Expresionista

Štýl je všetko, na čom záleží

Nezapadáš do žiadneho vzoru a najradšej tancuješ mimo radu? Potom je tento variant výbavy pre teba tým pravým orechovým. Svojím výrazne progresívnym dizajnom a balíkom Highline v cene sa CE 02 šikovne uvádza na scénu a odlišuje od ostatných. K tomu patrí ešte nápadné komfortné sedadlo v odtieni Petrol, na ktorom si mimoriadne v pohodlí počas výletných jázd. Ďalším pútačom je obloženie kokpitu v odtieňoch benzínovej farby. Systém stupačiek v striebornej farbe vytvára dojem BMX.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Balík Highline

Ďalšia úroveň dizajnu a techniky. S balíkom Highline s čiernym jednofarebným Cosmic black uni 2, trojfarebným sedadlom Pro, zlatou vidlicou predného kolesa a množstvom pások formuješ nový štýl ulice. Bluetooth rozhranie, držiak na smartfón SP Connect, jazdné režimy Pro, externá rýchlonabíjačka 11 kW, vyhrievané rukoväte a Backend Connectivity sú tvoji inteligentní spoločníci.

Tónované obloženie kokpitu

Zvýraznené rohy a hrany: tónované obloženie kokpitu s hranatým dizajnom. Tónovanie vo farbe benzínu je pútačom, vďaka ktorému eParkourer ešte viac vyčnieva z davu. Ale predovšetkým je obloženie kokpitu tvojou zvýšenou ochranou pred vetrom a počasím. Pri daždi pohodlnejšie prejdeš na ďalšie miesto.

Komfortné sedadlo vo farbe benzínu

Širšie, hrubšie, superpohodlné: Už nebudeš chcieť zosadnúť z pohodlného sedadla vo farbe benzínu. Plocha na sedenie je širšia a čalúnenie o 20 mm hrubšie ako pri štandardnej verzii. 

Stúpačka vpredu a vzadu

Fanúšikovia BMX sú na zozname: Stúpačka vpredu a vzadu z frézovaného hliníka pripomína stúpačky BMX Foot Pegs a modelu eParkourer dodáva športový nádych.

Slobodný duch

Tvoj únik z bežného dňa

Bežný deň začína byť príliš stiesnený? Poď von: Vyjdi si na výlet k jazere v kameňolome, na piknik do mestského parku, kde len chceš. Tvojím únikovým vozidlom je CE 02 v tomto variante výbavy. S držiakom mobilného telefónu s technológiou SP Connect, ako aj držiakom na bočnú tašku vpravo a veľkú bočnú tašku Urban Collection je perfektne vybavený a pripravený na všetko, čím dobiješ svoje vlastné baterky. Späť na univerzitu, do kancelárie alebo do co-workingu? S touto verziou si jednoducho vezmeš všetko.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Držiak na smartfón

Do držiaka na smartfón Connect s bajonetovým uzáverom možno bezpečne namontovať zariadenia širokej škály výrobcov. Tlmič kmitania pomáha zabrániť poškodeniu tým, že absorbuje vibrácie. Smartfón sa dá nastaviť pomocou nastavovacieho mechanizmu. Jednoduché použitie: na uzamknutie a odomknutie otočte zámok o 90 stupňov.

Bočná taška, veľká

Zbaľ si omnoho viac ako len plavky: do veľkej bočnej tašky s objemom 16 l. Vo vodotesnom a vyberateľnom vnútornom vrecúšku nájdu osobné veci bezpečné a suché miesto. Vďaka premyslenému systému rýchlouzáverov sa taška ľahko pripevňuje k modelu eParkourer bez nepríjemných popruhov. Zvoľ si svoj štýl z jednej z našich kolekcií: Urban Collection, Adventure Collection alebo Black Collection.

Držiak na bočnú tašku, vpravo

Držiak z čiernej oceľovej rúrky umožňuje ľahké a bezpečné upevnenie pravej bočnej tašky pomocou systému rýchlouzáverov.

Prieskumník

Pripravený na všetky tvoje plány

Si stále v behu a ustavične v pohybe? Potom je toto tvoja výbava. Vybavený nosičom na batožinu a jednoduchým vrchným kufrom si môžeš zbaliť všetko, čo potrebuješ na krátke výlety po meste. Obloženie kokpitu ťa lepšie ochráni pred vetrom a počasím, takže len zriedkavo musíš zosadnúť. Súčasťou je aj exkluzívny balík Highline – vrátane rýchlonabíjačky, vďaka ktorej si za okamih znova pripravený na cestu, vrátane prídavného jazdného režimu FLASH pre ešte dynamickejšiu jazdu.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Balík Highline

Ďalšia úroveň dizajnu a techniky. S balíkom Highline s čiernym jednofarebným Cosmic black uni 2, trojfarebným sedadlom Pro, zlatou vidlicou predného kolesa a množstvom pások formuješ nový štýl ulice. Bluetooth rozhranie, držiak na smartfón SP Connect, jazdné režimy Pro, externá rýchlonabíjačka, vyhrievané rukoväte a Backend Connectivity sú tvoji inteligentní spoločníci.

Obloženie kokpitu

Ďalší dôvod, prečo používať eParkourer každý deň: obloženie kokpitu. Priehľadná a hranatá konštrukcia perfektne splynie s dizajnom CE 02 a lepšie ťa chráni pred vetrom a počasím. Vďaka ochrannej vrstve odolnej proti poškriabaniu je čelný štít mimoriadne odolný.

Čierny nosič na batožinu

Máš veľa plánov a potrebuješ pritom veľa vecí? Nosič na batožinu je perfektným doplnkom tvojho CE 02. Môžeš naň napríklad bezpečne upevniť jednoduchý vrchný kufor s objemom 29 l alebo iný veľký kus batožiny. Ak budeš chcieť zobrať niekoho so sebou, je vhodný ako rukoväť pre tvojho spoločníka. A manévrovanie je ešte jednoduchšie, keď ho použiješ ako pomôcku na tlačenie. Nosič na batožinu opticky nenápadne splýva s celkovým dizajnom CE 02.

Jednoduchý vrchný kufor, 29 l

Ľahký čierny: Do uzatvárateľného plastového horného kufra s objemom 29 litrov si zabalíš prilbu alebo to najdôležitejšie na cestu s hmotnosťou do 3 kg. Reflektor s veľkou plochou na zadnej strane ťa zviditeľní. Emblém na kryte premieňa horný kufor na ešte cennejší.

Vytvor si svoj vlastný

Máš vlastné nápady alebo iné potreby? Nakonfiguruj si eParkourer podľa svojich vlastných želaní.

Prejsť na konfigurátor
spinner