Navigácia

Cieľ vždy pred očami

Cieľ vždy pred očami

Aplikácia BMW Motorrad Connected sa vďaka svojmu plánovaniu trasy, navigácii a ďalším funkciám perfektne hodí na navigáciu na motorke: možnosti „kľukatá trasa“ pre mimoriadne rozmanitú trasu alebo „efektívna trasa“ pre elektrické vozidlá sú len dve možnosti množstva premyslených možností použitia. Tak možno napríklad zaznamenávať jazdy bez navádzania do cieľa a analyzovať ich neskôr.

+ Čítaj viac

Na 6,5“ TFT displeji ťa dovedie do cieľa navigácia so šípkou Turn-by-Turn. Nadchádzajúce jazdné manévre ako odbočovanie alebo kruhová križovatka sa zobrazia spolu s odporúčaním jazdného pruhu Lane Guidance.

Farebný 10,25" TFT displej ti zase otvorí nové svety. A to nielen z hľadiska čitateľnosti, navigácie v menu a koncepcie ovládania. Jeho režim full screen ponúka plnohodnotný interaktívny náhľad mapy. A v režime split screen máš zas naraz prehľad o viacerých funkciách, ktoré môžeš intuitívne ovládať pomocou multifunkčného ovládača.

+ Čítaj viac

Telefónia a médiá

Taký dostupný, ako chceš byť

Taký dostupný, ako chceš byť

Byť mobilný znamená zastihnúť ostatných – a byť dostupný. Úplne presne BMW Motorrad Connectivity. V kombinácii s prilbou s komunikačným systémom BMW telefonuješ počas jazdy, ako si zvyknutý. Na TFT displeji vidíš tak kontakty zo zoznamu svojho smartfónu, ako aj prichádzajúce hovory. A pomocou multifunkčného ovládača ovládaš všetky funkcie bez toho, aby si musel zložiť ruky z riadidiel.

+ Čítaj viac

Každý meter: Tvoj soundtrack

Každý meter: Tvoj soundtrack

Ty určuješ rytmus svojej jazdy: Prenes si svoj playlist na TFT displej a úplne jednoducho ovládaj svoju obľúbenú hudbu. V kombinácii s komunikačnými systémami, napríklad Kom V3 alebo ConnectedRide Com U1, si svoju skladby užiješ aj v prilbe a dokonca vo dvojici.

+ Čítaj viac

Funguje to takto

Aplikácia BMW Motorrad Connected

Aplikácia BMW Motorrad Connected

S našou bezplatnou aplikáciou prenesieš smartfón cez Bluetooth priamo do kokpitu svojho bajku. Vďaka tomu máš priamo pred očami navigáciu, adresár alebo tiež hudbu počas jazdy a navyše môžeš pristupovať k ďalším funkciám, ako sú napríklad údaje o vozidle. V skratke: S aplikáciou BMW Motorrad Connected zmeníš svoj smartfón na nástroj motocykla.

+ Čítaj viac

Jednoduché a ľahké vysvetlenie

Jednoduché a ľahké vysvetlenie

V nasledujúcich videách sa dozvieš, ako BMW Motorrad Connectivity funguje v inštalácii a pri použití.

+ Čítaj viac

Máš ešte otázky o BMW Motorrad ConnectedRide Cradle? Pozri si náš portál s často kladenými otázkami.

Viac o téme zosieťovanej jazdy

spinner