Skúšobná jazda

Toto je to, čo sa stane, keď spojíte to najlepšie zo starých dobrých čias s tým najlepším z budúcnosti: motocykle s dušou, ktoré sú vyrobené tak, aby vydržali. Naše modely BMW Heritage prichádzajú s nadčasovým dizajnom zabaleným do výkonných motocyklov pripravených posunúť váš zážitky z jazdy na inú úroveň. Zatiaľ čo modely radu R 18 sú dobyvateľom ciest s najväčším boxerom na svete a ešte väčším odhodlaním, modely radu R NineT zaručujú, že sa nikdy nebudete musieť rozhodovať medzi výkonom a štýlom. Všetko vo všetkom: Dve rady, šesť rôznych charakterov, jediná duša: absolútny pocit sebavyjadrenia na ceste. Sme pripravení jazdiť s históriou. A čo vy?

+ Čítaj viac

Vyberte si svoj štýl.

NA JAZDU JE POTREBNÁ IKONA

Rad modelov R 18

Výkonné motocykle, silné charaktery a najväčší boxer na svete už od roku 1923. To je náš rad modelov R 18 BMW Motorrad: R 18 a R 18 Classic. Dva motocykle vyrobené z ocele, majúce dušu a vyrobené tak, aby vydržali: autentické, ikonické a nostalgické.

R 18 Classic: LEGENDA

Bezkonkurenčný cruiser v histórii cruiserov, ktoré boli vhodné na cestovanie. Prichádza s nadčasovými charakteristikami a modernými prvkami: ikonické a nostalgické palivo pre dušu.

R 18: IKONA

Neobmedzená sloboda, výkonný motor a nadčasový dizajn: vaša dokonalá voľba pre jazdenie s históriou je výkonná, sebavedomá a charakteristická sila, s ktorou treba rátať.

Duša ktorá stojí za R 18

Duša ktorá stojí za R 18

Model R 5 od BMW Motorrad je originálnym majstrovským dielom konštrukcie motocyklov siahajúcim až do roku 1936. Jeho rám s kónickými, čiastočne oválnymi trubkami a boxer motorom s dvojitým vačkovým hriadeľom z neho robí priekopníka v histórii motocyklov. Motocykel plný histórie a s veľkou dušou. Ste pripravení zoznámiť sa s touto ikonou?

+ Čítaj viac

VAŠA SPRIAZNENÁ DUŠA NA CESTÁCH

R nineT

Sloboda nikdy nevyzerala tak dobre: Modely R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S sú pripravené urobiť večný dojem, nech už idete kamkoľvek. Štyri rôzne motocykle, štyri rôzne charaktery, jedna duša: čistokrvné, emotívne a autentické.

R nineT Scrambler: STROJOVŇA

Drsný, výkonný a individuálny. Divoká krása pre neobmedzenú zábavu, zatiaľ čo si užívate vyvážený a jedinečný zážitok z jazdy.

R nineT: DŽENTLMEN

Vášnivý, inovatívny a nadčasový. Viac ako 90 rokov skúseností s motocyklami pretavených do jedného motocykla.

R nineT Pure: PURISTA

Puristický dizajn sa snúbi so silnou osobnosťou. Vaša osobnosť. Dokonalý motocykel, aby ste ním vyjadrili vaše ja a ukázali, kto ste.

R nineT Urban G/S: INDIVIDUALISTA

Autentický, nápadný a tradičný a inovatívny zároveň. Originálny štýl z 80. rokov prenesený do moderného sveta.

Motocyklové oblečenie, ktoré musíte mať

Motocyklové oblečenie, ktoré musíte mať

Neexistuje lepší pocit, ako jazdiť na dokonalom motocykli – okrem toho, keď pri tom aj vyzeráte dokonale. Kolekcia Heritage Ride & Style je viac než len funkčná výbava – je to postoj. Je to dokonalá kombinácia nadčasovej módy snúbiacej sa s ultramodernými prvkami, ktorá vyjadruje vašu osobnosť.

+ Čítaj viac

Pridajte niečo navyše

Pridajte niečo navyše

Chcete motocykel, ktorý je svetovým unikátom? Variant 719 vám ponúka možnosť individualizovať váš motocykel tak, aby dokonale zodpovedal vášmu štýlu. Pozrite si naše mimoriadne kvalitné a dizajnové špeciálne prvky výbavy, ako napríklad exkluzívne laky a balíky frézovaných dielov. Ste pripravení definovať charakter svojho motocykla?

+ Čítaj viac

#SOULFUEL

Na Social Wall nájdeš rovnako zmýšľajúcich a množstvo inšpirácií. Motto je: Vidieť a byť videný. Výkon a výzva: Tu sa ukáže, čo kto má a vie.

+ Čítaj viac

VIAC O TÉME #SOULFUEL

#Soulfuel znamená zostať vždy plný vášne a zvedavosti. Lebo ďalšia cesta nenechá na seba nikdy dlho čakať.

+ Čítaj viac
spinner