VITAJ V TERÉNE.

Tréning v teréne.

Cesta ti jednoducho nestačí? Tvoj stroj to zvládne. A čoskoro aj ty. V opojení endura sa počas tréningov v teréne naučíš, ako správne jazdiť na modeli GS. Pomocou špeciálnych tréningov ťa pripravíme na tvoje ďalšie dobrodružstvo s modelom GS a postaráme sa, aby si pri ovládaní motocyklu bol vo väčšom bezpečí.

Spoznáš telo aj dušu základných techník jazdy v teréne – viac než len samotné základné techniky. Jazda v teréne na šikmých svahoch, blatistých cestičkách, naprieč lesnými chodníkmi plnými koreňov stromov, úzkymi cestičkami, brázdami a malými, no nádhernými stúpaniami a klesaniami. Čaká ťa tréning na najnovších modeloch GS. Tréning v teréne tiež vylepší tvoju jazdu v mestskej doprave. A v malých skupinkách zaručujeme potešenie z jazdy s ľuďmi rovnakej krvnej skupiny. Tréning v teréne znamená: široký úsmev na tvojej tvári.

+ Čítaj viac

Enduro Park Hechlingen.

Enduro Park Hechlingen.

Zdroj Enduro parkov BMW Motorrad a stále legenda medzi jazdcami modelu GS aj po 30 rokoch. 

+ Čítaj viac

Rmoto Academy - Radek Matoška

Rmoto Academy - Radek Matoška

Uč sa, dobývaj a objavuj: v akadémii získate správne jazdecké návyky a tým aj väčšiu istotu pri ovládaní častokrát veľkého a ťažkého stroja aj v náročných podmienkach.

+ Čítaj viac

Vhodné motocykle.

spinner