Zaujímavosti 2020.

Tu sa dozvieš, čo na teba čaká.

Horíš zvedavosťou? Chcel by si vedieť, čo ti bude môcť ponúknuť nový rok? Potom si tu správne: Pre fanúšikov a jazdcov máme pripravených množstvo zaujímavostí. Či už sú to novinky v produktovej palete BMW Motorrad alebo podujatia plné silných zážitkov: nahliadni s nami do roku 2020 a pozri si tie najvzrušujúcejšie novinky zo sveta motocyklov.

#NeverStopChallenging

#NeverStopChallenging je životný postoj jazdcov, ktorí nerozlišujú medzi svojim pulzom a krútiacim momentom motocykla. Jazdcov, ktorí sa nevyhýbajú nijakej športovej výzve, pretože stále chcú – od seba, ale aj od svojho stroja – ešte trochu viac.

+ Čítaj viac

Nové BMW S 1000 XR.

Nové BMW S 1000 XR.

Vidíš v každej zákrute nové vzrušenie a v každej rovinke len prípravu na ďalšiu zákrutu? A predovšetkým: Nikdy toho nemáš dosť? Potom sa teš na S 1000 XR. Spája sa v nej bez kompromisov športový charakter s výkonom vhodným na dlhé jazdy. 

+ Čítaj viac

Špičkový výkon v kombinéze ProRace.

Špičkový výkon v kombinéze ProRace.

Pretekárska kombinéza pre všetkých, ktorí sa chcú vyrovnať s veľkými športovými výzvami. Jednodielna kombinéza z hovädzej napovej kože ti vďaka protektorom poskytuje optimálnu bezpečnosť. Súčasne sa priliehavý strih postará o komfort pri nosení. 

A tí, ktorí to majú radšej ešte individuálnejšie, máme možnosť individuálnej konfigurácie v rámci ProRace Made-To-Measure.

+ Čítaj viac

Nové BMW F 900 XR.

Nové BMW F 900 XR.

BMW F 900 XR kombinuje športový charakter a výkon vhodný na dlhé jazdy s dokonalou možnosťou každodenného používania. Jej dizajn je typický pre XR: pripravená na útok a stvorená pre výboje vpred.

Typická ergonomika XR umožňuje jazdcovi uvoľnenú a vzpriamenú polohu a robí aj z dlhých jázd pôžitok. Vďaka rozsiahlemu vybaveniu si na nej rovnako vybavený na kratšie výlety, ako aj na cesty do mesta.

+ Čítaj viac

Kombinéza XRide a XRide Pro – pre ešte lepší pocit z jazdy.

Kombinéza XRide a XRide Pro – pre ešte lepší pocit z jazdy.

Toto vybavenie sa postará o skutočný pôžitok z jazdy počas tvojich dlhých výletov. Základnými črtami kombinézy je okrem športového dizajnu ergonomický koncept, ktorý zakladá nový štandard komfortu pre dlhé jazdy.

Opracovaná koža má vysokú odolnosť proti natrhnutiu a oderu, takže sa do jedného spájajú vysoké pohodlie pri nosení s optimálnou ochranou pre tvoj dokonalý zážitok z jazdy.

+ Čítaj viac

Nové BMW F 900 R.

Nové BMW F 900 R.

Takto musí vyzerať dynamický roadster: čisté línie a plný sily, neustále hľadajúci ďalšiu výzvu. F 900 R reaguje presne a priamo na tvoje pokyny počas jazdy. Tak sa tvoje myšlienky menia v zlomku sekundy na dokonalú radosť z jazdy.

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Vision DC Roadster.

BMW Motorrad Vision DC Roadster.

Vision DC Roadster spája ikonický dizajn boxera s nárokmi, ktoré na technológiu stavia elektrický pohon.

Vysoký krútiaci moment hneď pri rozbehu sa postará o zrýchlenie vyrážajúce dych. Enormné uvoľnenie sily vytvára úplne nový zážitok dynamiky a dovoľuje nám nahliadnuť do budúcnosti jazdenia na motocykli.

+ Čítaj viac

#Soulfuel

Úplne špinavé a zaolejované ruky, srdce plné vášne a fantázie: Naša R nineT vyvolala nadšenie kustomizérov po celom svete. Aj naše konceptové motocykle pokračujú v tejto tradícii.

Ale nielen motocykle rozpaľujú naše duše, inšpiráciou nám je aj vhodné vybavenie pre jazdcov Heritage.

+ Čítaj viac

Nadčasový štýl kolekcie Heritage.

Nadčasový štýl kolekcie Heritage.

Vášeň pre legendy môžeš aj ty sám teraz pocítiť na vlastnej koži vďaka vhodnému motocyklistickému odevu. Všetky časti kolekcie Heritage sú poctou legendám a majú v erbe slobodu a nadčasovosť, funkčnosť a estetickosť. Prečítaj si tu, čo robí toto vybavenie takým mimoriadnym.

+ Čítaj viac

Pôsobivé kustomizované koncepty

Zisti viac o našich podujatiach

Ztelesnenie dobrodružstva: medzinárodná GS Trophy

Ztelesnenie dobrodružstva: medzinárodná GS Trophy

Každé dva roky čelia jazdci GS na GS Trophy novým výzvam. Siedmy ročník Trophy sa koná vo februári na Novom Zélande a sľubuje poriadne napätie. Dych vyrážajúca krajina s dokonalým terénom pre GS vystaví účastníkov novým výzvam a sľubuje jedinečný tímový zážitok.

Sleduj, ako 18 tímov z rôznych krajín a jeden medzinárodný ženský tím preskúmajú oblasti, do ktorých sa zatiaľ dostalo len málo jazdcov.

+ Čítaj viac

Dni plné nadšenia: BMW Motorrad Days.

Dni plné nadšenia: BMW Motorrad Days.

Začiatkom júla vstúpia na úpätí vrchu Zugspitze legendárne BMW Motorrad Days do svojho 19. kola. Viac ako 40 000 návštevníkov putuje vtedy do Garmisch-Partenkirchenu, kde sa tri dni všetko točí okolo motoriek. Okrem mnohých produktových noviniek, kaskadérskych kúskov, motocyklových hviezd a akcií sa môžeš tešiť na uvoľnenú párty atmosféru a alpskú panorámu.

+ Čítaj viac

Concorso d’Eleganza Villa d’Este

Najexkluzívnejšia súťaž krásy dvoj- a štvorkolesových tátošov. Buď aj ty pritom, keď sa pri Comskom jazere budú dať opäť vidieť zriedkavé veterány a krásky motocyklového a automobilového sveta bojujúce o vytúžené prvé miesta.

Zisti viac
spinner