1. Príprava

1. Príprava

Pred čistením odstráň chrániče a zapni všetky zipsy a suché zipsy, ako aj patentné gombíky.

+ Čítaj viac

2. Čistenie

2. Čistenie

Ľahké nečistoty ihneď odstráň kefkou na drsnú/hladkú kožu. Pri stredných nečistotách polož mäkkú navlhčenú handričku na nečistotu, nechaj ju namočiť a odstráň ju jemným tlakom (príp. zopakuj). Silné nečistoty nechaj vyčistiť výlučne v špecializovanej čistiarni na kožu.

+ Čítaj viac

3. Sušenie

3. Sušenie

Oblečenie suš zavesené pri izbovej teplote a následne ho vykefuj špeciálnou kefou na drsnú/hladkú kožu.  Neukladaj na kúrenie a nenechaj ho sušiť na slnku – platí to aj po dlhých jazdách v daždi.

+ Čítaj viac

4. Impregnácia

4. Impregnácia

Svoje oblečenie môžeš pravidelne ošetrovať impregnačným prostriedkom BMW Motorrad. Už existujúca hydrofobizácia ponúka niekoľko hodinovú ochranu pred dažďom. Dĺžka nepremokavosti sa môže líšiť medzi jednotlivými kúskami, keďže každá koža je veľmi individuálna.

+ Čítaj viac

Upozornenia

Upozornenia

Tvoje oblečenie z kože nie je možné prať v práčke. Nežehliť a nebieliť chlórom! Nikdy nepoužívaj agresívne čistiace prostriedky (napr. benzín, kyselina, rozpúšťadlá, lúhy) na čistenie! Podľa možnosti daj každé 2 až 3 roky vykonať špeciálnu regeneráciu u výrobcu kože. Tvoj partner BMW Motorrad ti ochotne poradí.

+ Čítaj viac

Nové štýly pre teba

spinner