Skúsenosti v trénovaní.

Nezabudnuteľné zážitky na dvoch kolesách.

Hľadáš nezabudnuteľnú motorkársku skúsenosť? Spoločnosť „Official Partners of BMW Motorrad“ ponúka spolu s vybranými partnermi cesty a nezáväzné testovacie jazdy na tých najlepších motorkárských trasách na celom svete. Prípadne chceš nadobudnúť väčšie sebavedomie na motocykli – v teréne, na ceste alebo na pretekárskom okruhu? Nezáleží na tom, či si začiatočník alebo profesionál, naši tréningoví partneri ponúkajú správne tréningy a správny stroj pre každú úroveň. Postaráme sa o všetko, aby si sa mohol sústrediť na tréning, poriadnu dávku zábavy z jazdy a nezabudnuteľný zážitok.

TRÉNINGOVÉ KURZY

Zlepšuj sa ďalej a ďalej s tými najlepšími.

Uč sa od skúsených tréningových partnerov s certifikovanými inštruktormi spoločnosti BMW Motorrad – pre jazdu na ceste aj v teréne. Rovnako ako v prípade našich motocyklov nám záleží na najvyššej kvalite.  

+ Čítaj viac

Tréning v teréne.

Tréning v teréne.

Možno ťa to ťahá mimo ciest – alebo sa pripravuješ na veľký výlet. Ponoríš sa do dobrodružstva bez ohľadu na to, aký strmý a prašný terén ťa čaká? Potom si dorazil na správne miesto.  

+ Čítaj viac

Tréning v oblasti bezpečnosti.

Tréning v oblasti bezpečnosti.

Zábava z jazdy začína s bezpečnosťou. Bezpečie a sebavedomie v doprave, aj v nebezpečných situáciách: s praktickými cvičeniami sa staneš zručným motocyklistom. 

+ Čítaj viac

Pretekársky tréning.

Pretekársky tréning.

Chceš posunúť svoje hranice a zažiť naplno svoju lásku k motocyklom? Inštruktori ti ukážu, ako zajazdiť tie najlepšie časy na pretekárskom okruhu.

+ Čítaj viac

Oficiálny partner spoločnosti BMW Motorrad

Uč sa od tých najlepších. S najnovšími modelmi.

S Official Partners of BMW Motorrad si v dobrých rukách. Pretože všetci partneri z tréningovej oblasti majú certifikovaného inštruktora, ktorý absolvoval školiaci kurz International Instructor Academy (IIA) spoločnosti BMW Motorrad.

Cestovní sprievodcovia našich partnerov zo sektoru cestovného ruchu sú tiež certifikovaní – absolvovali školiaci kurz International Tourguide Academy (ITA).

+ Čítaj viac

Cestovanie a testovacie jazdy

S ponukou našich partnerov môžeš zažiť dobrodružstvo na motocykli na celom svete. Na svojom vlastnom motocykli, na prenajatom motocykli alebo v rámci profesionálne organizovaných ciest do tých najkrajších kútov planéty.  

+ Čítaj viac

Cestovanie.

Cestovanie.

Snívaš o výlete na dvoch kolesách. Po jednej z najkrajších trás na svete. S motocyklami BMW ponúkajú vybraní partneri tie najlepšie dobrodružné alebo rekreačné cesty po celom svete. Nezabudnuteľné zážitky, najnovšie motocykle značky BMW a prémiový servis, ktorý je, samozrejme, súčasťou.

+ Čítaj viac

Testovacie jazdy.

Testovacie jazdy.

Najnovšie modely značky BMW Motorrad sú pripravené vyraziť na tie najatraktívnejšie trasy v Alpách a už na teba čakajú v garážach našich partnerov. 

+ Čítaj viac

Sociálna stena

Inšpiruj sa našimi zákazníkmi a ich dobrodružstvami na motocykloch BMW.  

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

spinner