Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.
* Obrázky na tejto stránke môžu obsahovať príplatkové vybavenie a príslušenstvo za príplatok. Zmeny a chyby vyhradené.

BMW CE 02

Začni na svojej ceste

Je čas vstávať! Nový deň čaká na to, aby si ho ty vyformoval. Ale dnes je to iné. Nevstávaš len kvôli tomu, aby si si robil svoje vlastné veci. Vstávaš preto, aby si urobil veľkú zmenu. Čo urobíš pre to? Nasadneš na nový dopravný prostriedok, ktorý ťa katapultuje do novej reality. V priebehu pár sekúnd. Plne elektricky. Cez malé uličky a hlboké systémy ulíc. Cez svoje mesto, ktoré tak miluješ. Cítiš to: Si #PluggedToLife, kým na svojom CE 02 meníš mobilitu – nie – svet. A vyzeráš pri tom fantasticky dobre.

Čas na pohyb

Naskoč

Model CE 02 je jednoducho ovládateľný takmer pre všetkých. Ako na 50 cm3 mopede môžeš vyraziť s vodičským preukazom AM už od 15 rokov. Môžeš začať aj s vodičským preukazom na automobil alebo vodičským preukazom A1.

Vstúp na ihrisko

Model CE 02 láme pravidlá optiky. Vďaka hravým prvkom púta pozornosť – tak vyzerá zábava pri jazde. Opticky hlučný a elektricky tichý. Revolučný. Ikonický. Ekologická uvedomelosť môže byť štýlová.

Preskúmaj mesto

Elektrický skúter? Elektrický moped? E-skúter? Kdeže! eParkourer je ikonou novej scény Urban Mobility. Ako parkúrový bežec sa pohybuje po meste. Rýchlo, obratne, kreatívne. A berie to útokom.

Nezameniteľný eParkourer

„ 

Vytvor si deň. Preskúmaj mesto.

 “

Dizajn novej generácie

Nápady bez prestávky

Ty si tvoríš deň, tvoj eParkourer tvorí prostredie. Kamkoľvek pôjdete, uvidia vás. Progresívny štýl ukazuje: Už ste na stope ďalšej veľkej veci. Čas posunúť sa ďalej.

Cosmic black uni

Čierna, odvážna – tvoj postoj. V sériovej výrobe prichádza CE 02 s čiernym jednofarebným lakovaním Cosmic black uni, ako aj jednofarebným čiernym sedadlom. Granitovo-sivá metalíza vytvára úžasné kontrasty, dizajn pásky prináša sviežosť.

Cosmic black uni 2

Vďaka výbave s balíkom Highline je model CE 02 ešte extrovertnejší: s exkluzívnym čiernym jednofarebným lakovaním v Cosmic black uni, 2, 3-farebným sedadlom a 22 páskami vrátane súpravy pások na ráfiky. Vidlica v zlatej farbe ho posúva ešte na vyššiu úroveň.

Kúsok pouličného umenia

Dlhé, nízke sedadlo sa javí, akoby sa vznášalo nad ikonickými diskovými kolesami. Táto nápadná silueta je ihneď rozpoznateľná. Kto chce niečo exkluzívnejšie, zvolí si voliteľný balík Highline. Okrem expresívnejšieho dizajnu k nemu okrem iného patrí aj vysoko integrovaný držiak na smartfón SP Connect. Dodatočný tretí jazdný režim urýchľuje pulz a vyhrievané rukoväte zaisťujú dodatočný jazdný komfort vo vetre. Externá rýchlonabíjačka s výkonom 1 500 W pre verziu s výkonom 11 kW ťa znova pripraví rýchlejšie na jazdu. A Backend Connectivity ti uľahčí každodenný život.

