Rad GS

Koláž modelov BMW Motorrad GS.

Modely GS sú ikony, ktoré už viac ako štyri desaťročia inšpirujú fanúšikov na celom svete, aby prekonali svoje osobné hranice. Ich silné pohony dodávajú presne suverenitu, na ktorú sa chce spoľahnúť v neznámom teréne. Najmodernejšia technika a jazdné režimy sa starajú o bezpečnosť, najlepšiu priľnavosť a optimálnu ovládateľnosť pre každý podklad a každé počasie. A nezameniteľná predná časť s výraznou hornou líniou ukazuje aj v najzadnejšom kúte sveta: prichádza GS.

+ Čítaj viac

Naše modely GS

R 1300 GS

Neočakávane ľahký a maximálne variabilný: Najlepší model veľkých dobrodružných motocyklov. Poďme udávať tempo.

R 1250 GS Adventure

Žiadny cieľ je príliš ďaleko a najlepšie pripravený: Objem palivovej nádrže 30 litrov, zvýšenie riadidiel a spoľahlivý boxer sú synonymom suverenity a dynamiky pri objavovaní.

F 900 GS

Motor: silný. Karoséria: úzka. Tento motocykel je nekompromisne zrodený na použitie v teréne a je ideálny pre tvoje ďalšie dobrodružstvo.

F 900 GS Adventure

Či už víkendová jazda alebo dlhší výlet, sám alebo vo dvojici. S týmto cestovným endurom sa môžeš vydať na pohodovú objavnú cestu.

F 800 GS

Tvoj dokonalý spoločník na spontánne výlety a dobrodružstvá. Čokoľvek trasa prinesie, na túto motorku sa dá spoľahnúť.

G 310 GS

Každý deň radosť z dobrodružstva: Ikonická ergonómia GS a kvalitná výbava zaručujú nekomplikovaný pôžitok z jazdy v meste a v okolitej krajine.

XR je symbolom športových vlastností a výkonu stavaného na dlhé jazdy: Agresívny dizajn a silné motory sa spájajú s ergonomickým komfortom a najmodernejšími asistenčnými systémami. Pre všetkých, ktorí naháňajú každú zákrutu a každý kilometer – a to aj po celé dni.

+ Čítaj viac

Jedinečné dobrodružstvá – zakaždým

R 1250 GS Adventure v teréne.

Na Int. GS Trophy sa každé dva roky merajú najlepší GS jazdci a jazdkyne sveta. Najskôr sa tí najtalentovanejší preukážu v národných kvalifikáciách, aby mohli zastupovať svoju krajinu. Cieľom sú potom najfascinujúcejšie motorkárske destinácie na svete, ako je Nový Zéland, Kanada, Mongolsko alebo Albánsko. V intenzívnych denných etapách s náročnými špeciálnymi skúškami sa počítajú predovšetkým tímový duch, šikovnosť a jazdecké umenie. A samozrejme vznikajú na každej Int. GS Trophy priateľstvá na celý život.

+ Čítaj viac

Oblečenie na motocykel pre tvoje ďalšie dobrodružstvo

Naše vybavenie vyvíjame paralelne s našimi motocyklami. Takto rozpoznáme, čo naozaj potrebujete, keď cestujete: Naša výbava pre jazdcov je odskúšaná a premyslená až do posledného detailu. Ponúka vynikajúcu ochranu, voľnosť pohybu a komfort vo všetkých poveternostných podmienkach.

+ Čítaj viac
Prejsť na kolekciu external-link-arrow-slim

Odštartuj svoje dobrodružstvo teraz

spinner