Customizing Inspiration

Cool a easy na cestách

Tento variant výbavy je ako stvorený pre tvoj ďalší roadtrip. S početnými komfortnými funkciami môžeš s týmto bajkom manévrovať v premávke a zostať v každej situácii cool. Headlight Pro nielenže vyzerá ikonicky, ale zvyšuje aj tvoju bezpečnosť. Vďaka vyhrievaným rukovätiam máš všetko v pohode pod kontrolou aj v chladnejšom počasí. Za pohodlným samostatným sedadlom je miesto na nosič batožiny – dokonalé pre tvoje sólo jazdy.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Headlight Pro

Vďaka Headlight Pro má svetlomet ikonický zdroj svetla, ktorý funguje ako polohové, resp. denné prevádzkové svietidlo. V spojení s adaptívnym svetlometom do zákrut sa zlepšia rozhľadové pomery a viditeľnosť jazdca, a teda aj jeho bezpečnosť.

Asistent cúvania

Asistent cúvania uľahčuje radenie a vyparkovanie napr. na nerovných plochách a pri obmedzených priestorových podmienkach. Elektrická spiatočka sa vo voľnobehu aktivuje stlačením tlačidla na riadidlách, R indikuje funkciu na displeji. Po jednoduchom vyparkovaní možno zamieriť do ďalšieho cieľa o to uvoľnenejšie.

Vyhrievané rukoväte

Už nikdy viac studené ruky: O to sa postarajú elektricky vyhrievané rukoväte riadidiel s viacstupňovou reguláciou. Zvyšujú komfort a zároveň aj bezpečnosť, pretože vďaka teplým rukám a väčšiemu citu v prstoch má jazdec nad motorkou, skrátka, lepšiu kontrolu – počas chladných dní aj pri jazde v daždi.

Hill Start Control (HSC)

Asistent rozbehu do kopca Hill Start Control umožňuje ľahké zastavenie na kopci pri bežiacom motore a robí ďalší rozbeh pohodlný ako nikdy. Po aktivácii zabráni praktický asistent rozjazdu automaticky cúvnutiu stroja a je tak cennou pomocou práve pre motocyklistov s batožinou.

Čierne jednodielne sedadlo, nízke

Športové samostatné sedadlo v čiernej farbe je skrátená sedadlová lavica umožňujúca pripojenie nosiča batožiny. Povrch sedadla z kvalitnej syntetickej kože so sivými kontrastnými švami je perfektne zladený s dizajnom vozidla. Perfektné pre všetkých, ktorí si jazdu radi užívajú sami.

Nosič batožiny, čierny

Čierny nosič batožiny je ideálnou voľbou pre sólo jazdcov, ktorí si namiesto spolujazdca chcú zobrať radšej viac batožiny. Nosič umožňuje nosnosť menších kusov batožiny do maximálne 10 kg a môže sa namontovať len v kombinácii s samostatným sedadlom pre nosič na batožinu.

Filler Panel, so základným náterom

Vždy štýlové a upratané na cestách: Vďaka Filler Panel so základným náterom je možné vizuálne skryť medzeru medzi kufrom a blatníkom a zadná časť motocykla bude vyzerať zvlášť upravená. Panel je vyrobený z plastu a dá sa individuálne nalakovať v želanej farbe.

Všetko pre tvoj vysnívaný bajk

Ty máš svoje vlastné nápady, my máme príslušenstvo. Tu nájdeš všetko, čo potrebuješ pre svoj osobný upravený bajk na mieru.

Prejsť na konfigurátor
spinner