Súťaž Int. GS Trophy 2024 v Namíbii bude najnáročnejšou súťažou GS Trophy, akú sme kedy zažili.

 “

Ralf Rodepeter

Head of Marketing BMW Motorrad

BMW R 1300 GS Trophy Competition Bike

Vďaka modelu BMW R 1300 GS majú účastníci v Namíbii silného spoločníka po svojom boku. S hmotnosťou 237 kilogramov je nečakane ľahký, a preto sa perfektne hodí na jazdu v teréne. Inovatívny modulárny koncept rámu možno optimálne nastaviť pre vodiča, zatiaľ čo adaptívna regulácia výšky motocykla zaisťuje vyššiu úroveň komfortu. Hoci je oficiálny motocykel vyhradený výlučne len pre účastníkov súťaže Int. GS Trophy 2024, motocykel BMW R 1300 GS Trophy Competition Bike si môžeš nakonfigurovať takmer identicky ako variant GS Trophy, až na pár výnimiek.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim

Špeciálne vlastnosti motocyklov Competition Bike

Špeciálne vlastnosti motocyklov Competition Bike

Vďaka špeciálnemu príslušenstvu je motocykel BMW R 1300 GS Trophy Competition Bike pripravený na všetky situácie. Okrem iného k výbave patria zvýšenie volantu, ochranný kryt motora, ochranný strmeň motora, ochranný kryt podvozku a rámu, nastaviteľné spínacie a brzdové páky, odpočívadlo na nohy GS Vario, enduro ručná páka, ochranný kryt svetlometov a predĺženie ochranného krytu rúk v bielej farbe a čierne lúčové kolesá s terénnymi pneumatikami sú vhodné do každého terénu.

+ Čítaj viac

BMW F 900 GS Trophy Marshal Bike

BMW F 900 GS Trophy Marshal Bike

Aj naši maršali potrebujú počas podujatia odolný motocykel, na ktorý sa môžu vždy spoľahnúť. Len tak dokážu sprevádzať a podporovať našich účastníkov počas výziev. Ktorý motocykel by bol vhodnejší na túto dôležitú prácu ak nie BMW F 900 GS? Tu sa dozvieš všetko o tomto modeli.

+ Čítaj viac

Model Int. GS Trophy Motorcycle Hall of Fame

Súťaž Int. GS Trophy spoločnosti BMW Motorrad sa koná už 16 rokov. V priebehu týchto rokov sme s podujatím precestovali takmer celý svet. Hviezdou každej súťaže Int. GS Trophy – okrem talentovaných účastníkov – je samozrejme vždy motocykel, na ktorom sa prechádza trať. Tu vidíš všetkých 8 modelov BMW Motorrad, ktoré v posledných rokoch slúžili ako Competition Bike.

+ Čítaj viac

Viac #SPIRITOFGS

spinner