+ Čítaj viac

Naskoč a poď

Naskoč a poď

Všetko na modeli CE 02 je navrhnuté pre jednoduchú manipuláciu a maximálnu zábavu pri jazde. Vďaka funkcii Keyless Ride jednoducho naskočíš – a môžeš vyraziť. Vďaka nízkej hmotnosti od 120 kg máš všetko vždy jednoducho pod kontrolou. Vďaka takmer bezúdržbovému remeňovému pohonu si na cestách efektívne. Vďaka mnohým vylepšeniam v oblasti technológií, pohodlia a Connectivity ti eParkourer poskytne maximálnu podporu na ceste na ďalšie miesto.

+ Čítaj viac

Perfektná výbava

Vysoko integrovaný držiak na smartfón s technológiou SP Connect
Vysoko integrovaný dizajnový držiak na smartfón modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Dokonale zosúladené jazdné režimy
3 jazdné režimy SURF, FLOW a FLASH modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Štýlové sedadlo Pro
Sedadlo Highline modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Najnovšia svetelná LED technológia
LED svetlo modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Elektrický spiatočný stupeň
Elektrický spiatočný stupeň modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Ikonická zadná kyvná vidlica
Zadná kyvná vidlica modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Inteligentné funkcie Connectivity
Obsluha volantu modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
3,5“ micro TFT displej
TFT displej modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
„ 

Dôrazný dopravný prostriedok novej generácie

 “

Čas na zábavu

Tlačidlami na riadidlách si zvolíš jeden z jazdných režimov a určíš si svoj zážitok z jazdy. SURF predstavuje maximálne dobiehanie a uvoľnené kĺzanie. FLOW si zvolíš pre optimálne kĺzanie spolu s premávkou. S balíkom Highline prichádza tretí režim: FLASH. Meno je znamenie: Vďaka katapultovému štartu a maximálnej rekuperácii vyhráš každý štart na semaforoch, dopraješ si ultimátne vzrušenie a na obede budeš vždy prvý.

+ Čítaj viac

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla popri zákonom predpísanej záruke ďalší rok bezstarostnosti navyše. 

Zisti viac

Energia až do neskorej noci

4
kW (15 PS) maximálny výkon
50
km dojazd podľa WMTC (minimálne)
3,0
sekundy z 0 na 50 km/h
80
80 % za 85 min. pomocou rýchlonabíjačky (balík Highline alebo špeciálne príslušenstvo 11 kW) pri maximálnom nabíjacom prúde
Synchrónny stroj chladený vzduchom

Čas oddychu je čas nabíjania

Čas oddychu je čas nabíjania

Vieš presne, kedy je čas vypnúť a doplniť energiu. To je perfektný čas aj na opätovné nabitie CE 02. Ako svoj smartfón ho jednoducho dobiješ v domácej zásuvke AC. Verzia s výkonom 4 kW nabiješ z 20 % na 80 % za 1 hodinu a 25 minút. Verzia s výkonom 11 kW sa vďaka voliteľnej rýchlonabíjačky nabije za 1 hodinu a 40 minút. Plne nabitá 11 kW verzia zvládne až 95 kilometrov, 4 kW verzia až 50 kilometrov – viac ako dosť na všetky tvoje plány.

+ Čítaj viac

Viac štýlu. Viac slobody. Viac všestrannosti.

Viac štýlu. Viac slobody. Viac všestrannosti.

eParkourer sa prispôsobí tvojmu životnému štýlu. Chceš, aby bol ešte nápadnejší, ešte štýlovejší? Alebo chceš zažiť viac slobody a zájsť k jazeru perfektne vybavený? Alebo chceš byť čo možno najčastejšie na cestách a potrebuješ, aby bol odolnejší proti poveternostným vplyvom a praktickejší? Pozri si naše návrhy na prispôsobenie pre svoj CE 02.

+ Čítaj viac

Ostaň pripojený

Nič nepremeškaj

Buďme v kontakte cez e-mail. Prihlás sa na odber noviniek o modeli eParkourer a sleduj jeho divokú jazdu po štvrtiach veľkomesta.

Prihlás sa na odber external-link-arrow-slim

Ostaň #PluggedToLife

spinner