Pohodlný

Viac pohodlia, viac zážitkov

Uvoľnene v mestskej premávke: Tento C 400 GT v elegantnom dizajne Triple Black ponúka všetko, čo potrebuješ. Praktický horný kufor ti ponúka veľkorysý úložný priestor. So samostatne nastaviteľným vonkajším obalom pre kryt horného kufra v čiernej metalíze Blackstorm splýva úložný priestor so skútrom. Spoľahlivú ochranu pred vetrom a počasím poskytuje vysoký čelný štít a bezpečnosť zvyšuje LED denné svetlo. Balík zakončuje Connectivity: počúvaš hudbu, telefonuješ a necháš sa navigovať z miesta na miesto.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
LED denné svetlo

Denné LED svetlo v markantnom dizajne zaisťuje vyššiu bezpečnosť na cestách. Okrem pohodlnej automatickej funkcie sa denné svetlo môže aktivovať aj ručne.

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity ponúka na 6,5 palcovom TFT displeji inovatívne funkcie na navigovanie, telefonovanie a počúvanie hudby na skútri. Funkcie môžeš obsluhovať cez multifunkčný ovládač Multi-Controller, takže ruky zostanú na riadidlách.

Nosič batožiny

Stabilný nosič batožiny vo vkusnom dizajne umožňuje spoľahlivé prichytenie horného kufra alebo inej väčšej batožiny.

Horný kufor malý, 30 l

Nepremokavý plastový horný kufor s nalakovaným krytom a objemom 30 litrov je kvalitne spracovaný a poskytuje dostatok miesta pre helmu.

Kombinuje sa s vonkajším obalom na kryt horného kufra a k dispozícii je v zladených farbách.

Opierka chrbta pre malý horný kufor

S pohodlnou opierkou chrbta si spolujazdec užije väčšie pohodlie počas krátkeho výletu aj dlhej cesty.

Vysoký čelný štít

Vysoký čelný štít s vrstvou odolnou proti poškriabaniu je vyšší ako sériový čelný štít a poskytuje jazdcovi a spolujazdcovi maximálnu ochranu pred vetrom a počasím.

Zostav si vlastný motocykel C 400 GT

Od lakovania až po výbavu: Zostav si v konfigurátore skúter podľa seba.

Prejsť na konfigurátor
spinner