Predstavujeme náš najdôležitejší nástroj: Skúsenosti našich zamestnancov.

Predstavujeme náš najdôležitejší nástroj: Skúsenosti našich zamestnancov.

Naši zamestnanci disponujú vďaka intenzívnemu a vysoko odbornému vzdelávaniu bohatými odbornými znalosťami – v oblasti klasickej mechaniky, ako aj na poli technológií diagnostiky elektronických systémov. Ide o vysoko odborne vyškolených profesionálov, ktorí poznajú váš stroj BMW ako vlastnú dlaň. Ich odborné znalosti, jazdné skúsenosti a vášeň, ktorú prechovávajú k motocyklom, rozhodujúcim spôsobom prispievajú k úrovni služieb, ktoré spoločnosť BMW Motorrad poskytuje v oblasti vykonávania servisu originálnych dielov.

+ Čítaj viac

Expresný servis BMW Motorrad.

Expresný servis BMW Motorrad.

Keď potrebujete svoju motorku, neznamená to, že ju potrebujete niekedy inokedy. Potrebujete ju teraz. Služba expresného servisu Fast Lane Service drží krok s rýchlym tempom vášho života. Kým oddychujete v príjemnej miestnosti vyhradenej pre zákazníkov, alebo kým si vychutnávate skúšobnú jazdu na novom stroji, my robíme všetko pre to, aby sme váš motocykel dostali opäť do špičkového stavu. Všetko do 90 minút. Takže sa nemusíte vzdať svojej flexibility. Pretože nikdy neviete, kedy vás ulice opäť vyzvú na skvelú jazdu. *

*K dispozícii iba na vybraných trhoch.

+ Čítaj viac

Servis bŕzd BMW Motorrad.

Servis bŕzd BMW Motorrad.

Človek nikdy nevie, čo naňho čaká za rohom. A vaše brzdy musia byť vždy v skvelej forme. Vyškolili sme mechanikov, ktorí skontrolujú vaše brzdy do posledného detailu. Aby ste sa mohli stopercentne spoľahnúť na svoj stroj. A aby ste vždy mali povinné rezervy. Nech sa stane čokoľvek.

+ Čítaj viac

Servis batérií BMW Motorrad.

Servis batérií BMW Motorrad.

Po dlhej zime alebo niekoľkotýždňovej prestávke sa dovalí búrka presne v tom najnevhodnejšom čase. To je dôvod, prečo naši odborní servisní pracovníci vykonávajú kontrolu vašej batérie – a v prípade potreby ju vymenia. Takže váš stroj je vždy pripravený vyraziť. Bez zbytočných „ak“ a „ale“.

+ Čítaj viac

Servis vzduchových filtrov BMW Motorrad.

Servis vzduchových filtrov BMW Motorrad.

Naši mechanici to dobre vedia: iba motor, ktorý dokáže dýchať, je schopný podať svoj plný výkon. Preto okamžite ako prvý úkon vykonávame výmenu vzduchového filtra vášho stroja. Používaním originálnych dielov BMW Motorrad sa predlžuje životnosť motora a zaručí sa váš skutočný pôžitok z jazdy. Natrvalo. Bez ohľadu na to, či vyrážate na pretekársku dráhu, alebo na dlhú cestu až na koniec sveta.

+ Čítaj viac

Kontrola pred vypršaním platnosti záruky BMW Motorrad.

Kontrola pred vypršaním platnosti záruky BMW Motorrad.

Nič tak nedokáže znepríjemniť život, ako chyba, na ktorú sa príde príliš neskoro. Preto vám krátko pred vypršaním platnosti záruky zavoláme a následne vykonáme dôkladnú prehliadku vášho stroja. Bezplatne. Aby sa zachovala maximálna hodnota motocykla a úroveň bezpečnosti, vďaka čomu sa budete môcť sústrediť len na jednu jedinú vec: na ďalšiu zákrutu na vašej trase.

+ Čítaj viac

Servis sviečok BMW Motorrad.

Servis sviečok BMW Motorrad.

Váš stroj nepotrebuje žiadne experimenty. Preto naši mechanici používajú len originálne sviečky BMW Motorrad. Na dosiahnutie optimalizovaných vlastností chodu a nízku spotrebu za všetkých podmienok. Čaká na vás ďalšia cesta.

+ Čítaj viac

Servis oleja BMW Motorrad.

Servis oleja BMW Motorrad.

Vieme, čo váš stroj potrebuje: ten najlepší olej a správne filtre. Pretože len táto kombinácia vám umožní, aby ste dokázali zo svojho motora vyťažiť čo najviac. Skontrolujeme aj vnútro pohonu. Aby váš motocykel stále dokonale fungoval. Dokonca aj po tisícoch kilometrov.

+ Čítaj viac

Prehliadka BMW Motorrad.

Prehliadka BMW Motorrad.

Naši mechanici vedia, čo je dôležité. Pretože aj oni samotní sú skúsení motocyklisti a dokonale poznajú všetky naše stroje. Ich vášeň k motocyklom a správne originálne diely BMW Motorrad im pomáhajú pri tom, aby dostali váš motocykel do úplne bezchybného stavu. Takže medzi vami a vašou ďalšou výpravou za novými zážitkami z dokonalej jazdy už nič nestojí. Nech už sa uskutoční kdekoľvek.

+ Čítaj viac

Sezónna prehliadka BMW Motorrad.

Sezónna prehliadka BMW Motorrad.

Pred tým, než sa vydáte na prvú cestu v roku, musí byť všetko v dokonalom poriadku. A tým sa myslí úplne všetko. Preto si pri jarnej kontrole overujeme každý detail. Všetko prebieha podľa prísnych pravidiel spoločnosti BMW a s využitím najnovších technológií. Vďaka bohatým skúsenostiam našich odborných servisných pracovníkov môžete úplne bezstarostne vkročiť do novej sezóny. Vyzbrojení na mnoho ďalších kilometrov. Nech už ste si naplánovali čokoľvek.

+ Čítaj viac

Najbližší servisní partneri BMW.

S našou celosvetovou servisnou sieťou sme tu pre teba všade a kedykoľvek. Nájdi najbližšieho servisného partnera BMW a využi našu ponuku služieb.

Nájsť servisného partnera
spinner