Smartfónová navigácia: určovanie smeru.

Smartfónová navigácia: určovanie smeru.

Použitie doplnkového príslušenstva Connectivity v spojení s aplikáciou Connected od BMW Motorrad zjednodušuje každodennú navigáciu vďaka spojeniu medzi chytrým telefónom a vozidlom budeš jasne, spoľahlivo a postupne nasmerovaný k cieľu pomocou šípok zobrazených na displeji TFT. Zobrazenie šípky je intuitívne a dostatočné dokonca aj v mestskom prostredí. Ak nie je k dispozícii mobilná sieť, možno na navigáciu využiť aj offline mapy. Pri náročných výletoch môžeš využiť aj osvedčenú aplikáciu Navigator od BMW Motorrad, ktorá je kompatibilná s displejom TFT.

+ Čítaj viac

Telefonovanie je jednoduché, a to aj počas jazdy.

Telefonovanie je jednoduché, a to aj počas jazdy.

Kombinácia helmy s komunikačným systémom BMW Motorrad a voliteľným doplnkom Connectivity umožňuje telefonovanie počas jazdy. Jazdec má plný prístup k zoznamu kontaktov svojho inteligentného telefónu prostredníctvom TFT displeja. Pomocou multifunkčného ovládača si môže vyberať kontakty, ktorým zavolá. Prichádzajúce hovory sa tiež zobrazujú na displeji a možno ich prijať alebo zamietnuť jednoduchým pohybom ruky. Informácie o jazde, akými sú rýchlosť a rýchlostný stupeň, sú vždy viditeľné na jasnom displeji vďaka jedinečnej koncepcii vizuálneho displeja od BMW Motorrad.

+ Čítaj viac
Nástroj Connectivity dáva motorkárom možnosť zamerať sa na to podstatné: ulice, ktoré sú pred nimi. “

Médiá: odpočinková jazda s tou správnou skladbou.

Médiá: odpočinková jazda s tou správnou skladbou.

Cez TFT displej si pomocou doplnkového príslušenstva Connectivity môžeš jednoducho prehrávať hudbu uloženú v smartfóne. Pripoj si helmu ku komunikačným systémom BMW Motorrad a prehrávaj si perfektné melódie. Ak sa ti prehrávaná skladba nebude páčiť, máš priamy prístup k funkciám preskakovania o skladbu vpred alebo vzad.  Prostredníctvom komunikačného systému BMW Motorrad si môžeš jednoducho upravovať hlasitosť. Cez multifunkčný ovládač možno využiť aj funkciu stlmenia. Každý jazdec si tak svoj soundtrack bude môcť ovládať priamo za jazdy.

+ Čítaj viac

Aplikácia BMW Motorrad Connected: ďalšie informácie o vozidle a omnoho viac.

Aplikácia BMW Motorrad Connected: ďalšie informácie o vozidle a omnoho viac.

Pomocou bezplatnej aplikácie BMW Motorrad Connected získaš prístup k ešte viacerým možnostiam pripojenia: smartfónová navigácia ťa rýchlo dostane do cieľa využitím šípok smeru jazdy zobrazených na TFT displeji. Navyše si prostredníctvom aplikácie BMW Motorrad Connected možno prezerať dôležité informácie, akými sú štatistika jazdy. Môžeš si tiež trasy uložiť a pridať si k ním fotografie. Z každého výletu si tak môžeš vytvoriť digitálne spomienky. Funkcia First Mile uloží polohu zaparkovaného motocyklu, vďaka čomu sa ti ju podarí bez problémov nájsť. Vďaka aplikácii BMW Motorrad Connected sa môžeš podeliť s priateľmi o všetky svoje výlety Rever. Už od predstavenia možno aplikáciu BMW Motorrad Connected nainštalovať z obchodov s aplikáciami Google a Apple.

+ Čítaj viac

K dispozícii pre nasledujúce motocykle

spinner