS

Unikni z bežného dňa, vyraz do terénu: BMW F 900 GS je skvelý motocykel pre všetkých, ktorí hľadajú výzvy. Cez kamene a štrk, cez vietor a vodu, do hlbokých jám a vysokých kopcov – tento enduro motocykel sa jednoducho perfektne hodí na unikátne zážitky.

+ Čítaj viac

BMW F 900 GS Adventure

BMW F 900 GS Adventure

Si pripravený na dobrodružstvo? BMW F 900 GS Adventure je bez pochýb. Sprevádza vás po celom svete, cez rozličné klimatické pásma a mnohé nadmorské výšky. Zaži vzrušujúce výlety bez toho, aby si sa musel vzdať pohodlia. Či už sám alebo vo dvojici, na krátky šprint alebo dlhú trasu.

+ Čítaj viac

Viac #spiritofgs

spinner