Elegantný silák.

BMW Motorrad predstavuje cestovnú motorku Concept 101.

Inšpirovaný nekonečnými diaľnicami, pocitom slobody a úplnou nezávislosťou prišiel dizajnérsky tím BMW Motorrad s kompletne novým prístupom k cestovným motorkám - Concept 101: elegantný, exkluzívny, extrovertný a s poriadnym cestovným výkonom.

Primeraný rám.

Primeraný rám.

V rámci snahy zachytiť ducha voľnej cesty vytvorila firma BMW Motorrad výkonný, emocionálny a vysoko exkluzívny šesťvalec, ktorý zmení každú jazdu na jedinečný zážitok. Svetová premiéra tejto fascinujúcej koncepčnej motorky sa bude konať na exkluzívnom Concorso d’Eleganza Villa d’Este, jednom z celosvetovo najdôležitejších podujatí oslavujúcich historické autá a motorky pri talianskom jazere Como.

+ Čítaj viac

Kefovaný hliník, karbón a tmavé drevené prvky.

Kefovaný hliník, karbón a tmavé drevené prvky.

BMW Concept 101 je interpretáciou "baggera", exkluzívneho štýlu upravených motoriek, ktoré je mimoriadne populárny v USA. Jeho predĺžené telo v tvare kvapky je magnetom pre oči. Čisté línie a starostlivo formované povrchy mu dodávajú charakter športovej motorky – už len pohľad na tento stroj sľubuje jedinečný zážitok z jazdy. Tmavé drevené detaily obklopené striebornými povrchmi s kefovaným hliníkom a karbónom dodávajú exkluzívny a teplý dojem. Za dizajn sú zodpovední šéfdizajnér Edgar Heinrich a Američania Don Cammorata a Roland Sands.

+ Čítaj viac

Unášaný čistou silou.

Unášaný čistou silou.

BMW Concept 101 je stelesnením sily. Šesť výkonných valcov s objemom 1 649 centimetrov kubických poskytuje enormný krútiaci moment a poháňa motorku na ceste silou, ktorá prevyšuje konvenčné hodnoty. Tento stroj nenadchýna len svojim výkonom, ale aj estetikou. Zároveň nastavuje nové štandardy z hľadiska kvality materiálu a dizajnu. Tieto štandardy nanovo definujú limity vysokej kvality a exkluzivity, ktoré sa dovtedy uplatňovali pre motorky.

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner