Či už na motorke prekonávaš nespočetné kilometre, skúmaš vzdialený terén, nenútene prechádzaš poľnými cestami, dobývaš mesto alebo testuješ svoje hranice na pretekárskej dráhe: tvoja výbava vodiča do veľkej miery nesie zodpovednosť za zážitky z jazdy. Kolekcia BMW Motorrad Riders Gear spĺňa naše vysoké normy týkajúce sa bezpečnosti a komfortu. Vďaka vysokokvalitným materiálom a vynikajúcemu prispôsobeniu udáva nové normy. Naši dizajnéri znova poriadne zošliapli plyn s ohľadom na vzhľad, vrátane nových farieb.

+ Čítaj viac

Ušetri až do 500 EUR, - *

Pozri si naše špeciálne ponuky na najnovšiu kolekciu Rider Gear a ušetri až 500 EUR, -* na svojich obľúbených kúskoch, ktoré vyhovujú tvojmu štýlu. Buď chceš užiť si jazdu po vidieckych cestách, či dobyť mestskú džungľu, otestovať svoje limity na pretekárskej dráhe alebo objaviť svet na dvoch kolesách. Čím väčší máš nákúp, tým väčšia je zľava. Si pripravený jazdiť so štýlom?

  • *€ 1.000,-: € 150 zľava
  • € 1.500,-: € 250 zľava
  • € 2000,-: € 400,- zľava
  • € 2.500,-: € 500,- zľava

*Vrátane DPH pre všetky uvedené ceny. Ponuka platí len pre tovar na sklade. Ponuka je platná len u vybraných predajcov BMW Motorrad!

+ Čítaj viac

Vyvinuli motocyklisti pre motocyklistov: Kolekcia BMW Motorrad Riders Gear zjednocuje bezpečnosť, komfort a štýl.

 “

Najdôležitejšie prvky s pouličným štýlom

V mestských oblastiach si najradšej na cestách na skútri alebo elektrickom modeli eParkourer. Medzi svojimi bežnými miestami sa presúvaš rýchlo, pohotovo a flexibilne. Naša výbava ti prináša perfektnú podporu. Zviditeľní ťa v premávke na cestách a je ťa vidieť aj bez tvojho motocykla. Medzi najdôležitejšie prvky kolekcie #PluggedToLife patria bundy Tokyo Connect Gore-Tex a Singapore, nohavice London s chráničmi na bokoch a kolenách a superľahké tenisky Seoul.

+ Čítaj viac

Najdôležitejšie prvky na pohodlné tour

Diaľky ťa magicky priťahujú: Táto kolekcia má v rukáve jedno alebo dve esá, vďaka ktorým sa na dlhých trasách budeš cítiť komfortne a nebudeš chcieť zosadnúť zo svojho motocykla. Zmes materiálov je čarovné slovo pre optimálnu ochranu, pohodlné prispôsobenie a slobodu pohybu. Niektoré sú nepremokavé, iné priedušné a na správnych miestach nájdeš strečový materiál. K najdôležitejším prvkom kolekcie #RideAndShare patria prilba System 7 Carbon Evo, bunda a nohavice Aravis Air, ako aj vodotesné nohavice Gerlos.

 

+ Čítaj viac

Najdôležitejšie prvky pre veľké dobrodružstvo

Strmé kopce, sypké kamene, odletujúci piesok – v teréne môže byť dosť nepríjemne. Kvôli tomu robíme všetko pre to, aby si sa vo svojej výbave cítil maximálne pohodlne. Kolekcia #SpiritOfGS je ako stvorená na drsné použitie v teréne na tvojom endure. K najdôležitejším prvkom patria bundy a nohavice GS Rallye Gore-Tex a GS Puna Gore-Tex so zosilnením v oblastiach vystavených pádom, ako aj topánky GS Competition, ktoré sa nevzdajú ani v náročných podmienkach – presne ako ty.

 

+ Čítaj viac

Najdôležitejšie prvky pre ambície Performance

Na motocykli Performance vždy hľadáš ďalšiu výzvu. Pri honbe za milisekundami musí všetko sedieť na milimeter presne. Tvoja výbava by ti mala poskytovať maximálnu slobodu pohybu a súčasne čo najväčšiu ochranu. Kolekcia #NeverStopChallenging bola navrhnutá práve na tento účel. K najdôležitejším prvkom patria celotvárová prilba M Pro Race, ako aj bunda Downforce s koženými strečovými vložkami a chráničmi.

 

+ Čítaj viac

Najdôležitejšie prvky s charakterom Heritage

Svoj motocykel Heritage miluješ hlavne pre jedinečný, nostalgický vzhľad. Pre fanúšikov #Soulfuel sme navrhli to ladiacu výbavu, aby si vizuálne v ničom nezaostával za svojím motocyklom. K tomu patria napríklad bunda Mitte alebo topánky Treptow Gore-Tex, vďaka ktorým zanecháš dobrý dojem v každej situácii. Okrem klasického štýlu spĺňajú všetky modely aj najvyššie bezpečnostné požiadavky na použitie na motocykloch.

 

+ Čítaj viac

Kolekcia BMW Motorrad Riders Gear 2024

Objav celú výbavu vodiča BMW Motorrad.

Prejsť na výbavu vodiča
spinner