Pre pretekársku trať

Pripravený na každú výzvu

Pravý motocykel M: vôľa víťaziť je súčasťou sériovej výbavy. S doplnkovou výbavou, ako je M Cover Kit, montážny stojan Sport, ohrievač pneumatík M Performance alebo koberec M pre motocykel, ho pripravíš na pretekársku trať – a seba na víťazstvo.

Upozorňujeme, že niektoré diely nie sú schválené pre cestnú premávku a možno ich používať len na pretekárskej trati.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Montážny stojan Sport a adaptéry na montážny stojan M

S montážnym stojanom Sport sa dá motocykel vďaka dvojitým valčekom jednoducho zdvihnúť na predné a zadné koleso. Je extrémne stabilný a má hrubší materiál ako bežné montážne stojany. Úchyty montážneho stojana M ešte viac uľahčujú prácu. Vysokokvalitné adaptéry sa montujú vzadu na kyvnú vidlicu a môžu ostať na motocykli aj počas jazdy.

Koberec M pre motocykel

Exkluzívne miesto pre tvoj motocykel: Koberec M pre motocykel presvedčí nielen atraktívnym dizajnom, ale tiež spoľahlivo chráni podlahu pri potrebných servisných prácach. Ďalším plusom je protišmykové a protipožiarne zloženie materiálu. Praktická podložka meria 250 x 105 cm.

Súprava ohrievačov pneumatík M

Ohrievače pneumatík M zohrejú športové pneumatiky schválené pre cestnú premávku ako aj hladké pneumatiky v priebehu 45 minút na prevádzkovú teplotu 90 °C. Od výjazdu z boxov je tak k dispozícii správna úroveň priľnavosti, ktorá sa v prvom kole tréningu či pretekov postará o vyššiu bezpečnosť a lepšie tempo.

M Cover Kit*

Jednoducho vymontuj zrkadlo a držiak evidenčného čísla a namiesto toho namontuj kryty zo súpravy M Cover Kit. A hor sa na pretekársku trať.

*Race Only. Výhradne pre použitie na pretekárskej trati. Nepovolené pre verejnú cestnú premávku.

Dokonalosť do detailov

Či na ceste alebo na pretekárskej trati, jazda osamote alebo vo dvojici: v rozsiahlom programe príslušenstva nájdeš perfektnú výbavu pre individuálny jazdný zážitok so svojím motocyklom M R.

Prejsť na konfigurátor
spinner