Superbike z 80. rokov

Revival jednej éry

Osemdesiate roky, obdobie superbikov. Nezabudnuteľná hudba, móda, pocit zo života. Vďaka tejto výbave prináša R 12 nineT toto veľmi obľúbené desaťročie naspäť do súčasnosti. Typické obloženie kokpitu a detaily raziace štýl, ako napríklad čierne veko hlavy valca Option 719 a ručná páka Option 719, krátky čierny zadný krycí plech vrátane držiaka tabuľky s evidenčným číslom, čierny systém stupačiek Option 719 a titánový koncový tlmič výfuku od spoločnosti Akrapovič, zaisťujú vzhľad superbiku.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Balík Komfort

Balík Komfort spríjemní mnohé cesty vyhrievanými rukoväťami a tempomatom. Okrem toho Asistent radenia Pro umožňuje radenie bez stlačenia spojkovej páky. Funkcia Hill Start Control Pro uľahčuje rozjazd do kopca.

Jednomiestny variant

Jednomiestny variant dodáva klasickému vzhľadu športový akcent a inštaluje sa namiesto sedadla spolujazdca. Čalúnená opierka chrbta sa postará o väčšie pohodlie a štýlovo zdokonaľuje vydarený retro dizajn.

Obloženie kokpitu

Obloženie kokpitu nalakované v metalickej farbe Blackstorm dokončuje retro vzhľad stroja a znižuje tlak vetra. Obloženie je upevnený na riadidlách a má číry čelný štít s ochrannou vrstvou odolnou proti poškriabaniu.

Zadný krycí plech vrát. držiaka tabuľky s evidenčným číslom

Čierny zadný krycí plech presúva držiak tabuľky s evidenčným číslom smerom nadol za koleso. Tak vzniká krátka a športová zadná časť. Držiak tabuľky s evidenčným číslom pripevnený k prevodovke zadnej nápravy je vyrobený z čierneho eloxovaného hliníka. Komponenty majú úradné povolenie spolu s vozidlom, a preto sa nemusia registrovať.

 

Koncový tlmič výfuku z titánu

Špičkový výkon: Vysokokvalitný násuvný koncový tlmič výfuku z titánu s karbónovou koncovkou zaručuje robustný zvuk a športový vzhľad. Okrem toho má športový tlmič hluku vyvinutý spoločnosťou Akrapovič na rozdiel od sériového tlmiča hluku optimalizovanú hmotnosť.

Diely Option 719

Čierna ručná páka Option 719 Shadow II

Nastaviteľné ručné páky exkluzívnej verzie Option 719 Shadow sú vyfrézované z čiernej eloxovanej hliníkovej zliatiny. Šírka rukoväte sa dá nastaviť v piatich stupňoch a prispôsobiť individuálnym požiadavkám. Vysokokvalitné frézované diely s verziou Option 719 ešte viac zhodnocujú motocykel.

Čierny systém stupačiek Option 719 Shadow

Systém stupačiek pre vodiča exkluzívnej verzie Option 719 v čiernej farbe Shadow zjemňuje vzhľad a funkciu motocykla. Vysokokvalitné frézované diely ešte dodatočne podčiarkujú športový vzhľad biku a kvalitu materiálu.

Čierne veko hlavy valca Option 719 Shadow

Čierne veká hlavy valca Option 719 Shadow nadchnú vysokokvalitnými povrchmi a individuálnym vzhľadom. Okrem viek hlavy valca z horčíka obsahuje súprava aj prefrézované kryty zapaľovacích cievok z čierneho eloxovaného hliníka s laserom gravírovaným nápisom a eloxovanou skrutkou prívodu oleja.

