* Obrázky na tejto stránke môžu obsahovať príplatkové vybavenie a príslušenstvo za príplatok. Zmeny a chyby vyhradené.

BMW R 1250 GS Adventure

Žiadny cieľ nie je príliš ďaleko

Ide o to, objaviť nový svet. A to stále znovu. R 1250 GS Adventure je kráľovnou cestovných enduro. Neprejazdné trasy, nepriaznivé podmienky a najvzdialenejšie ciele jej boli vložené do vienka. Preto sme ešte viac optimalizovali už aj tak vysoký štandard týkajúci sa vhodnosti na dlhé cesty a komfortu. Od asistenčných systémov cez svetelnú technológiu a rozšírené jazdné režimy až po USB zásuvku – R 1250 GS Adventure ti ponúka všetko na objavovanie neznámych miest. A vďaka výkonnému boxerovému motoru s BMW ShiftCam prídeš suverénne do každého cieľa. Pretože my to vieme: Tvoje plány na cesty okolo sveta nemajú konca. Jednoducho typické pre #SpiritOfGS.

To najlepšie na objavovanie

R 1250 GS Adventure je vo svete doma. Žiadny cieľ nie je príliš ďaleko, žiaden povrch nezjazdný. Z cesty do terénu a zasa späť. Kto nevie, čo ho na ceste čaká, ten sa môže úplne spoľahnúť na svoj stroj. Na R 1250 GS Adventure si vychutnávaš dlhé cesty ešte intenzívnejšie. Pohodlne a bezpečne. Je stále pripravená na pár kilometrov navyše – aj na kilometre, ktoré majú čosi do seba. 

+ Čítaj viac
LED smerové svetlá v sériovej výbave s voliteľným Cruising Light
Vidíme štandardne dodávané LED smerové svetlá s voliteľným Cruising Light.
Komfortné zvýšenie riadidiel
Vidíme R 1250 GS Adventure so zvýšením riadidiel.
Veľký dojazd s 30 l nádržou
Vidíme 30 l nádrž R 1250 GS Adventure.
Vyhrievanie sedadla
Vidíme sedadlo s vyhrievaním sedadla.
Adaptívne svetlomety do zákrut s výkyvným LED svetlometom
Vidíme predný svetlomet R 1250 GS Adventure.
Jazdné režimy Pro a ECO
Vidíme jazdné režimy Pro a režim ECO.
DTC a ABS Pro teraz už štandardne
Vidíme systémy DTC a ABS Pro na R 1250 GS Adventure.
TFT displej Connectivity, USB zásuvka na nabíjanie a prestaviteľný veterný štít
Pohľad do kokpitu R 1250 GS Adventure.

V pohode do neznámeho terénu

V pohode do neznámeho terénu

Komfortná ergonómia a posed na R 1250 GS Adventure ponúkajú suverénny prehľad v každej situácii a umožnia ti motorku jednoducho ovládať. Vďaka o 30 mm zvýšeným riadidlám si ako jazdec vysokej postavy alebo jednoducho mimo pevných ciest pri jazde v stoji na ceste suverénny a v pohode. Okrem toho ti veľká škála výšky sedadiel od 790 do 910 mm a rozsiahly výber sedadiel umožnia určite nájsť R 1250 GS Adventure stavanú práve pre teba. A vyhrievanie sedadiel sa postará o to, aby ste si ty a tvoj spolujazdec každú cestu užili ešte oveľa viac. 

+ Čítaj viac

Svetelná LED technológia

Svetelná LED technológia

Väčšia svietivosť, lepší rozhľad a väčšia viditeľnosť: LED výkyvné svetlomety a adaptívne svetlomety do zákrut zaručujú suverénne osvetlenie a jeho konštantnú dĺžku do strany, nahor a dole. Prispôsobí sa stúpaniu podkladu, záťaži motocykla a náklonu v zákrutách.  

Tak ide svetlo stále tam, kam ideš ty. Smerové LED svetlá s voliteľným Cruising Light sa pomocou stáleho tlmeného svietenia vpredu postarajú o výraznú viditeľnosť motocykla. Zatiaľ čo vzadu multifunkčné smerové LED svetlá zvyšujú pasívnu bezpečnosť. Ďalšie technické vychytávky: funkcia Welcome a Goodbye, ako aj stretávacie svetlo, ktoré sa dá aktivovať pri vypnutom zapaľovaní – čo je praktické pri parkovaní v tme.

+ Čítaj viac

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

 

Výkonná, suverénna, spoľahlivá

100
kW (136 ks) pri 7 750 ot./min
143
Nm max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
1,254
cm3 zdvihový objem
30
l nádrž

Inšpiratívne tichý chod

Suverénna, spoľahlivá, výkonná. Taká, aký by mal byť optimálny sprievodca na cestách do známych a neznámych svetov. Boxerový motor R 1250 GS Adventure urobí vďaka variabilnému riadeniu vačkového hriadeľa BMW ShiftCam z dlhých ciest pravý pôžitok. Pre teba to znamená lepšiu kultúru chodu motora pri nízkych otáčkach a vysoký krútiaci moment v celom rozsahu otáčok. Výsledkom je vyvážená kultúra chodu motora, vďaka ktorej je jazda s tvojou R 1250 GS Adventure súčasne suverénna a dynamická. 

+ Čítaj viac

Tak znejú dobrodružstvá

Taká jedinečná ako tvoje ciele

Inšpiratívna z každého pohľadu

Navonok: výkonná a robustná. A k tomu sa pridáva dojem, že dokáže zvládnuť akýkoľvek terén – tento pocit vzniká pri pohľade na každú R 1250 GS Adventure. A teraz už závisí len od teba, ako ďaleko chceš zájsť.

Štýl Rallye

Výkon na celej čiare: V dynamickej bielej Lightwhite uni/modrej metalíze Racing blue/červenej Racing red uni s výraznými pásmi na nádrži sa R 1250 GS Adventure predvádza z jej športovej stránky.

Icegrey uni

V základnej šedej farbe Icegrey uni s kontrastnými striebornými a čiernymi prvkami a nápadným červeným/čiernym sedadlom tento stroj predstavuje koncentrovaný pocit GS.

Štýl Triple Black

Jednoduchá elegancia: Matné a lesklé detaily v lakovaní v čiernej metalíze Blackstorm/čiernej/šedej Achat grey zdôrazňujú siluetu tvojej GS plnú výkonu.

Edition 40 Years GS

Dejiny GS v tvojej garáži: Edition 40 Years GS je poctou legendárnej R 100 GS a vychádza z jej nápadného čierno-žltého dizajnu. Nechceš nič, len vyštartovať s ňou do sveta.

Vybavená pre volanie diaľok

Vybavená pre volanie diaľok

Ani ty nemáš rád vyšliapané chodníčky? R 1250 GS Adventure tiež nie. Vďaka jej rozsiahlej mimoriadnej výbave, ako balík Touring s prípravou pre navigačný systém alebo držiakmi na kufre si svoj stroj zostavíš tak, ako ho potrebuješ. Pre inšpiráciu sme ti pripravili tri návrhy: od dostatku batožinového priestoru na tie najodľahlejšie ciele, cez výbavu typickú pre enduro pre milovníkov rôznych terénov až po vyhotovenie s mimoriadne ušľachtilou povrchovou úpravou. Urob si z R 1250 GS Adventure svoju motorku na tvoje dobrodružstvá.

+ Čítaj viac

Ďalšie modely

spinner