Jedinečný štýl, vynikajúci výkon: To, čo sa týka tvojho stroja, platí aj pre oblečenie z kolekcie BMW Motorrad. Oblečenie z polyesteru a bavlny často nevyzerá ako oblečenie typické motorkárske oblečenie, ale chráni ťa na bajku ako funkčné oblečenie. Ako ho správne ošetrovať a dlho zachovať, sa dozvieš tu.

+ Čítaj viac

1. Príprava

1. Príprava

Pred praním odstráň chrániče a vložku. Zatvor všetky zipsy, suché zipsy a patentné gombíky.

+ Čítaj viac

2. Čistenie

2. Čistenie

Oblečenie z polyesteru a bavlny môžeš prať na 30 stupňoch so šetrným pracím programom. Používaj funkčný prací prostriedok BMW Motorrad alebo tekutý jemný prací prostriedok, ale nie aviváž. Následne dostatočne vypláchaj. Po praní sa môže oblečenie krátko vyžmýkať.

Odporúčanie: Vonkajšiu bundu per samostatne a vložku oddelene vo vrecku na pranie.

+ Čítaj viac

3. Sušenie

3. Sušenie

Po vypraní oblečenie zaves a suš ho pri izbovej teplote. Neukladaj na kúrenie a nenechaj ho sušiť na slnku. Po jazde v daždi by si ho mal pri izbovej teplote dobre vyvetrať a uchovávať zavesené na vešiaku na šaty.

+ Čítaj viac

4. Žehlenie

4. Žehlenie

Oblečenie z polyesteru a bavlny môžeš žehliť na nízkom stupni. Žehlením podľa etikety s pokynmi na ošetrovanie sa môže reaktivovať impregnačný efekt. Plastové tvrdé časti, reflexnú potlač a suché zipsy nežehli! Na ochranu citlivých častí a doplnkov daj medzi žehličku a odev bavlnený uterák.

+ Čítaj viac

5. Impregnácia

5. Impregnácia

Vrchná látka sa pri výrobe impregnuje. Keďže impregnácia nie je trvalá, mal by si oblečenie po dlhých jazdách v daždi a po praní dodatočne ošetriť impregnačným prostriedkom BMW Motorrad pre motorkárske oblečenie.

+ Čítaj viac

Oblečenie BMW Motorrad

spinner