Vďaka univerzálne vhodnému dizajnu sa dá systém ľahko pripevniť k väčšine prílb BMW Motorrad. A jednoducho montovateľné reproduktory ponúkajú okrem vysokého komfortu pri nosení aj vysokokvalitný zvukový zážitok v kvalite HD.

Obsluha pri obsluhovaní v rukavici je úplne intuitívna prostredníctvom štyroch tlačidiel na ConnectedRide Com U1 alebo alternatívne prostredníctvom systémovej aplikácie Com U1. Pomocou „Hey Sena“ môžeš dodatočne aktivovať preddefinované hlasové príkazy. A ak spojíš svoj chytrý telefón priamo s komunikačným systémom, môžeš ako zvyčajne používať hlasové príkazy svojho smartfónu.

+ Čítaj viac

Komunikácia prostredníctvom Bluetooth alebo siete Mesh 2.0

Komunikácia prostredníctvom Bluetooth alebo siete Mesh 2.0

S ConnectedRide Com U1 máš na výber z dvoch druhov pripojenia: Bluetooth je najlepšou voľbou, ak chceš hovoriť s ďalším účastníkom hovoru, a ponúka ti dojazd až 2 km v otvorenom teréne. So sieťou Mesh je dokonca možné prejsť až 8 km – pokiaľ ste na cestách v skupine minimále so šiestimi ľuďmi.

Avšak sieťové pripojenie Mesh dokáže ešte viac: Skupina Mesh Intercom umožňuje súkromné, uzavreté skupiny s až 24 účastníkmi. Multi Channel Open Mesh umožňuje naopak otvorené skupiny s nekonečným počtom účastníkov, ktorí jazdia v dosahu.  V tejto časti môžu všetci, ktorí cestujú na rovnakom kanáli, komunikovať so skupinou bez predchádzajúceho spárovania. Pričom máš vždy možnosť stlačením tlačidla prepínať medzi súkromnou a otvorenou skupinou.

+ Čítaj viac

Tu hrá hudba

Tu hrá hudba

S ConnectedRide Com U1 môžeš svoj hudobný zoznam jednoducho zdieľať so svojím spolujazdcom a jeho ConnectedRide Com U1: Tak ste na cestách s rovnakým soundtrackom. Zabudované FM rádio okrem toho ukladá až 10 staníc a možno ho celkom jednoducho zapnúť a vypnúť stlačením tlačidla.

+ Čítaj viac
Špecifikácia dodávky

Jednoduchá manipulácia a inštalácia: Pomocou niekoľkých jednotlivých častí ponúka ConnectedRide Com U1 množstvo komunikácie.

  • Ovládacia jednotka
  • Kábel na nabíjanie a prenos dát
  • Reproduktor, 40 mm
  • Mikrofón na hlavu
  • Kábel k mikrofónu
Kompatibilné prilby

ConnectedRide Com U1 je kompatibilný takmer so všetkými prilbami BMW Motorrad. Na dosiahnutie obzvlášť jednoduchej montáže a najlepších akustických výsledkov odporúčame tieto prilby:

  • StreetX
  • GS Pure
  • Sao Paulo
  • XOMO
Ďalšie výhody

ConnectedRide Com U1 dokáže začleniť Fit-for-All alebo komunikačný systém V3 do sieťovej skupiny Mesh. V prípade komunikačného systému V3 sa však predtým musí v spojení s ConnectedRide Com U1 vykonať nastavenie prostredníctvom aplikácie alebo aplikácie Device Manager.

V závislosti od prevádzkového režimu môžeš ovládať rôzne funkcie hlasom. K dispozícii sú angličtina, francúzština, nemčina, španielčina, taliančina, čínština, japončina a ruština.

LED ťa informuje o stave nabitia akumulátora a o automatická hlasová správa ťa upozorní na nízku úroveň rezervy akumulátora. Doba prevádzky cez Bluetooth Intercom je pritom až 13 hodín a pri sieti Mesh Intercom až 8 hodín.

Vďaka funkcii rýchleho nabíjania môžeš najlepšie využiť aj krátke prestávky: Pretože už 20 minút stačí na nabitie 3,5 hodiny v režime siete Mesh Intercom a 6 hodín v režime Bluetooth Intercom.

Komunikácia môže byť tak jednoduchá

V nasledujúcom videu sa dozvieš, ako ľahko a prirodzene prebieha komunikácia s ConnectedRide Com U1.

+ Čítaj viac

Úvod

Stručný návod pre ConnectedRide Com U1
PDF   |   1.12 MB   |   Slovenčina
This is disclaimer text for gpx download files.

Získaj svoj ConnectedRide Com U1

Získaj svoj ConnectedRide Com U1

Zdieľaj svoje dojmy a pôžitok z jazdy. A zaži každý výjazd ešte intenzívnejšie. Objednaj si teraz svoj Com U1.

A aby si aj v budúcnosti vždy zostal čo najlepšie spojený, ponúkame ti na stiahnutie najaktuálnejšie aktualizácie softvéru.

+ Čítaj viac

Máš ešte otázky o BMW Motorrad ConnectedRide U1? Pozri si náš portál s často kladenými otázkami.

Viac o téme prepojenej jazdy

spinner