#NeverStopChallenging

Rad M

Koláž z záberov jazdy M 1000 RR a M 1000 R.

Gény z profesionálneho pretekárskeho športu na prvý pohľad spoznáte na strojoch. A aj motory a technické asistenčné systémy sú zamerané na najvyšší výkon: pre adrenalínom poháňanú jazdu na okresnej ceste a samozrejme pre maximálny výkon na pretekárskej trati a v motoristickom športe. Vďaka tomu je samozrejme možné stroje rýchlo premeniť na čistokrvné pretekárske bajky.

+ Čítaj viac

Naše modely M

M 1000 RR

Racing like no other. Náš superbajk ponúka čistokrvnú pretekársku techniku pre pole position a exkluzivitu až do najmenšieho detailu.

M 1000 R

Life in the fast lane. Náš dynamický roadster so silou superbajku dominuje vďaka svojmu výkonu na okresných cestách a pretekárskych dráhach.

M 1000 XR

Doposiaľ nevídaný výkon na dlhých trasách a suverénna dominancia triedy M. Nový šampión – dostupný už čoskoro.

Adrenalín ako životný štýl

Viaceré pretekárske stroje jazdiace na pretekárskej dráhe

S BMW Motorrad Motorsport sme zastúpení v šampionátoch na celom svete a s modelmi M RR a RR oslavujeme víťazstvá na celej zemeguli. Vďaka tomu získané poznatky následne cielene nasadzujeme v našich cestných motocykloch. S novými štandardmi a inovatívnymi projektami tak stále rozvíjame naše zameranie na výkon.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Výkon do obývačky

Rovnako ako pri origináli, aj pri všetkých 1 920 LEGO® Technic dielikoch modelu LEGO® Technic M RR platila maximálna precíznosť a každý detail. Tak boli vyvinuté diely a vytvorené inovatívne riešenia: v mierke 1:5 z toho vznikol najväčší model motocykla LEGO® Technic všeobecne, ktorý sa maximálne možne podobá originálu.

+ Čítaj viac
Prejsť na LEGO® Technic M RR external-link-arrow-slim

Precíť jedinečnosť M

spinner