BMW CE 04

Toto je nová éra mobility – toto je prvý elektrický motocykel: BMW CE 04. S dojazdom 130 kilometrov prežijete svoj deň dokonale a dostanete sa oveľa ďalej. Výkon BMW Motorrad v kombinácii s novou energiou zabalené do moderného a vizionárskeho dizajnu. Zažite budúcnosť nabíjania: plný výkon, nulové emisie. Pocíťte zmenu a buďte už teraz súčasťou tichej revolúcie. #PluggedToLife

+ Čítaj viac
Zarezervuj si testovaciu jazdu external-link-arrow-slim

Revolúcia stretáva evolúciu

Revolúcia stretáva evolúciu

S BMW CE 04 sedíte na osvedčenej a overenej technike motocyklu BMW komfortne a bezpečne. ABS a ASC sú séria, voliteľne dostupné sú DTC, ABS Pro a inteligentný asistent tiesňového hovoru ECALL. Dodatočne dostupné varianty sedadla s integrovanou funkciou Backrest a vyhrievaním sedadla ako aj elektrický parkovací asistent sa starajú o váš komfort vo veľkomeste. A s funkciou Keyless Ride začínate svoju plynulú integráciu BMW CE 04 do vášho mobilného života – v pravom zmysle slova: Jednoducho sa posadiť a vyraziť, kľúč zostane vo vrecku.

+ Čítaj viac

Mobilné a najlepšie prepojené

Mobilné a najlepšie prepojené

Nič neprehliadnuť, nič nezmeškať, všetko si vychutnať. BMW CE 04 plynulo zvláda nové pripojenia vďaka Connectivity motocyklu BMW a aplikácii Connected App BMW motocyklu. 10,25“ displej TFT s možnosťou Splitscreen sa stane rozhraním medzi digitálnym a analógovým svetom. Či ide o údaje o výkone, dojazd, čas nabíjania alebo obľúbený playlist, ďalší cieľ alebo telefónny hovor: mobilita a komunikácia sa spájajú. Dokonca počas celého vášho všedného dňa. Váš smartfón pritom jednoducho zostáva vo vodoodolnej a vetranej priehradke a vďaka pripojeniu USB C sa rovnako aj nabíja.

+ Čítaj viac

Dizajn spája

Obidva farebné koncepty sú precízne zladené s moderným a nezameniteľným vzhľadom BMW CE 04. Zdôrazňujú smerodajný dizajn a určujú markantné zvýraznenia.

Avantgarde

Výrazný a sebavedomý: BMW CE 04 Avantgarde v modrej metalíze Imperial blue.

Biela farba Lightwhite uni

Jasná biela dynamicky a otvorene odráža pulzujúcu metropolu ako moderný priestor interpretácie.

BMW CE 02

Je čas vstávať! Nový deň čaká na to, aby si ho ty vyformoval. Ale dnes je to iné. Nevstávaš len kvôli tomu, aby si si robil svoje vlastné veci. Vstávaš preto, aby si urobil veľkú zmenu. Čo urobíš pre to? Nasadneš na nový dopravný prostriedok, ktorý ťa katapultuje do novej reality. V priebehu pár sekúnd. Plne elektricky. Cez malé uličky a hlboké systémy ulíc. Cez svoje mesto, ktoré tak miluješ. Cítiš to: Si #PluggedToLife, kým na svojom CE 02 meníš mobilitu – nie – svet. A vyzeráš pri tom fantasticky dobre.

+ Čítaj viac
Kontaktuj predajcu external-link-arrow-slim

Začni na svojej ceste

Všetko na modeli CE 02 je navrhnuté pre jednoduchú manipuláciu a maximálnu zábavu pri jazde. Vďaka funkcii Keyless Ride jednoducho naskočíš – a môžeš vyraziť. Vďaka nízkej hmotnosti od 120 kg máš všetko vždy jednoducho pod kontrolou. Vďaka takmer bezúdržbovému remeňovému pohonu si na cestách efektívne. Vďaka mnohým vylepšeniam v oblasti technológií, pohodlia a Connectivity ti eParkourer poskytne maximálnu podporu na ceste na ďalšie miesto.

Naskoč

Model CE 02 je jednoducho ovládateľný takmer pre všetkých. Ako na 50 cm3 mopede môžeš vyraziť s vodičským preukazom AM už od 15 rokov. Môžeš začať aj s vodičským preukazom na automobil alebo vodičským preukazom A1.

Vstúp na ihrisko

Model CE 02 láme pravidlá optiky. Vďaka hravým prvkom púta pozornosť – tak vyzerá zábava pri jazde. Opticky hlučný a elektricky tichý. Revolučný. Ikonický. Ekologická uvedomelosť môže byť štýlová.

Preskúmaj mesto

Elektrický skúter? Elektrický moped? E-skúter? Kdeže! eParkourer je ikonou novej scény Urban Mobility. Ako parkúrový bežec sa pohybuje po meste. Rýchlo, obratne, kreatívne. A berie to útokom.

Dizajn novej generácie

Nápady bez prestávky

Ty si tvoríš deň, tvoj eParkourer tvorí prostredie. Kamkoľvek pôjdete, uvidia vás. Progresívny štýl ukazuje: Už ste na stope ďalšej veľkej veci. Čas posunúť sa ďalej.

Cosmic black uni

Čierna, odvážna – tvoj postoj. V sériovej výrobe prichádza CE 02 s čiernym jednofarebným lakovaním Cosmic black uni, ako aj jednofarebným čiernym sedadlom. Granitovo-sivá metalíza vytvára úžasné kontrasty, dizajn pásky prináša sviežosť.

Cosmic black uni 2

Vďaka výbave s balíkom Highline je model CE 02 ešte extrovertnejší: s exkluzívnym čiernym jednofarebným lakovaním v Cosmic black uni, 2, 3-farebným sedadlom a 22 páskami vrátane súpravy pások na ráfiky. Vidlica v zlatej farbe ho posúva ešte na vyššiu úroveň.

Čas oddychu je čas nabíjania

To nazývame pohodlné: keď začnete deň plný energie, vaše BMW CE 04 na vás už čaká s nabitou batériou pohonu. Nabíja sa úplne jednoducho v 220 V domácej zásuvke alebo vašom BMW Wallbox. A s voliteľným rýchlonabíjacím zariadením dostanete z každého nabíjania ešte viac – viac času. Vaše BMW CE 04 nabíjate potom pomocou BMW Wallbox alebo na cestách pri maximálnom nabíjacom prúde s takmer 65 minút z 0 % na 80 %.

+ Čítaj viac

Vieš presne, kedy je čas vypnúť a doplniť energiu. To je perfektný čas aj na opätovné nabitie CE 02. Ako svoj smartfón ho jednoducho dobiješ v domácej zásuvke AC. Verzia s výkonom 4 kW nabiješ z 20 % na 80 % za 1 hodinu a 25 minút. Verzia s výkonom 11 kW sa vďaka voliteľnej rýchlonabíjačky nabije za 1 hodinu a 40 minút. Plne nabitá 11 kW verzia zvládne až 90 kilometrov, 4 kW verzia až 50 kilometrov – viac ako dosť na všetky tvoje plány.

+ Čítaj viac

Ostaň pripojený

Nič nepremeškaj

Buďme v kontakte cez e-mail. Prihlás sa na odber noviniek o modeli eParkourer a sleduj jeho divokú jazdu po štvrtiach veľkomesta.

Prihlás sa na odber external-link-arrow-slim

Ostaň #PluggedToLife

spinner