Prestaň snívať a začni žiť! Získaj niektorý z modelov BMW R 18 s úrokom už od 0% p.a.*

*Podmienky platné pre financovanie na 24 mesiacov pri akontácii 20%. Táto indikatívna ponuka financovania je určená pre podnikateľov a právnické osoby.

+ Čítaj viac

VYBERTE SI SVOJ ŠTÝL

ROVNAKÁ DUŠA, RÔZNE CHARAKTERY

NAŠA SKUPINA R 18 JE EŠTE VÄČŠIA.

Táto výkonná skupina je dokonalou voľbou pre legendárne cesty a silné, jedinečné charaktery zjednotené v #Soulfuel. R 18, R 18 classic alebo naše úplne nové R 18 Bagger alebo R 18 Transcontinental – stačí veriť vašim inštinktom a vyskúšať ich! Sľubujeme, že keď nájdete ten pravý stroj, vašu spriaznenú dušu, budete to cítiť. Tak prečo robiť kompromisy?

TEN VÄČŠÍ BAGGER: R 18 BAGGER

Najlepšie ladí s jemnou kožou, silným charakterom, dlhým cestami a veľkými snami: zoznámte sa s jedinečným R 18 Bagger.

NEKOMPROMISNÝ TURISTA: R 18 TRANSCONTINENTAL

Náš druh vzťahu na diaľku: Pokiaľ sa jedná o diaľkovú turistiku a jazdy do neznáma, jednoducho neexistuje lepšia voľba ako náš R 18 Transcontinental.

R 18: IKONA

Neobmedzená sloboda, výkonný motor a nadčasový dizajn: vaša dokonalá voľba pre jazdenie s históriou je výkonná, sebavedomá a charakteristická sila, s ktorou treba rátať.

R 18 Classic: LEGENDA

Bezkonkurenčný cruiser v histórii cruiserov, ktoré boli vhodné na cestovanie. Prichádza s nadčasovými charakteristikami a modernými prvkami: ikonické a nostalgické palivo pre dušu.

Duša ktorá stojí za R 18

Duša ktorá stojí za R 18

Model R 5 od BMW Motorrad je originálnym majstrovským dielom konštrukcie motocyklov siahajúcim až do roku 1936. Jeho rám s kónickými, čiastočne oválnymi trubkami a boxer motorom s dvojitým vačkovým hriadeľom z neho robí priekopníka v histórii motocyklov. Motocykel plný histórie a s veľkou dušou. Ste pripravení zoznámiť sa s touto ikonou?

+ Čítaj viac

TEN VÄČŠÍ BAGGER: R 18 Bagger

R 18 B

SILNÝ CHARAKTER, POCTIVÁ DUŠA, ŠTÝLOVÁ IKONA

Najlepšie ladí s jemnou kožou, silným charakterom, dlhým cestami a veľkými snami: zoznámte sa s jedinečným R 18 Bagger. Naša vízia? Väčšie je niekedy viac! To je to, čo dostanete, keď skombinujete nadčasový a ikonický dizajn s množstvom #Soulfuel a najväčším boxerom na svete: výkonný motocykel, ktorý premení vašu ďalšiu cestu na nezabudnuteľné dobrodružstvo. 

ZISTIŤ VIAC SKÚŠOBNÁ JAZDA

NEKOMPROMISNÝ TURISTA: R 18 TRANSCONTINENTAL

R 18 B

NAJLEPŠÍ PRIATEĽ NA CESTÁCH

Náš druh vzťahu na diaľku: Pokiaľ sa jedná o diaľkovú turistiku a jazdy do neznáma, jednoducho neexistuje lepšia voľba ako náš R 18 Transcontinental. Kompletný informačno-zábavný systém, pevné brašne alebo zadný kufor s integrovaným operadlom pre spolujazdca – náš najväčší motocykel je vybavený na každú príležitosť. Ale ste aj vy? Obstarajte si vybavenie a vyrazte!

ZISTIŤ VIAC SKÚŠOBNÁ JAZDA

VAŠA SPRIAZNENÁ DUŠA NA CESTÁCH

R nineT

Sloboda nikdy nevyzerala tak dobre: Modely R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S sú pripravené urobiť večný dojem, nech už idete kamkoľvek. Štyri rôzne motocykle, štyri rôzne charaktery, jedna duša: čistokrvné, emotívne a autentické.

R nineT Scrambler: STROJOVŇA

Drsný, výkonný a individuálny. Divoká krása pre neobmedzenú zábavu, zatiaľ čo si užívate vyvážený a jedinečný zážitok z jazdy.

R nineT: DŽENTLMEN

Vášnivý, inovatívny a nadčasový. Viac ako 90 rokov skúseností s motocyklami pretavených do jedného motocykla.

R nineT Pure: PURISTA

Puristický dizajn sa snúbi so silnou osobnosťou. Vaša osobnosť. Dokonalý motocykel, aby ste ním vyjadrili vaše ja a ukázali, kto ste.

R nineT Urban G/S: INDIVIDUALISTA

Autentický, nápadný a tradičný a inovatívny zároveň. Originálny štýl z 80. rokov prenesený do moderného sveta.

Motocyklové oblečenie, ktoré musíte mať

Motocyklové oblečenie, ktoré musíte mať

Neexistuje lepší pocit, ako jazdiť na dokonalom motocykli – okrem toho, keď pri tom aj vyzeráte dokonale. Kolekcia Heritage Ride & Style je viac než len funkčná výbava – je to postoj. Je to dokonalá kombinácia nadčasovej módy snúbiacej sa s ultramodernými prvkami, ktorá vyjadruje vašu osobnosť.

+ Čítaj viac

Pridajte niečo navyše

Pridajte niečo navyše

Chcete motocykel, ktorý je svetovým unikátom? Variant 719 vám ponúka možnosť individualizovať váš motocykel tak, aby dokonale zodpovedal vášmu štýlu. Pozrite si naše mimoriadne kvalitné a dizajnové špeciálne prvky výbavy, ako napríklad exkluzívne laky a balíky frézovaných dielov. Ste pripravení definovať charakter svojho motocykla?

+ Čítaj viac

#SOULFUEL

Na Social Wall nájdeš rovnako zmýšľajúcich a množstvo inšpirácií. Motto je: Vidieť a byť videný. Výkon a výzva: Tu sa ukáže, čo kto má a vie.

+ Čítaj viac

VIAC O TÉME #SOULFUEL

#Soulfuel znamená zostať vždy plný vášne a zvedavosti. Lebo ďalšia cesta nenechá na seba nikdy dlho čakať.

+ Čítaj viac
spinner