Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

NOVÉ BMW R 1250 GS ADVENTURE.

CESTA JE CIEĽ.

Nový model BMW R 1250 GS Adventure je skonštruovaný pre tvoje výzvy. Neprejazdné trasy, nepriaznivé podmienky ani najvzdialenejšie ciele nie sú pre kráľovnú cestných motocyklov enduro žiadnym problémom. Vďaka zvýšeniu zdvihového objemu na 1 254 cm³ a výkonu 100 kW (136 k) máš k dispozícii ešte vyšší výkon pre divočinu, púšť alebo na poľné cesty. Zvýšila sa výkonnosť a motor pracuje efektívnejšie, vďaka čomu máš k dispozícii potrebnú výdrž na dosiahnutie ďalšieho cieľa etapy. Absolútnou novinkou je variabilné riadenie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam – poskytne ti suverénnosť v každom rozsahu otáčok a motoru boxer dodáva doteraz nepoznanú kultúru chodu. Nech ťa už ženie vpred akékoľvek dobrodružstvo – BMW R 1250 GS Adventure ťa bude sprevádzať na každej ceste.

DIZAJN R 1250 GS ADVENTURE

Jeden cieľ – mnoho ciest.

Vyšliapané cesty nie sú tvoj štýl? Pomocou širokej škály možností individuálneho prispôsobenia sa z tvojho BMW R 1250 GS Adventure stane ozajstná motorka. Robustný vzhľad s kolesami s dizajnom skrížených lúčov, rám na ochranu motora a chrániče rúk ti poskytnú všetky varianty. Každý zo štýlov ti ponúkne jedinečné detaily a premyslené rozšírenia. Základnou verziou v ľadovo sivej farbe „Ice grey“ dáš najavo strohú eleganciu. Štýl Exclusive dodáva robustné a suverénne tvary, štýlom HP s farbami typickými pre motoristický šport zdôrazníš svoje nároky na výkon. Nezáleží na tom, ktorému zo štýlov dáš prednosť – motorka BMW R 1250 GS Adventure je pripravená na každé dobrodružstvo.

Ice grey

Ľadovo sivá Ice grey dodáva základnému modelu osobitný vzhľad na ceste aj v teréne. Hlavný rám a riadidlá sú vyhotovené v striebornej farbe, hnacie ústrojenstvo, kolesá s dizajnom skrížených lúčov, ochrana rúk a brzdové strmene v čiernej a sedadlá v kombinácii farieb červená/čierna vytvárajú atraktívne kontrasty.

Štýl HP

R 1250 GS Adventure v štýle HP má mimoriadne športový prejav. Už dynamicky pôsobiaca kombinácia farieb bielej Light white, modrej metalízy Racing blue a pretekárskej červenej Racing red je ozajstnou pastvou pre oči. Nápis HP, veľké farebné nálepky a kvalitné mechanické komponenty završujú športový vzhľad.

Štýl Exclusive

V štýle Exclusive sa motorka prezentuje ušľachtilým a výrazným lakovaním vo farbe matnej metalízy Kalamata. Okrem toho je motorka vybavená hodnotnými materiálmi a povrchmi. Exkluzívny nápis, veľké farebné nálepky a kvalitné mechanické komponenty završujú štýlový vzhľad.

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

DVOJVALCOVÝ MOTOR BOXER

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
pri 7 750 ot./min
143
Nm
max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
217
kg
užitočné zaťaženie
BMW R 1250 GS Adventure

Objav nové kultúry.

Objav nové kultúry.

BMW Motorrad určuje nový smer riadením vačkového hriadeľa BMW ShiftCam. Pre teba to znamená lepšiu kultúru chodu motora pri nízkych otáčkach a vysoký krútiaci moment v celom rozsahu otáčok. Výsledkom je vyvážená kultúra chodu motora, vďaka ktorej je jazda s R 1250 GS Adventure ešte suverénnejšia. Zdvihový objem sa zvýšil na 1 254 cm³. Tento nárast výkonnosti s výkonom 100 kW (136 k) a max. krútiacim momentom 143 Nm pri 6 250 ot./min pocítiš v každom teréne. Vďaka vysokému priebehu krútiaceho momentu, pružnosti s impozantným rozbehom z pokoja a suverénnemu zrýchleniu budeš svoje dobrodružstvo prežívať ešte intenzívnejšie. Prepracovaný motor s technológiou BMW Shiftcam sa postará o optimálny proces spaľovania a celkovo zabezpečuje vyššiu energetickú efektívnosť.

+ Čítaj viac

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 GS Adventure

Toto je nové.

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial

Program BMW Motorrad Spezial ponúka mimoriadne hodnotné balíky frézovaných dielov s výrazným dizajnom pre R 1250 GS Adventure. Balík frézovaných dielov HP s hliníkovými komponentmi s dvojfarebným vzhľadom zvýrazňuje športový charakter motocykla. Balík frézovaných dielov Option 719 Classic svojím puristickým charakterom so strieborným vzhľadom prináša štýlové zvýrazňujúce prvky.

Každý balík obsahuje:

  • kryt hlavy valca vľavo/vpravo
  • kryt telesa motora
  • prekrytie vyrovnávacej nádrže vľavo/vpravo
  • nastaviteľná brzdová páka
  • nastaviteľná páka spojky
  • zrkadlo vľavo/vpravo
  • nastaviteľná nožná páka
+ Čítaj viac

Jazdné režimy Pro.

Jazdné režimy Pro.

S voliteľnými jazdnými režimami Pro možno ešte viac zvýšiť oblasť využitia motocykla a zosúladiť motocykel s rôznymi jazdnými situáciami a účelmi použitia. Okrem reakcie na akcelerátor sa prispôsobí aj spôsob regulácie ABS a dynamickej kontroly trakcie, ako aj systém Dynamic ESA. Novou súčasťou jazdných režimov Pro je systém HSC Pro a nový dynamický asistent brzdenia DBC, ktorý ti pomôže pri núdzovom brzdení tým, že zabráni akcelerácii, ktorá je v takejto výnimočnej situácii často neželaná.

+ Čítaj viac

TO NAJLEPŠIE Z R 1250 GS ADVENTURE

Viac individuality

Tvoje dokonalé R 1250 GS Adventure.

R 1250 GS Adventure je k dispozícii so širokou škálou voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To ti umožní zostaviť si svoj motocykel podľa vlastného želania.

Zisti viac

Oblečenie pre tvoje dobrodružstvá

Vybrané motocykle