40 rokov dobrodružstva

Štyri desaťročia GS

Pripravení na každú výzvu: Od roku 1980 stelesňuje GS nespútané dobrodružstvo a zvedavosť v teréne a aj na cestách. Pred 40 rokmi sme prvýkrát predstavili R 80 G/S ako koncepčného priekopníka cestovných motocyklov enduro, a tým sme položili základ pre desaťročia trvajúci úspešný príbeh. Toto jubileum oslavujeme mimoriadnymi edíciami našich rozmanitých modelov GS. Modely „Editions 40 Years GS“ sú každý sám osebe poctou #SpiritofGS. Presvedčia najmodernejšou technikou, ich dizajn je však inšpirovaný legendárnou R 100 GS a pripomína korene GS.

Jedinečný dizajn pri príležitosti jubilea

Inšpirovaný ikonou

Najmodernejšia technika inšpirovaná ikonami: Modely „Editions 40 Years GS“ sú optickou poctou legende GS: čierno-žltý dizajn sa opiera o R 100 GS, ktorý sa stal známy pod prezývkou „Bumblebee“.

R 1250 GS Adventure – Edition 40 Years GS

Ikona legendárneho vzhľadu: R 1250 GS Adventure vo vyhotovení „Edition 40 Years GS“ s kontrastnými žltými páskami, ochranou rúk a zlatými ráfikmi, riadidlami a brzdovými strmeňmi.

R 1250 GS – Edition 40 Years GS

R 1250 GS vo vyhotovení „Edition 40 Years GS“ dáva zlatými riadidlami a ráfikmi, ako aj nápadným čierno-žltým sedadlom Rallye jasne najavo, odkiaľ prichádza.

F 850 GS Adventure – Edition 40 Years GS

F 850 GS Adventure v podobe „Edition 40 Years GS“ s čierno-žltým sedadlom, ráfiky so zlatým eloxovaním a hodnotné detaily odkazujú na R 100 GS.

F 850 GS – Edition 40 Years GS

S lakom v čiernej metalíze Blackstorm, žltými zvýrazneniami a zlatými eloxovanými ráfikmi priťahuje F 850 GS „Edition 40 Years GS“ pohľady.

F 750 GS – Edition 40 Years GS

Čierne ráfiky, nápadná žltá ochrana rúk a výrazný nápis „40 Years GS“: F 750 GS v podobe „Edition 40 Years GS“.

G 310 GS – Edition 40 Years GS

Jazdi spontánne po džungli veľkomesta na G 310 GS vo vyhotovení „Edition 40 Years GS“ vo farbe Cosmicblack uni so zlatou teleskopickou vidlicou a nápadnými žltými páskami.

R nineT Urban G/S - Edition 40 Years GS

Lakovanie v čiernej metalíze Blackstorm, čierno-žlté sedadlo s nápisom „40 Years GS“ a žltou ochranou rúk: R nineT Urban G/S vo vyhotovení „Edition 40 Years GS“.

40 rokov pokroku

Prišla, išla a zvíťazila

Prišla, išla a zvíťazila

Keď v roku 1978 motorka GS 80 vyhrala dve zlaté medaily na majstrovstvách sveta Six Days, ešte nikto netušil, že tento rad modelov bude o dva roky neskôr vo víťazstvách pokračovať aj na trhu. Motocykel R 80 G/S založil segment veľkoobjemových cestovných motocyklov enduro, ktorý doteraz ovláda. GS sa považuje za najúspešnejší nemecký motocykel – a my vieme prečo. Kto raz jazdil na GS, hneď to zistí: jazdiť na GS je životný pocit.

+ Čítaj viac

Technika jazdy, ktorá kladie míľniky

Technika jazdy, ktorá kladie míľniky

Dynamika jazdy, spôsobilosť na offroad, pohodlie a robustnosť sú štyri vynikajúce danosti, o ktoré sa staráme už 40 rokov a ktoré stále zdokonaľujeme. Model GS je tak hybnou silou inovácií: bol zostrojený na prekonávanie hraníc a dobývanie nových terénov. Poháňa ho motorová technika budúcnosti, počnúc jednovalcom až po dnešný boxer motor.

+ Čítaj viac

K predajcovi

Prebudili sme tvoju zvedavosť alebo potrebuješ ešte viac informácií? Vyhľadaj cielene predajcu BMW Motorrad vo svojej blízkosti a nechaj si poradiť o modeloch „Editions 40 Years GS“.

Nájdi predajcu

Viac o #SpiritOfGS

spinner