#SoulFuel

Rad R 18 nineT

Koláž radu BMW R 18.

Neprehliadnuteľným srdcom je boxer s najväčším zdvihovým objemom 1 802 ccm, aký kedy spoločnosť BMW Motorrad vyrobila. Dvojitý rúrkový rám, teleskopická vidlica, nádrž v tvare kvapky alebo dvojitá linka sú ikonické dizajnové prvky z našej histórie.

+ Čítaj viac

Naše modely R 18

R 18

Soul is all that matters: Charakterný cruiser s nízkou a natiahnutou flyline.

R 18 100 Years

Model z limitovanej edície pri príležitosti 100. výročia BMW Motorrad. #SoulFuel vo svojej najexkluzívnejšej podobe.

R 18 Classic

Ikonický, nostalgický, soulfuel: Historicky odvodené od prvých cestovných motocyklov.

R 18 Roctane

Čistá nenútenosť: R 18 Roctane je náš najskvelejší Grand Tourer s osobnosťou Custom Factory Hot Rod.

R 18 B

Surová sila sa stretáva s čisto dušou: Typický vzhľad Bagger s charakteristickým streamliningom, pevným obložením a pevnými kuframi.

R 18 Transcontinental

Grand Touring s Big Boxer: Exkluzívny, luxusný a komfortný a pritom plne dimenzovaný na jazdenie vo dvojici.

Rad R 12 nineT

Koláž radu BMW R 12

Legendy žijú dlhšie. Modely R 12 prinášajú na cesty unikátny vzhľad vďaka svojmu zredukovanému vyjadreniu dizajnu a jedinečnému dizajnu roadstera. Poháňané ďalším evolučným stupňom motora Boxer. Pri vývoji inak neostala takmer žiadna skrutka na svojom mieste. Oporná kostra, určená na individuálne úpravy s klasickým rámom s mriežkovanou rúrkou, bola vyvinutá úplne nanovo. Počuješ tú výzvu? Zaži svoju jedinečnosť.

+ Čítaj viac

Naše modely R 12

R 12 nineT

Nekompromisný roadster s charakteristickými proporciami a štýlovými prvkami. Model R 12 nineT je rád stredobodom pozornosti a tvoju cestu premení na javisko.

R 12

Nenútený cruiser s ikonickým dizajnom, nízkou výškou sedadla a ľahko zapamätateľným prevedením. Tento motocykel prináša pocit #Soulfuel ako žiadny iný: Life is easy na modeli R 12.

Oveľa viac ako len motocykle

Bunda SummerRide.

Naše oblečenie vyrábame s rovnakou vášňou ako naše motocykle. A s rovnakým vedomím kvality: Pre minimalistické a klasické dizajny, ktorých vysokú funkčnosť a ochranu neprehliadnete. A ktoré vám aj v bežný deň ponechajú úplnú voľnosť pohybu.

+ Čítaj viac
Prejsť na kolekciu external-link-arrow-slim
Záznamy R 18 The Wal.

BMW R 18 The Wal

Konštruktér Shinya Kimura vytvoril z R 18 nezamiteľný jedinečný kúsok a pokrstil ho menom The Wal. Vo svojej dielni pritom skombinoval v majstrovskej ručnej práci japonskú estetiku s hrubou silou 1 802 ccm Big Boxera.

+ Čítaj viac
Prejsť na R 18 The Wal external-link-arrow-slim

Zaži Heritage na vlastnej koži

spinner