Bobber

Black around the clock

50. roky. Éra, kedy bobbery a rock'n'roll dobyli svet. Čierna farba obzvlášť výrazne podčiarkuje pohodovosť spojenú s touto érou. Tento ležérny retro štýl dodáš svojmu modelu R 12 len s pár dielmi príslušenstva. Patria medzi ne napríklad čierny zadný krycí plech Custom, čierne spätné zrkadlá na riadidlá Option 719 Shadow alebo čierne riadidlá Dragbar. Tvoj bike sa tak zmení na skutočný bobber a absolútne upúta pozornosť, kdekoľvek sa vynorí.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Balík Komfort

Balík Komfort spríjemní mnohé cesty vyhrievanými rukoväťami a tempomatom. Okrem toho Asistent radenia Pro umožňuje radenie bez stlačenia spojkovej páky. Funkcia Hill Start Control uľahčuje rozjazd do kopca.

Možnosť dizajnu výfukového systému

Možnosť konštrukcie výfukového systému nastavuje individuálne akcenty. Výfukový systém vylepšuje pochrómovaná povrchová úprava na kolene a elektrolyticky lešteným koncovým tlmičom výfuku. Tak vzniká nezameniteľný vzhľad.

Diely Option 719

Koleso Option 719 Classic

Vo veľkom štýle na cestách: Koleso Option 719 Classic je bezdušové lúčové koleso v nadčasovom dizajne. Vďaka vysokokvalitným centrálne lúčovým kolesám s čiernym eloxovaným prstencom ráfika vyzerá klasický vzhľad Heritage perfektne.

Čierne spätné zrkadlá na riadidlá Option 719 Shadow

Čierne spätné zrkadlá na riadidlá Option 719 Shadow ponúkajú vynikajúcu viditeľnosť a podčiarkujú charakter stroja.

Čierna ručná páka Option 719 Shadow II

Nastaviteľné ručné páky exkluzívnej verzie Option 719 Shadow sú vyfrézované z čiernej eloxovanej hliníkovej zliatiny. Šírka rukoväte sa dá nastaviť v piatich stupňoch a prispôsobiť individuálnym požiadavkám. Vysokokvalitné frézované diely s verziou Option 719 ešte viac zhodnocujú motocykel.

Čierny systém stupačiek Option 719 Shadow

Systém stupačiek pre vodiča exkluzívnej verzie Option 719 v čiernej farbe Shadow zjemňuje vzhľad a funkciu motocykla. Vysokokvalitné frézované diely ešte dodatočne podčiarkujú športový vzhľad biku a kvalitu materiálu.

Čierne veko hlavy valca Option 719 Shadow
Čierne veká hlavy valca Option 719 Shadow nadchnú vysokokvalitnými povrchmi a individuálnym vzhľadom. Okrem viek hlavy valca z horčíka obsahuje súprava aj prefrézované kryty zapaľovacích cievok z čierneho eloxovaného hliníka s laserom gravírovaným nápisom a eloxovanou skrutkou prívodu oleja.

Čierne riadidlá Dragbar

Čierne riadidlá Dragbar umožňujú hlbšie športové, nízke a predsunutejšie držanie. Tak vzniká ležérna a športová poloha pri jazde. Okrem toho sú takmer o 11 cm širšie ako sériové riadidlá.

Čierny zadný krycí plech Custom na modeli R 12

Čierny zadný krycí plech Custom skracuje zadnú časť motocykla a vďaka vizuálne odhalenému zadnému kolesu vytvára športový, individuálny vzhľad. Štátna poznávacia značka je umiestnená na držiaku za zadným kolesom. Sedadlo presvedčí elegantným krížovým prešívaním a sivými kontrastnými švami.

