BMW Motorrad Concept CE 02

Zaujímavo iný

Tvoj život – každý deň. 24 hodín. Práca od deviatej do piatej a celý život – bez teba. Oddych od oddychu? Tvoja cesta nie je daná. Tvoj život sa nekoná v predbiehacom pruhu. Prebieha všade a stále. Vždy s tebou: BMW Motorrad Concept CE 02. Mesto je plné možností, patrí celkom tebe, lebo je to tvoj život.

Concept CE 02 ukazuje nové proporcie a moderné tvary v mestskom prostredí.

 “

Edgar Heinrich

Vedúci oddelenia Design BMW Motorrad

Dizajn? Taký odvážny, a pritom minimálny. Jednoducho úplne iný. Skateboard ako stúpadlá a nápadný dizajn LED svetiel pre výrazný vzhľad počas dňa i noci. Dizajn je taký jasný a otvorený, že chceš okamžite nastúpiť a vyraziť. Pretože všetko je možné, pokiaľ to robíš.

+ Čítaj viac

Mobilná zábava

Rýchly štart? Zrýchlenie? Zariadené. Úplný krútiaci moment zo zastavenia: Elektrický motor modelu BMW Motorrad Concept CE 02 je tvoj odraz do čistého pôžitku z jazdy. A to až do 90 km/h. Poloha sedenia a uvoľnená ergonómia BMW Motorrad ti s výkonom 11 kW a dojazdom 90 km umožňujú surfovať cez premávku. Tak sa aj najmenšia trasa stane najväčšou zábavou. Rovnako nekomplikovaná a jedinečná je preto aj bunda: Vďaka novej technológii sa ochrana jednoducho natlačí – ochráni ťa bez toho, že by tak vyzerala. Pretože aj tu platí: Si tým, čím chceš byť.

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Concept CE 02 je spoľahlivý sprievodca v každodennom živote. Máme ho radi, pretože je vždy poruke a jednoducho funguje.

 “

Alexander Buckan

Vedúci dizajnu vozidiel BMW Motorrad

spinner