Držiak BMW Motorrad ConnectedRide Cradle upevníš celkom jednoducho na montážnu súpravu navigácie svojho motocykla. Vďaka individuálne nastaviteľným ramenám je kompatibilný s bežnými modelmi smartfónu. Keď už je tvoj smartfón spárovaný cez Bluetooth s aplikáciou BMW Motorrad Connected, dáš ho do držiaka a pomocou multifunkčného ovládača na riadidlách môžeš pohodlne ovládať funkcie aplikácie. A keď si na ceste, tvoj smartfón sa indukčne nabíja prostredníctvom BMW Motorrad ConnectedRide Cradle – alebo prostredníctvom kábla USB-C.

+ Čítaj viac

Aplikácia BMW Motorrad Connected

Aplikácia BMW Motorrad Connected

Aplikácia BMW Motorrad Connected je kľúčom k BMW Motorrad ConnectedRide Cradle. Po spárovaní cez Connectivity Hub aplikácie sa k jej funkciám dostaneš cez multifunkčný ovládač. Navigácia ťa pomocou náhľadu mapy a šípky dostane tou najlepšou cestou do tvojho ďalšieho cieľa a následne ti poskytne prístup k prejdenej trase. Oblasť Bike Info ťa navyše zásobuje všetkými dôležitými údajmi o vozidle, ako je napríklad tlak v pneumatikách, ukazovateľ stavu nádrže a dojazd.

+ Čítaj viac
Špecifikácia dodávky
  • ConnectedRide Cradle
  • Stručný návod
  • QR kód pre podrobný návod
Kompatibilné modely

BMW Motorrad ConnectedRide Cradle je vhodný pre všetky vozidlá so špeciálnou výbavou 272 (príprava navigácie) alebo s možnosťou dovybavenia prípravy navigácie. Držiak nie je kompatibilný so štvortlačidlovým držiakom Mount Cradle navigácie Navigator.

Kompatibilné smartfóny

V zásade sú kompatibilné všetky smartfóny s minimálnymi rozmermi 130,1 × 65,5 × 6,9 mm a maximálnymi rozmermi 162,5 × 78,1 × 8,8 mm.

Ďalšie informácie
  • Na umožnenie ovládania aplikácie cez multifunkčný ovládač na riadidlách vozidla potrebuješ pripojenie Bluetooth Low Energy. Spárovanie vykonáš v Connectivity Hub v aplikácii BMW Motorrad Connected, vykonáva sa len raz pri prvom nastavení. Pri najbližšej jazde sa zariadenia pri zapnutí automaticky spoja.
  • Aby tvoj smartfón bezpečne držal v držiaku BMW Motorrad ConnectedRide Cradle, môže byť potrebné odstrániť obal v závislosti od konkrétneho modelu .
  • Smartfóny musia mať minimálne Bluetooth Low Energy vo verzii 4.2, aby spĺňali bezpečnostné požiadavky (LE Secure Connections) na pripojenie. Smartfóny so staršími verziami Bluetooth nie sú preto podporované.

Kedykoľvek pripravený vyraziť

YouTube film ConnectedRide Cradle.

Pri prvom použití BMW Motorrad ConnectedRide Cradle ti aplikácia BMW Motorrad Connected pomôže s počiatočným nastavením. To, ako funguje interakcia medzi TFT displejom, multifunkčným ovládačom, držiakom a aplikáciou, ti ukážeme v ďalších videách How-to na YouTube.

+ Čítaj viac
Prejsť na Youtube-Playlist external-link-arrow-slim

Máš ešte otázky o BMW Motorrad ConnectedRide Cradle? Pozri si náš portál s často kladenými otázkami.

Spoj sa so svojím motocyklom

Choď si po svoj ConnectedRide Cradle

Daj si systém ConnectedRide Cradle teraz jednoducho na svoj zoznam dopytu a vyzdvihni si ho pohodlne u svojho partnera BMW Motorrad.

Objednať teraz

Viac o téme prepojenej jazdy

spinner