Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

NOVÉ BMW R 1250 GS ADVENTURE.

CESTA JE CIEĽ.

Nový model BMW R 1250 GS Adventure je skonštruovaný pre tvoje výzvy. Neprejazdné trasy, nepriaznivé podmienky ani najvzdialenejšie ciele nie sú pre kráľovnú cestných motocyklov enduro žiadnym problémom. Vďaka zvýšeniu zdvihového objemu na 1 254 cm³ a výkonu 100 kW (136 k) máš k dispozícii ešte vyšší výkon pre divočinu, púšť alebo na poľné cesty. Zvýšila sa výkonnosť a motor pracuje efektívnejšie, vďaka čomu máš k dispozícii potrebnú výdrž na dosiahnutie ďalšieho cieľa etapy. Absolútnou novinkou je variabilné riadenie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam – poskytne ti suverénnosť v každom rozsahu otáčok a motoru boxer dodáva doteraz nepoznanú kultúru chodu. Nech ťa už ženie vpred akékoľvek dobrodružstvo – BMW R 1250 GS Adventure ťa bude sprevádzať na každej ceste.

DIZAJN R 1250 GS ADVENTURE

Jeden cieľ – mnoho ciest.

Vyšliapané cesty nie sú tvoj štýl? Pomocou širokej škály možností individuálneho prispôsobenia sa z tvojho BMW R 1250 GS Adventure stane ozajstná motorka. Robustný vzhľad s kolesami s dizajnom skrížených lúčov, rám na ochranu motora a chrániče rúk ti poskytnú všetky varianty. Každý zo štýlov ti ponúkne jedinečné detaily a premyslené rozšírenia. Základnou verziou v ľadovo sivej farbe „Ice grey“ dáš najavo strohú eleganciu. Štýl Exclusive dodáva robustné a suverénne tvary, štýlom HP s farbami typickými pre motoristický šport zdôrazníš svoje nároky na výkon. Nezáleží na tom, ktorému zo štýlov dáš prednosť – motorka BMW R 1250 GS Adventure je pripravená na každé dobrodružstvo.

Ice grey

Ľadovo sivá Ice grey dodáva základnému modelu osobitný vzhľad na ceste aj v teréne. Hlavný rám a riadidlá sú vyhotovené v striebornej farbe, hnacie ústrojenstvo, kolesá s dizajnom skrížených lúčov, ochrana rúk a brzdové strmene v čiernej a sedadlá v kombinácii farieb červená/čierna vytvárajú atraktívne kontrasty.

Štýl HP

R 1250 GS Adventure v štýle HP má mimoriadne športový prejav. Už dynamicky pôsobiaca kombinácia farieb bielej Light white, modrej metalízy Racing blue a pretekárskej červenej Racing red je ozajstnou pastvou pre oči. Nápis HP, veľké farebné nálepky a kvalitné mechanické komponenty završujú športový vzhľad.

Štýl Exclusive

V štýle Exclusive sa motorka prezentuje ušľachtilým a výrazným lakovaním vo farbe matnej metalízy Kalamata. Okrem toho je motorka vybavená hodnotnými materiálmi a povrchmi. Exkluzívny nápis, veľké farebné nálepky a kvalitné mechanické komponenty završujú štýlový vzhľad.

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

DVOJVALCOVÝ MOTOR BOXER

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
pri 7 750 ot./min
143
Nm
max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
217
kg
užitočné zaťaženie

Objav nové kultúry.

Objav nové kultúry.

BMW Motorrad určuje nový smer riadením vačkového hriadeľa BMW ShiftCam. Pre teba to znamená lepšiu kultúru chodu motora pri nízkych otáčkach a vysoký krútiaci moment v celom rozsahu otáčok. Výsledkom je vyvážená kultúra chodu motora, vďaka ktorej je jazda s R 1250 GS Adventure ešte suverénnejšia. Zdvihový objem sa zvýšil na 1 254 cm³. Tento nárast výkonnosti s výkonom 100 kW (136 k) a max. krútiacim momentom 143 Nm pri 6 250 ot./min pocítiš v každom teréne. Vďaka vysokému priebehu krútiaceho momentu, pružnosti s impozantným rozbehom z pokoja a suverénnemu zrýchleniu budeš svoje dobrodružstvo prežívať ešte intenzívnejšie. Prepracovaný motor s technológiou BMW Shiftcam sa postará o optimálny proces spaľovania a celkovo zabezpečuje vyššiu energetickú efektívnosť.

+ Čítaj viac

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 GS Adventure

Toto je nové.

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial

Program BMW Motorrad Spezial ponúka mimoriadne hodnotné balíky frézovaných dielov s výrazným dizajnom pre R 1250 GS Adventure. Balík frézovaných dielov HP s hliníkovými komponentmi s dvojfarebným vzhľadom zvýrazňuje športový charakter motocykla. Balík frézovaných dielov Option 719 Classic svojím puristickým charakterom so strieborným vzhľadom prináša štýlové zvýrazňujúce prvky.

Každý balík obsahuje:

  • kryt hlavy valca vľavo/vpravo
  • kryt telesa motora
  • prekrytie vyrovnávacej nádrže vľavo/vpravo
  • nastaviteľná brzdová páka
  • nastaviteľná páka spojky
  • zrkadlo vľavo/vpravo
  • nastaviteľná nožná páka
+ Čítaj viac

Jazdné režimy Pro.

Jazdné režimy Pro.

S voliteľnými jazdnými režimami Pro možno ešte viac zvýšiť oblasť využitia motocykla a zosúladiť motocykel s rôznymi jazdnými situáciami a účelmi použitia. Okrem reakcie na akcelerátor sa prispôsobí aj spôsob regulácie ABS a dynamickej kontroly trakcie, ako aj systém Dynamic ESA. Novou súčasťou jazdných režimov Pro je systém HSC Pro a nový dynamický asistent brzdenia DBC, ktorý ti pomôže pri núdzovom brzdení tým, že zabráni akcelerácii, ktorá je v takejto výnimočnej situácii často neželaná.

+ Čítaj viac

TO NAJLEPŠIE Z R 1250 GS ADVENTURE

30-litrová palivová nádrž.
BMW R 1250 GS Adventure s palivovou nádržou s objemom 30 litrov
Farebný TFT displej s uhlopriečkou 6,5" s konektivitou.
BMW R 1250 GS Adventure s konektivitou, pohľad na TFT displej
Veľký veterný štít.
BMW R 1250 GS Adventure s veľkým čelným štítom
LED svetlomety v štandardnom vybavení.
BMW R 1250 GS Adventure na horskej ceste
BMW ShiftCam.
Pohľad na kryt hlavy valca modelu BMW R 1250 GS Adventure s nápisom ShiftCam
Štýl HP.
BMW R 1250 GS Adventure
Varianty sedadla.
Sedadlo modelu BMW R 1250 GS Adventure vo vyhotovení Rallye
Štýl Exclusive.
BMW R 1250 GS Adventure v štýle Exclusive

Viac individuality

Tvoje dokonalé R 1250 GS Adventure.

R 1250 GS Adventure je k dispozícii so širokou škálou voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To ti umožní zostaviť si svoj motocykel podľa vlastného želania.

Zisti viac

Oblečenie pre tvoje dobrodružstvá

Vybrané motocykle

spinner