Classic Tourer

Žiadny stres na míle ďaleko

Čo len môže byť príjemnejšie ako pohodlná jazda po ceste na vidieku po náročnom pracovnom dni a zvuk vzduchom chladeného motora boxer? S týmto variantom výbavy môže trvať cesta na R 12 s radosťou o niečo dlhšie. Čelný štít Tour a čierne komfortné sedadlo, rovnako aj nový Digital Display sa postarajú o vyšší komfort na cestách. V bočnej taške z kolekcie Soulfuel sa nachádza všetko, čo potrebuješ na výlet na ceste za radosťou.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Balík Komfort

Balík Komfort spríjemní mnohé cesty vyhrievanými rukoväťami a tempomatom. Okrem toho Asistent radenia Pro umožňuje radenie bez stlačenia spojkovej páky. Funkcia Hill Start Control uľahčuje rozjazd do kopca.

ConnectedRide Control

Pomocou funkcie ConnectedRide Control je možné pripojiť smartfón k motocyklu a zobraziť isté údaje o motocykli, a aj aktuálne počasie a mapu navigácie v aplikácii ConnectedRide. Smartfón sa bezpečne upevňuje do držiaka v zornom poli. Ovládanie funguje jednoducho a intuitívne prostredníctvom multifunkčného ovládača.

Digital Display

Nenápadný Digital Display katapultuje motocykel do digitálneho veku. Vďaka prehľadnému zobrazeniu sú všetky informácie jasne viditeľné – hlavne v ešte kompaktnejšom režime Pure Ride. Okrem rýchlosti a otáčok motora dokáže displej zobrazovať napríklad aj dennú prejdenú vzdialenosť, priemernú spotrebu paliva či teplotu motora.

Headlight Pro

S technológiou Headlight Pro má svetlomet okrem svetelnej ikony LED integrovaný systém adaptívneho svetlometu do zákrut, ktorý funguje ako polohové svetlo alebo denné svetlo. V závislosti od naklonenej polohy sa okrem funkcie tlmených svetiel spínajú aj segmenty LED, aby sa optimalizovalo osvetlenie vnútornej strany zákruty.

Kontrola tlaku v pneumatikách

Kontrola tlaku v pneumatikách (RDC) poskytuje informácie o momentálnom tlaku v pneumatikách a včas upozorní vodiča na možné nebezpečenstvo pri jeho poklese. Hodnoty je možné vyžiadať prostredníctvom displeja. Žltá informačná kontrolka a červená výstražná kontrolka automaticky signalizujú relevantnú odchýlku od požadovaných hodnôt počas jazdy.

Čelný štít Tour

Čelný štít Tour ponúka komfortnú ochranu pred vetrom a poveternostnými vplyvmi, takže je ideálnou voľbou na dlhšie trasy. Vzhľad modelu cruiser perfektne ladí s dizajnom motocykla. Čelný štít je krištáľovo čistý a po oboch stranách má ochrannú vrstvu odolnú proti poškriabaniu. So súpravou získaš aj držiak veterného štítu a LED smerovky na riadidlá.

Komfortné sedadlo v čiernej farbe

Čierne komfortné sedadlo ponúka značné zvýšenie komfortu sedenia pre jazdca a spolujazdca vďaka dodatočnému čalúneniu. Súčasne zväčšuje kontaktnú plochu jazdca so strojom a podporuje lepšie ovládanie motocykla. Vďaka odolnému, vodeodolnému vrchnému materiálu je komfortné sedadlo vhodné na každú trasu.

Bočná taška z kolekcie Soulfuel, zelená malá 10 l pravá

Malá vodotesná bočná taška z kolekcie Soulfuel Collection je vyrobená z recyklovaného polyesteru a kože. Taška zapadne na držiak bočnej tašky. Vonkajšie vrecko s vodoodpudivým zipsom ponúka priestor na osobné veci, ktoré musíš mať rýchlo po ruke. Objem sa dá variabilne nastaviť pomocou kompresných popruhov.

Naše vybavenie pre tvoju víziu

Roadtrip, krátke výlety, jazdy po práci: Akokoľvek chceš byť na cestách na svojom vozidle R 12: V bohatom programe príslušenstva BMW Motorrad isto nájdeš tie správne diely pre bike podľa svojich želaní.

Preskúmaj príslušenstvo
spinner