Stvorený pre metropolu

Model BMW Definition CE 04 je plynule integrovaný do mestského života.

Svižne z jedného miesta na druhé. Z práce k priateľom, z kaviarne do centra. Flexibilný, spontánny, vždy prepojený: vodič, smartfón a Definition CE 04. Jeho pohon je bez akýchkoľvek emisií, má úplne nový dizajn. S modelom BMW Motorrad Definition CE 04 pokračujeme dôsledne ďalej v tom, čo sme začali s naším prvým elektrickým maxiskútrom BMW C evolution a koncepčným vozidlom Concept Link – v maximalizácii mobility a radosti z jazdy. Elektrický a bez emisií, prepojený, stále #PluggedToLife.

Pohyb v novej mestskej estetike

Pohyb v novej mestskej estetike

Rýchlo z bodu A do bodu B, na cestách úplne elektricky: Definition CE 04 sa cieľavedomo presúva cez mesto. Navrhnutý pre svižné presúvanie sa. Z domu do práce a do baru. Dynamický a efektívny – a 100 % bez emisií. Vďaka nízkemu ťažisku ho možno riadiť uvoľnene, bez námahy dosiahne každý cieľ v meste. A potom ďalší a ďalší.

+ Čítaj viac

Všetky novinky o modeli Definition CE 04 priamo do tvojej schránky.

Dizajn dneška a pre budúcnosť

Vízia reality

Nehlučne a suverénne po metropolách: nato bol Definition CE 04 navrhnutý. Naši dizajnéri a vývojári začali na úplne bielom liste papiera. Stredobod ich vízie: človek a spôsob, ako sa bude v budúcnosti pohybovať v meste. Odtiaľ úplne nanovo premysleli dizajn a funkčnosť. Pritom im veľkú slobodu umožnila kompaktná batéria. Tvorí základ jasnej, dynamickej siluety: tvaru modelu Definition CE 04 dominujú veľké, pokojné plochy prerušené ostrými hranami. 

+ Čítaj viac

Dizajn, ktorý spája potrebu funkčnosti a jasnej estetiky s digitálnou realitou.

 “

Alexander Buckan

Head of Vehicle Design BMW Motorrad

Funkčnosť v spojení s dizajnom

Vlastnosti modelu Definition CE 04: také, aby boli vhodné pre vodičov budúcnosti. Také, aby bola každá jazda pôžitkom. Sedadlo bude visuté a bude ho možné individuálne nastaviť posunutím dopredu a dozadu – aj veľkí jazdci môžu sedieť pohodlne. V úložnom priestore pod ním, ktorý bude prístupný zboku, je dostatok miesta pre tašku či prilbu. A, samozrejme, sa rátajú aj vonkajšie hodnoty. Sú správne vďaka lakovaniu v bielej metalíze Mineral white, dielom v matnej čiernej, červeno oranžovým Tapes, ako aj hliníkovým kolesám v optike diskových kolies. Nápadné je aj vybavenie pre jazdca: svetelné pásy na parke zabezpečia mimoriadnu viditeľnosť.

+ Čítaj viac

Plynule spojený digitálny a analógový svet

Plynule spojený digitálny a analógový svet

V meste si mobilný a prepojený – a to aj na ceste z jedného miesta na iné. Jazdec je so svojím smartfónom prostredníctvom modelu Definition CE 04 spojený s okolím. Prehľadný displej sa stáva rozhraním medzi digitálnym a analógovým životným svetom – ukazuje všetky dôležité informácie. Pritom pozná model Definition ďalší cieľ, cieľavedome naviguje po perfektnej trase, zatiaľ čo v pozadí hrajú obľúbené pesničky. Stále prepojený beží život na cestách ďalej: inteligentne, integrovane a úplne intuitívne.

+ Čítaj viac

Absolútna funkčnosť – so štýlom

Absolútna funkčnosť – so štýlom

Funkčná, bezpečná a pritom vyzerá dobre: parka v pohodlnom strihu výborne poslúži počas jazdy a aj pri neformálnych stretnutiach s priateľmi. Neviditeľné chrániče chránia bez toho, aby budili pozornosť, a robustný priedušný high-tech materiál ťa udrží vo vetre a nepriaznivom počasí v teple a suchu. Svetelné pásy na rukávoch a kapucni výrazne zvyšujú viditeľnosť v cestnej premávke. Zapínajú sa snímačmi na rukávoch, tam možno meniť aj farbu. A vďaka indukčnému nabíjaniu vo vrecku má aj smartfón vždy dostatok energie. Čierne džínsy Riding, tenisky a biela prilba Open Face dokončujú šik vzhľad.

+ Čítaj viac

Chceli sme vytvoriť funkčné oblečenie, ktoré bude nenápadné – jednoducho bude vyzerať dobre.

 “

Julia Lein

Head of Design Rider’s Gear & Style BMW Motorrad

Viac o Urban Mobility BMW Motorrad

spinner