Multifunkčný nástroj

Perfektný sprievodca

S týmto príslušenstvom sa tvoj F 800 GS stane ideálnym motocyklom na krátke úniky z bežného dňa. Kufor Vario a horný kufor sa dajú rýchlo namontovať a poskytnú miesto tvojej batožine. Výškovo nastaviteľný čelný štít ťa ochráni, ak by bola cesta predsa len o niečo búrlivejšia. A aby si vždy našiel správnu cestu, pomôže ti držiak ConnectedRide Cradle, do ktorého jednoducho vložíš svoj smartfón a necháš sa navigovať cez aplikáciu.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle slúži ako držiak na používanie smartfónu ako navigácie počas jazdy. Prostredníctvom aplikácie BMW Motorrad Connected môžeš v zornom poli vyvolať navigačnú mapu a údaje o vozidle prostredníctvom multifunkčného ovládača. Držiak povoľuje rôzne veľkosti smartfónu a indukčne alebo káblovo smartfón nabíja.

Zvýšenie riadidiel Silber

Zvýšenie riadidiel o 15 mm z kovaného hliníka ti umožňuje uvoľnenejšie držanie tela a lepšiu kontrolu v teréne.

Ochrana pred vetrom a poveternostnými vplyvmi

Cestovný čelný štít, vysoký, tónovaný

Tónovaný cestovný čelný štít je o cca 80 mm vyšší a 30 mm širší ako štandardný čelný štít a ponúka preto citeľne lepšiu ochranu pred vetrom a poveternostnými vplyvmi a ešte väčší celkový komfort na cestách. Povrchová vrstva odolná voči poškriabaniu zaisťuje neustálu priehľadnosť, zatiaľ čo tónovanie zlepšuje vizuálnu stránku motocykla.

Nastavovanie čelného štítu

Pomocou nastavenia čelného skla môže jazdec meniť polohu veľkého čelného štítu a cestovného čelného štítu v dvoch stupňoch.

Kufrový systém Vario

Vodotesné kufre Vario s patentovaným nastavovacím mechanizmom ponúkajú variabilný objem 30 – 39 litrov vľavo a 20 – 29 litrov vpravo. To využiješ najmä v mestskej premávke, keďže zároveň sa dá zmenšiť šírka kufrov. Praktické čierne kufre Vario sú vodotesné a vhodné aj na použitie v teréne

Čierny vodotesný horný kufor Vario ponúka navyše variabilný objem od 25 do 35 litrov.

Hliníková ochrana motora Enduro Silber

Robustná a ľahká ochrana motora Enduro z hliníka chráni motor predovšetkým v teréne proti nárazom kameňov a poškodením.

Ochranný rám motora Silber

Strieborný dvojdielny ochranný rám motora z ušľachtilej ocele chráni oblasť valca pred poškodením bez obmedzenia rozsahu náklonu.

Prídavný LED svetlomet

Výkonné prídavné LED svetlomety zabezpečia pri zlých rozhľadových pomeroch potrebný rozhľad.

Dynamický až do najmenšieho detailu

Objav svoju dynamickú stránku

BMW F 800 GS v metalíze Racingblue je ako stvorený na tvoju ďalšiu objavnú cestu. Malými, ale prepracovanými akcentmi podčiarkuje táto dynamická verzia športovú líniu modelu F 800 GS. Nielen na pohľad a na dotyk, ale aj po zvukovej stránke je tento variant na vyššej úrovni v porovnaní so základným modelom.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Športový tlmič výfuku z titánu čierny

Čierny športový tlmič výfuku z titánu, karbónu a nehrdzavejúcej ocele vďaka svojmu robustnému zvuku spraví z každej jazdy akustický športový zážitok.

Stúpadlo spolujazdca

Stúpadlá spolujazdca s vrúbkovanou nášľapnou plochou poskytujú optimálnu oporu – dokonca aj pre obuv s hrubým profilom alebo veľmi znečistenú obuv. Vďaka vyhotoveniu z liatej ocele odolnej voči korózii zostávajú stúpadlá bez hrdze. Pri sólo jazdách sa navyše dajú vyklopiť.

Stúpadlo vodiča Enduro

Širšie a dlhšie stúpadlá Enduro viac udržia a umožňujú lepšiu kontrolu vozidla v teréne.

Poskladaj si individuálny stroj F 800 GS

Máš ešte nejaké nápady? Vyber si zo širokého sortimentu špeciálnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad a poskladaj si motocykel podľa svojich želaní.

Prejsť do konfigurátora
spinner