EICMA 2019.

Zaži už teraz všetky senzačné novinky roka 2020.

Z veľtržného stánku priamo na web: Tu sleduj live prezentácie svetových noviniek a dianie na EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori) v Miláne. Veľtrh sa považuje za medzinárodné stretnutie motocyklovej komunity, ktorá už teraz s napätím očakáva novú sezónu. Prvýkrát na teba čaká prezentácia motocyklov BMW, ktorá bude oveľa viac ako len obyčajný veľtržný stánok. Okrem vzrušujúcich podujatí live a mnohých medzinárodných motocyklových hrdinov sa môžeš tešiť predovšetkým aj na nové modely a príslušenstvo. A bude sa tak diať nielen, keď počas live tlačových konferencií odhalíme tajomstvá našich nových modelov, ale aj keď ťa prekvapíme prednáškami a dojmami priamo z podujatí. Ukážeme ti to najdôležitejšie, s čím sa tvoja budúca sezóna 2020 stane senzačnou.

Náš program na EICMA

Tu si môžeš nájsť všetky body nášho programu a filtrovať ich podľa svojich osobných záujmov. Už si objavil podujatia, o ktoré máš záujem? Potom si ich označ a sprav si vlastný plán.

+ Čítaj viac

Odhaľujeme tajomstvá nových modelov.

Napätie stúpa, opona padá: Sleduj aj ty live od 5. novembra, ktoré modely sa v nadchádzajúcej sezóne stanú kráľmi ciest.

+ Čítaj viac

#NeverStopChallenging

#NeverStopChallenging je životný postoj jazdcov, ktorí nerozlišujú medzi svojim pulzom a krútiacim momentom motocykla. Jazdcov, ktorí sa nevyhýbajú nijakej športovej výzve, pretože stále chcú od seba, ale aj od svojho stroja trochu viac.

+ Čítaj viac

#Soulfuel

Dokonale špinavé a zaolejované ruky, srdce plné vášne a fantázie: Naša R nine T vyvolala nadšenie priaznivcov individuálneho prispôsobenia po celom svete. Aj naše konceptové motocykle pokračujú v tejto tradícii.

Ale nielen motocykle sú palivo pre naše duše, inšpiráciou nám je aj vhodné vybavenie pre jazdcov Heritage.

+ Čítaj viac

Stále o kus pred ostatnými - vďaka newslettru Heritage.

Stále o kus pred ostatnými - vďaka newslettru Heritage.

Skutoční fanúšikovia odteraz s našim newslettrom už nič zo sveta Heritage neprepasú. Budeš pravidelne dostávať exkluzívne novinky o modeloch, informácie o akciách a chystaných podujatia skôr, ako sa o tom dozvedia ostatní. Na čo ešte čakáš? Zostaň v obraze.

+ Čítaj viac

Koncept R 18 /2 debutoval na EICMA.

Druhý koncept BMW Motorrad cruisera odhalený.

Zisti viac

Ešte viac z toho najlepšieho od BMW Motorrad

spinner