Expedition Leader

Nová generácia off-road sprievodcov BMW

Sprievodcovia Expedition Leader spoločnosti BMW sú vyškolení na to, aby ťa bezpečne viedli počas tvojho vlastného dobrodružstva.

Všetci už absolvovali výcviky ako sprievodcovia na cestách, ako aj inštruktori v teréne a teraz povýšili svoj súbor zručností na ďalšiu úroveň. Práve oni sú tým prvkom, ktorý spája skupinu jazdcov do tímu. Počas jazdy s certifikovaným sprievodcom Expedition Leader spoločnosti BMW Motorrad máš istotu, že si v bezpečí, športovo naladený a so zárukou vzrušenia na cestách, pretože rozumie terénu, technológiám a: tebe.

Tvoje BMW R 1300 GS

Nie je to náhoda, že sa výcvik sprievodcu Expedition Leader realizuje na modeli BMW R 1300 GS. Žiadny iný motocykel nevyťaží zo svojich jazdcov toľko a súčasne nedokáže posúvať komfortnú zónu jazdca. Vďaka všestranným ergonomickým možnostiam je zaujímavý pre najrôznejšie typy jazdcov a umožňuje vytrvalosť. S pohotovostnou hmotnosťou 237 kg sa ľahko manipuluje a vďaka inteligentnej výbave zapôsobí novou jednoduchosťou počas zážitku z jazdy. Aj s batožinou si vždy správne na cestách, či už na rovinke, pri naklonení alebo brzdení.

+ Čítaj viac

8 sprievodcov Expedition Leader z celého sveta

Certifikovaní inštruktori pricestovali z celého sveta, aby začali dobrodružstvo Expedition Leader. Účastníci z Austrálie, Taiwanu, Mexika a Európy sú tak rozmanití ako výcvik Expedition Leader samotný. 8 národov, 7 mužov a jedna žena: spoločný menovateľ? Všetci aktívne pracujú ako sprievodcovia a inštruktori vo svojich krajinách. V úzkej spolupráci s nimi a certifikovanými partnermi BMW Motorrad ponúka spoločnosť BMW Motorrad cesty na motocykloch, ktoré si môžeš objednať a tak zažiť dobrodružstvo svojho života.

+ Čítaj viac

Challenges Accepted

Skúsenosť zvládne každú výzvu

Sprievodcovia Expedition Leader majú fyzické, mentálne a technické zručnosti potrebné na úplné využitie potenciálu každého jednotlivého jazdca. Počas výcviku sa učia zvládať všetky situácie, ktoré sa môžu objaviť počas expedície v teréne mimo civilizácie v tých najťažších podmienkach. Od fyzickej námahy cez nepriaznivé počasie až po situácie pri nehodách alebo spontánne opravy – sprievodcovia Expedition Leader sú perfektne pripravení na každú udalosť.

+ Čítaj viac

Sila a vytrvalosť

Sila a vytrvalosť

Mimo civilizácie nie sú odpočívadlá ani zmrzlinárne. Každý, kto tu pricestuje na viacdňové tour, potrebuje vytrvalosť pri plnej koncentrácii, ako aj správnu kombináciu sily a technického know-how. Súčasťou výcviku sú celodenné tour cez hlboký piesok, štrk a blato. Takto pripravujeme sprievodcov Expedition Leader na spoločné tour a prepožičiavame im zručnosti, ktoré ťa inšpirujú.

+ Čítaj viac

Zachovaj si chladnú hlavu

Zachovaj si chladnú hlavu

Situácia pri nehode mimo civilizácie? Slabá motivácia? Zablokované cesty? Počas skutočného dobrodružstva je mnoho príležitostí na otestovanie hraníc mentálnej odolnosti. Sprievodcovia Expedition Leader sú špeciálne školení na také udalosti a vždy vedia, čo robiť.

+ Čítaj viac

Skrutky pod tlakom

Skrutky pod tlakom

Modely BMW GS sú známe svojou spoľahlivosťou. Ak by sa však kvôli náročnému terénu vyskytli neočakávané technické poruchy, sprievodcovia Expedition Leader sú na to perfektne pripravení. Sprievodcovia Expedition Leader sú vyškolení ako mechanici v teréne. Dokážu urobiť nevyhnutné opravy na modeli BMW R 1300 GS s minimálnym množstvom náradia v divočine. Na technické problémy musíte vedieť reagovať ako tím, hlavne v drsných terénoch, ktoré sú výzvou pre stroj aj jazdca.  

+ Čítaj viac

BEZPEČNE DO DOBRODRUŽSTVA

Tvoje dobrodružstvo v bezpečí

Naši sprievodcovia Expedition Leader sú profesionálne vyškolení. Absolvujú rozličné typy fyzických, mentálnych a technických výziev. Sú nastavení na to, aby zabránili vážnym situáciám. A ak veci neplynú celkom hladko, presne vedia, ako ti môžu pomôcť. Počas celého dobrodružstva si s nimi v bezpečí. Nezáleží na tom, ktorý zážitok si objednáš prostredníctvom spoločnosti BMW Motorrad alebo jedného z našich poskytovateľov cestovných služieb: môžeš sa plne koncentrovať na dobrodružstvo, tvoj sprievodca Expedition Leader sa postará o všetko ostatné.

+ Čítaj viac

A IDE SA NA TO

spinner