BMW Motorrad Days 2023

To bola oslava!

Jubilejný ročník BMW Motorrad Days prekonal všetky očakávania. Pódiá, stánky, prehliadky, výstavy a samozrejme množstvo motocyklovej akcie prilákali od 7. do 9. júla do letnej záhrady výstaviska Messe Berlin nespočetné množstvo návštevníkov. Každý, kto mal záujem, sa mohol naživo zúčastniť kvalifikácie do prvého „medzinárodného tímu“ na Int. GS Trophy 2024 alebo si pozrieť, ako sa nový elektrický CE 02 obratne a štýlovo postavil na štart. Aj legendárny festival Pure&Crafted, ktorý sa konal v rovnakom čase, prispel k tomu, aby bol tento víkend nezabudnuteľný.

Hlavné mesto motocyklov

Tri dni, päť stanovíšť: 21. ročník BMW Motorrad Days sa tiahol takmer celým hlavným mestom. Okrem výstaviska Messe Berlin bol novým miestom konania festivalu Pure&Crafted Friedrichshain. V Adventure Hub v areáli MCC Schenkenhorst sa konala medzinárodná kvalifikácia na Int. GS Trophy 2024. Súčasťou bol aj okruh Spreewaldring ako nový uzol motoristického športu. A motocyklovým nadšencom sa samozrejme naskytol aj vzrušujúci pohľad do zákulisia výroby motocyklov v závode BMW v Spandau.

+ Čítaj viac

Oduševnená atmosféra na festivale Pure&Crafted

Čistý životný štýl #SoulFuel: Na festivale Pure&Crafted, ktorý organizovala spoločnosť BMW Motorrad, si na svoje prišli hudobní fajnšmekri, ale aj fanúšikovia dvojkolesovej kultúry, mestského životného štýlu a skvelých vecí. Tento rok vystupovali počas dvoch dní na niekoľkých pódiách nové kapely aj festivaloví velikáni ako Drangsal, ktorí poriadne rozprúdili dav. Na celkom novej skejtbordovej dráhe si skejteri a BMXeri mohli vyskúšať svoje triky s DJ-mi a živou hudbou. Skrátka: čistá radosť a jedinečná atmosféra na 5 000 metroch štvorcových. Uprostred Friedrichshainu a stále bokom od hlavného prúdu.

+ Čítaj viac
Zisti viac external-link-arrow-slim

Zdieľané emócie počas kvalifikácie

Zdieľané emócie počas kvalifikácie

S cieľom umožniť jazdcom, ktorí sa nemôžu zúčastniť národného kvalifikačného podujatia, zúčastniť sa Int. GS Trophy, sa po prvý raz uskutočnila medzinárodná kvalifikácia. Tím, ktorý sa v Adventure Hub na BMW Motorrad Days kvalifikoval do finále v Namíbii, sa zapíše do histórie Int. GS Trophy ako prvý „medzinárodný tím“.

+ Čítaj viac

Husia koža na pretekárskej trati

Husia koža na pretekárskej trati

Na svoje si prišli aj fanúšikovia motoristického športu. A to nielen na tribúne, ale aj na motocykli. Spolu s MotoRacingSchool mohli milovníci rýchlosti absolvovať niekoľko nezabudnuteľných kôl v tréningovom priestore okruhu Spreewaldring na najnovších modeloch BMW S 1000.

+ Čítaj viac

Zažite viac #SoulFuel

spinner