Stvorený pre pretekársku dráhu

Dokonalosť pred a pri každých pretekoch

Montážny stojan Sport a koberec M Motorrad sú perfektným vybavením pri renovácii motocykla. A ohrievače pneumatík sa medzitým starajú o to, aby bola už od prvého tréningového okruhu k dispozícii dokonalá úroveň priľnavosti. Karbónová podložka sedadla ponúka pomocou adaptéra možnosť pripojenia akčnej kamery alebo ďalšieho príslušenstva, ako je GPS myš dataloggera vytvorená na účely profesionálnej analýzy jazdy. Rovnako M Cover Kit a M chrániče náprav sú na okruhu nenahraditeľné.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Montážny stojan Sport a M upevnenia montážneho stojana

Pomocou montážnych stojanov Sport sa dá motocykel vďaka dvojitým kolieskam jednoducho zdvihnúť na prednom aj zadnom kolese. Je dokonale stabilný a má hrubší materiál ako bežné montážne stojany. Upínadlá montážneho stojana M ešte viac uľahčujú prácu. Vysokokvalitné adaptéry sa montujú vzadu na kyvnú vidlicu a môžu ostať na motocykli aj počas jazdy.

Koberec M pre motocykel

Exkluzívne miesto pre tvoj motocykel: Koberec M Motorrad ťa presviedčí nielen atraktívnym dizajnom, ale aj spoľahlivou ochranou podlahy pri servisných prácach. Ďalším plusom je protišmykové a protipožiarne zloženie materiálu. Praktická podložka meria 250 x 105 cm.

Súprava ohrievačov pneumatík M

Ohrievače pneumatík M zohrejú nielen športové pneumatiky na trať, ale aj hladké pneumatiky pre cestnú premávku v priebehu 45 minút na prevádzkovú teplotu 90 °C. Od výjazdu z boxov je tak k dispozícii správna úroveň priľnavosti, ktorá sa v prvom kole tréningu či pretekov postará o vyššiu bezpečnosť a lepšie tempo.

M karbónová podložka sedadla

S M karbónovou podložkou sedadla je možné vďaka jej technológii bezpečne upevniť adaptér kamery alebo iné príslušenstvo, ako je GPS myš dataloggera. Vysokokvalitný konštrukčný diel z karbónu nahrádza sériovú plastovú podložku sedadla a vďaka vysokolesklému laku odolnému voči UV žiareniu má mimoriadne dlhú životnosť.

M Cover Kit*

Jednoducho vymontujte zrkadlo a držiak evidenčného čísla a namiesto toho namontujte kryty zo súpravy M Cover Kit. A hor sa na pretekársku trať.


*Race Only. Výhradne pre použitie na pretekárskej trati. Nepovolené pre verejnú cestnú premávku.

Chrániče osky M

Chrániče osky M z plastu odolného voči oderu spoľahlivo ochránia vidlicu a kyvnú vidlicu pred škrabancami pri pádoch a prevrátení.

Vždy je možné zvýšenie

Viac M karbónových dielov alebo viac M frézovaných dielov? Žiadny problém. V našom rozsiahlom sortimente príslušenstva nájdeš dokonalú výbavu pre svoj individuálny M RR.

Prejsť na konfigurátor
spinner