Bundy a nohavice z kolekcie BMW Motorrad vyrobené z polyesteru alebo kombinácií materiálu s polyesterom spĺňajú najnovšie normy pre ochranu životného prostredia. Vyznačujú sa svojou ľahkosťou, sú vodoodpudivé a majú vysokú odolnosť voči oderu. Môžu sa prať na šetrnom programe pri nízkej teplote.

+ Čítaj viac

1. Príprava

1. Príprava

Pred praním odstráň chrániče a vložku. Zatvor všetky zipsy, suché zipsy a patentné gombíky.

+ Čítaj viac

2. Čistenie

2. Čistenie

Oblečenie z polyesteru per na 30 až 40 stupňoch na šetrnom pracom programe. Používaj funkčný prací prostriedok BMW Motorrad alebo tekutý jemný prací prostriedok, ale nie aviváž. Následne dostatočne vypláchaj. Po praní sa môže oblečenie krátko vyžmýkať.

Odporúčanie: Vonkajšiu bundu per samostatne a vložku oddelene vo vrecku na pranie.

+ Čítaj viac

3. Sušenie

3. Sušenie

Po vypraní oblečenie zaves a suš ho pri izbovej teplote. Neukladaj na kúrenie a nenechaj ho sušiť na slnku. Po jazde v daždi by si ho mal pri izbovej teplote dobre vyvetrať a uchovávať zavesené na vešiaku na šaty.

+ Čítaj viac

4. Žehlenie

4. Žehlenie

Oblečenie z polyesteru alebo zmesového materiálu môžeš žehliť na nízkom stupni. Žehlením podľa etikety s pokynmi na ošetrovanie sa môže reaktivovať impregnačný efekt. Plastové tvrdé časti, reflexnú potlač a suché zipsy nežehli! Na ochranu citlivých častí a doplnkov daj medzi žehličku a odev bavlnený uterák.

+ Čítaj viac

5. Impregnácia

5. Impregnácia

Vrchná látka sa pri výrobe impregnuje. Keďže impregnácia nie je trvalá, mal by si oblečenie po dlhých jazdách v daždi a po praní dodatočne ošetriť impregnačným prostriedkom BMW Motorrad pre motorkárske oblečenie.

+ Čítaj viac

Nové štýly pre teba

spinner