Stretnutie s priateľmi.

BMW Motorrad Days 2019.

Tri dni sa bude v Garmisch-Partenkirchene opäť všetko točiť okolo spoločnej vášne: motoriek počas podujatia BMW Motorrad Days. Prepracovaný program so živou hudbou, akčnými predstaveniami, ako aj najnovšími motorkami a množstvom svetových noviniek pritiahne v období od 5. do 7. júla do mesta na úpätí vrchu Zugspitze asi 40 000 návštevníkov. Pestré dni na podujatí si užijú nielen fanúšikovia motoriek BMW, ale aj jazdci všetkých ostatných značiek – ide skrátka o stretnutie priateľov, rodiny a motorkárskej komunity.

Akcie a program.

Akcie a program.

Zamerané na ľudí a motorky: Tri dni budeš stredobodom pozornosti ty a najnovšie motorky. Ako súčasť komunity sa ocitneš uprostred kaskadérskych čísel, skúšobných jázd, výletov na motorkách a živých hudobných vystúpení. Môžeš sa tešiť na starých známych a nové priateľstvá!

+ Čítaj viac

Príchod a ubytovanie.

Príchod a ubytovanie.

Pre veľa bikerov je zážitkom už samotný príchod na BMW Motorrad Days, keďže množstvo pekných trás do Garmisch-Partenkirchenu vedie priamo cez Alpy. Naplánuj si vlastnú trasu a vychutnaj si nezabudnuteľnú cestu. V tejto časti nájdeš aj informácie o možnostiach prenocovania v tomto idylickom meste na úpätí Zugspitze.

+ Čítaj viac

FAQ – Odpovede na tvoje otázky.

FAQ – Odpovede na tvoje otázky.

Si jedným z približne 40 000 fanúšikov motoriek, ktorí pricestujú na podujatie BMW Motorrad Days do Garmisch-Partenkirchenu, ale stále máš nezodpovedané otázky? Tu nájdeš naše odpovede na často kladené otázky.

+ Čítaj viac

Ďalšie príbehy, ktoré by ťa mohli zaujímať

spinner