Soulfuel

TESTOVACIA JAZDA

#SOULFUEL

Jazdíš na cestách so svojim vysnívaným motocyklom, vychutnávaš si okolitú scenériu, vôňu svojej koženej bundy a mocný zvuk najväčšieho boxera cítiš až v kostiach - užívaš si svoju jazdu naplno. Práve v tomto momente môžeš naozaj cítiť voľnosť kombinovanú s modernými technikami a vytvoriť tak jedinečný pocit slobody.  Toto je palivo, ktoré ťa bude poháňať kamkoľvek budeš chcieť, od minulosti až po prítomnosť. Všetko čo musíš urobiť, aby si mohol nasledovať svoje sny, je zaobstarať si niečo, čo tebou skutočne pohne: ikonický motocykel, ktorý bude rovnako výnimočný ako ty.

+ Čítaj viac

RÔZNE CHARAKTERY, JEDNA DUŠA

RODINA R 18

NAŠA NAJVIAC IKONICKÁ RODINA

Rodina R 18 má najsilnejšiu rodinnú základňu: R 18, R 18 Classic, R 18 Bagger a R 18 Transcontinental. Naplnené dušou, vyrobené s najväčším boxerom a tak, aby bol tvojim prioritným výberom na výlet. Ver svojim inštinktom a jazdi zákrutu po zákrute s našimi motocyklami.

TEN VÄČŠÍ BAGGER: R 18 BAGGER

Najlepšie ladí s jemnou kožou, silným charakterom, dlhým cestami a veľkými snami: zoznámte sa s jedinečným R 18 Bagger.

NEKOMPROMISNÝ TURISTA: R 18 TRANSCONTINENTAL

Náš druh vzťahu na diaľku: Pokiaľ sa jedná o diaľkovú turistiku a jazdy do neznáma, jednoducho neexistuje lepšia voľba ako náš R 18 Transcontinental.

R 18: IKONA

Neobmedzená sloboda, výkonný motor a nadčasový dizajn: vaša dokonalá voľba pre jazdenie s históriou je výkonná, sebavedomá a charakteristická sila, s ktorou treba rátať.

R 18 Classic: LEGENDA

Bezkonkurenčný cruiser v histórii cruiserov, ktoré boli vhodné na cestovanie. Prichádza s nadčasovými charakteristikami a modernými prvkami: ikonické a nostalgické palivo pre dušu.

R nineT RODINA

KLASICKÝ, NO ZÁROVEŇ MODERNÝ

Jazdenie "na klasiku" nikdy nevyjde z módy. Modely R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S sú pripravené vytvárať s tebou nezabudnuteľné spomienky na cestách. Štyri charaktery, štyri rôzne štýly a jeden cieľ: nájsť svoju spriaznenú dušu v podobe mašiny. S jedinečným štýlom ako je aj ten tvoj. Je na čase jazdiť so štýlom.

R nineT Scrambler: STROJOVŇA

Drsný, výkonný a individuálny. Divoká krása pre neobmedzenú zábavu, zatiaľ čo si užívate vyvážený a jedinečný zážitok z jazdy.

R nineT: DŽENTLMEN

Vášnivý, inovatívny a nadčasový. Viac ako 90 rokov skúseností s motocyklami pretavených do jedného motocykla.

R nineT Pure: PURISTA

Puristický dizajn sa snúbi so silnou osobnosťou. Vaša osobnosť. Dokonalý motocykel, aby ste ním vyjadrili vaše ja a ukázali, kto ste.

R nineT Urban G/S: INDIVIDUALISTA

Autentický, nápadný a tradičný a inovatívny zároveň. Originálny štýl z 80. rokov prenesený do moderného sveta.

NAŠA HISTÓRIA, TVOJ PRÍBEH: 100 ROKOV BMW MOTORRAD

História BMW Motorrad je charakteristická množstvom dynamických výziev a úspechov. Ale samozrejme aj neúspechom a vytrvalosťou. Vzdať sa nikdy nie je riešenie. Predovšetkým ide o ľudí, ktorých spája vášeň: dobrodruhov, mysliteľov, športovcov, vizionárov - mužov aj ženy. Ľudí, ktorí chcú vytvárať revolúciu na cestách na dvoch kolesách - to je myšlienka 100 ročného výročia rodiny Make Life a Ride.

+ Čítaj viac

R 18 100 ROKOV

R 18 100 ROKOV

Oslavujeme našu bohatú históriu s ikonou: BMW R 18 100 Years. S limitovaným množstvom 1923 kusov je skutočne zberateľským modelom, ktorý kombinuje najväčší boxer s dobrodružnou dušou v jeho najexkluzívnejšej podobe a vyvoláva pocit nostalgie.

+ Čítaj viac

100-ROČNICA R NINET

100-ROČNICA R NINET

Ikonický dizajn s jasným odkazom na históriu značky: toto je BMW R nineT 100 Years. Láska k historickým detailom robí z tejto limitovanej edície zberateľský kúsok. Vybavená množstvom exkluzívnych dielov Option 719. Toto vybavenie je skutočným majstrovským dielom plným histórie. #Soulfuel

+ Čítaj viac

NÁJDI VIAC #SOULFUEL

spinner