Classic Urban Lifestyler

Pre výstup a výjazd

Táto výbavy pripraví tvoj R 12 nineT na každý deň, či už v meste alebo na vidieku. Do tašky na nádrž z kolekcie Soulfuel si vezmeš všetko, čo potrebuješ v mestskej premávke alebo na krátke výlety. Bočné tašky z kolekcie Soulfuel Collection sa hodia aj na dlhšie výlety. S funkciou ConnectedRide Navigator máš naplánované trasy vždy „v batožine“. A v neposlednom rade chránič veka hlavy valcov chráni pred poškriabaním a perfektne ladí so štýlom motora boxer.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Balík Komfort

Balík Komfort spríjemní mnohé cesty vyhrievanými rukoväťami a tempomatom. Okrem toho Asistent radenia Pro umožňuje radenie bez stlačenia spojkovej páky. Funkcia Hill Start Control uľahčuje rozjazd do kopca.

Kontrola tlaku v pneumatikách

Kontrola tlaku v pneumatikách (RDC) poskytuje informácie o momentálnom tlaku v pneumatikách a včas upozorní vodiča na možné nebezpečenstvo pri jeho poklese. Hodnoty je možné vyžiadať prostredníctvom displeja. Žltá informačná kontrolka a červená výstražná kontrolka automaticky signalizujú relevantnú odchýlku od požadovaných hodnôt počas jazdy.

Headlight Pro

S technológiou Headlight Pro má svetlomet okrem svetelnej ikony LED integrovaný systém adaptívneho svetlometu do zákrut, ktorý funguje ako polohové svetlo alebo denné svetlo. V závislosti od naklonenej polohy sa okrem funkcie tlmených svetiel spínajú aj segmenty LED, aby sa optimalizovalo osvetlenie vnútornej strany zákruty.

Digital Display

Nenápadný Digital Display katapultuje motocykel do digitálneho veku. Vďaka prehľadnému zobrazeniu sú všetky informácie jasne viditeľné – hlavne v ešte kompaktnejšom režime Pure Ride. Okrem rýchlosti a otáčok motora dokáže displej zobrazovať napríklad aj dennú prejdenú vzdialenosť, priemernú spotrebu paliva či teplotu motora.

ConnectedRide Navigator

So systémom ConnectedRide Navigator máš všetky trasy a plány vždy pri sebe. Plánované trasy a záznamy je možné synchronizovať s aplikáciou BMW Motorrad prostredníctvom BMW ID. 5,5-palcový dotykový displej je dobre čitateľný aj pri slnečnom žiarení. Ovládanie je intuitívne cez multifunkčný ovládač.

Možnosti pre batožinu

Malá taška na nádrž z kolekcie Soulfuel, zelená 5 l
Malá vodotesná taška na nádrž z kolekcie Soulfuel je vyrobená z recyklovaného polyesteru a kože a s objemom 5 litrov je dokonalým spoločníkom na krátke výlety. K užitočným funkciám patria priechodka na káble, vodotesná hlavná priehradka s vnútorným vreckom a vreckom vo veku na veci, ktoré musia byť rýchlo po ruke.

Bočná taška z kolekcie Soulfuel, zelená 10 l + 16 l

Vodotesné bočné tašky z kolekcie Soulfuel s objemom 10 a 16 litrov sú vyrobené z recyklovaného polyesteru a kože. Tašky zapadnú na držiak bočnej tašky. Vonkajšie vrecko s vodoodpudivým zipsom ponúka priestor na osobné predmety. Objem sa dá variabilne prispôsobiť kompresnými popruhmi.

Chránič veka hlavy valcov

Chránič veka hlavy valcov z ušľachtilej ocele chráni veko hlavy valcov pred poškriabaním a údermi kamienkom. Z vnútornej strany je dodatočne vybavený veľkým gumovým nárazníkom. Vizuálne je chránič veka hlavy valcov dokonale zladený s dizajnom a líniou motora boxer.

Tvoje predstavy, naše príslušenstvo

Nie je dôležité, či chceš svojmu motocyklu R 12 nineT dodať viac individuality, pohodlia, bezpečnosti alebo športového charakteru: V bohatom programe príslušenstva BMW Motorrad isto nájdeš tie správne diely pre svoj vysnívaný bike.

Preskúmaj príslušenstvo
spinner