Dirt Devil

Skvele vybavený do terénu

Dizajn GS Trophy a terénne pneumatiky signalizujú: S týmto motocyklom nezostaneš dlho na asfalte. Najbližší výjazd smer divočina. Len ty a tvoj motocykel: Na jednodielnom sedadle je miesto len pre tvoje ambície. Sprevádza ťa zvuk športového tlmiča výfuku z titánu. Súčasťou dokonalej terénnej výbavy je balík Enduro so športovým podvozkom. Ručné a nožné páky sú nastaviteľné, aby vždy všetko perfektne sedelo. Bočný stojan Enduro Silber a čierny ochranný rám motora poskytujú extra ochranu. Držiak smartfónu ConnectedRide Smartphone Cradle ťa podporuje pri dosahovaní aj tých najambicióznejších cieľov.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
ConnectedRide Navigator a príprava na navigáciu

So systémom ConnectedRide Navigator máš všetky trasy a plány vždy pri sebe. Plánované trasy a záznamy je možné synchronizovať s aplikáciou BMW Motorrad prostredníctvom BMW ID. 5,5-palcový dotykový displej je dobre čitateľný aj pri slnečnom žiarení. Ovládanie je intuitívne cez multifunkčný ovládač. 

Dodatočnú výbavu „Príprava na navigáciu“ možno príslušne dodatočne namontovať na motocykle bez prípravy na navigáciu.

Nastaviteľné ručné a nožné páky

Nastaviteľné ručné páky z čierneho eloxovaného hliníka podčiarkujú individuálny a športový vzhľad. Rukoväte sú navyše nastaviteľné v piatich rôznych vzdialenostiach od ruky a dajú sa ľahko nastaviť bez náradia, aj v rukaviciach. Páku nožnej brzdy a riadiacu páku možno flexibilne upevniť v dvoch polohách. Riadiaca páka sa dá otáčať aj na výšku.

Čierne jednodielne sedadlo

Čierne jednodielne sedadlo podčiarkuje športový charakter motocykla. Zároveň slúži na uloženie ďalšej batožiny v prípade potreby.

Športový tlmič výfuku z titánu

Koncový tlmič výfuku s titánovým plášťom zabezpečí pôsobivo sýty zvuk a opticky, ako aj akusticky sa jednoznačne priznáva k športovému charakteru motocykla.

Bočný stojan Enduro Silber

Strieborný bočný stojan Enduro zaisťuje vďaka veľkej dosadacej ploche bezpečné státie, najmä na mäkkom alebo nespevnenom podklade.

Ochranný rám motora čierny

Ochranný rám motora z nehrdzavejúcej ocele s vysokolesklým čiernym povrchom znižuje riziko poškodenia motocykla.

Prieskumník

Pripravený na ďalšiu expedíciu

S týmto variantom vezmeš svet útokom a užiješ si neobmedzenú slobodu. Pomocou ConnectedRide Smartphone Cradle si do svojho motocykla zapojíš smartfón a všetko bude prepojené. Hliníkové kufre ponúkajú dostatok úložného priestoru, takže si so sebou môžeš vziať všetko, čo potrebuješ. Potrebuješ aj spoločnosť? Pre spolujazdca je tu extra stúpadlo. Tónovaný, vyšší čelný štít ponúka maximálny komfort cestovania vďaka vylepšenej ochrane proti poveternostným vplyvom, väčšej ochrane pred vetrom a menšej hlučnosti v oblasti prilby. Sklápací stojan sa v cieli postará o bezpečné státie.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Batožinový systém: Hliníkový kufor Silber 36l – 44l a držiak na hliníkový kufor Silber

Ideálne riešenie pre fanúšikov výletov, ktorí na seba a svoje vybavenie kladú najvyššie nároky: Hliníkové kufre ponúkajú úložný priestor 36 a 44 litrov. Táto odolná cestovná výbava je prachotesná. Veľa praktických detailov sa osvedčí aj v extrémnych podmienkach. 

Stabilné držiaky kufrov umožňujú jednoduchú a bezpečnú montáž hliníkových kufrov. A: Vyzdvihujú terénny dizajn motocykla

ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle slúži ako držiak na používanie smartfónu ako navigácie počas jazdy. Prostredníctvom aplikácie BMW Motorrad Connected môžeš v zornom poli vyvolať navigačnú mapu a údaje o vozidle prostredníctvom multifunkčného ovládača. Držiak povoľuje rôzne veľkosti smartfónu a indukčne alebo káblovo smartfón nabíja.

Čelný štít, vysoký, tónovaný

Vysoký, tónovaný čelný štít pri vyšších rýchlostiach citeľne zmierňuje tlak vetra na hornú časť tela, čím zvyšuje komfort.

Prídavné LED svetlomety

Výkonné prídavné LED svetlomety zabezpečia pri zlých rozhľadových pomeroch potrebný rozhľad.

Sklopný stojan

Sklopný stojan uľahčuje starostlivosť a údržbu motocykla a umožňuje bezpečné a priestorovo úsporné parkovanie.

Bočný stojan Enduro Silber

Strieborný bočný stojan Enduro zaisťuje vďaka veľkej dosadacej ploche bezpečné státie, najmä na mäkkom alebo nespevnenom podklade.

Stúpadlo spolujazdca

Stúpadlá spolujazdca s vrúbkovanou nášľapnou plochou poskytujú optimálnu oporu – dokonca aj pre obuv s hrubým profilom alebo veľmi znečistenú obuv. Vďaka vyhotoveniu z liatej ocele odolnej voči korózii zostávajú stúpadlá bez hrdze. Pri sólo jazdách sa navyše dajú vyklopiť.

Poskladaj si individuálny stroj F 900 GS

Máš ešte nejaké nápady? Vyber si zo širokého sortimentu špeciálnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad a poskladaj si motocykel podľa svojich želaní.

Prejsť do konfigurátora
spinner