Toto je nová éra mobility

BMW CE 04

BMW CE 04

Toto je nová éra mobility – toto je prvý elektrický motocykel BMW: BMW CE04. S dojazdom 130 kilometrov prežijete svoj deň dokonale a dostanete sa oveľa ďalej. Výkon BMW Motorrad v kombinácii s novou energiou zabalené do moderného a vizionárskeho dizajnu. Zažite budúcnosť nabíjania: plný výkon, nulové emisie. Pocíťte zmenu a buďte už teraz súčasťou tichej revolúcie. 

VYHĽADAŤ PREDAJCU SKÚŠOBNÁ JAZDA

ROVNAKÝ VÝKON, NOVÁ ENERGIA

Výkon BMW Motorrad v kombinácii s novou energiou nabíjania: efektívne, tiché a s nulovými emisiami. BMW CE 04 sa stane prirodzenou súčasťou vášho každodenného života. Doma čerpá energiu z domácich zásuviek pomocou zariadenia Wallbox a keď ste na cestách, z verejnej nabíjacej stanice. Bez ohľadu na to, aký je váš deň: náš elektricky poháňaný skúter je vždy jeho súčasťou.

+ Čítaj viac

Rýchly, jednoduchý a flexibilný: Tomu hovoríme pohodlie. Začnete deň plný energie a vaše BMW CE 04 už na vás čaká s nabitou batériou hnacieho ústrojenstva. Od domácej zásuvky po BMW Wallbox a verejný nabíjací stĺp. Môžete si vybrať ktorúkoľvek z týchto troch možností, ako dodať vášmu BMW CE 04 potrebnú energiu. A s voliteľnou rýchlonabíjačkou získate viac z každého procesu nabíjania. 

+ Čítaj viac

DIZAJN NÁS SPÁJA

VYTVORTE SI VAŠE VLASTNÉ CE 04

Dizajn modelu BMW CE 04 predbehol dobu a napriek tomu je nadčasový. Dva farebné koncepty „Style Avantgarde“ a „Light White“ boli presne prispôsobené modernému a nezameniteľnému dizajnu modelu BMW CE 04 a predstavujú nové výrazné prvky. Zažite „avantgardného hráča“, „expresionistu“, „dýchajúci urbanizmus“ alebo si nakonfigurujte vaše vlastné BMW CE 04.

Biela farba Lightwhite uni

Jasná biela dynamicky a otvorene odráža pulzujúcu metropolu ako moderný priestor interpretácie.

Style Avantgarde

Výrazne a sebavedomo zapadá BMW CE 04 v štýle Style Avantgarde v šedej metalíze Magellangrau so svojimi rôznymi pásmi plynulo do scenérie veľkomesta: vzácne, hodnotné a expresívne.

MODERNÉ, ŠTÝLOVÉ, VZRUŠUJÚCE: VÝSTROJ A ODEV

ZISTITE VIAC ZISTITE VIAC ZISTITE VIAC ZISTITE VIAC ZISTITE VIAC ZISTITE VIAC ZISTITE VIAC ZISTITE VIAC
PRILBA SAO PAULO
PRILBA SAO PAULO
URBAN MOBILITY
URBAN MOBILITY
VARIO TOPCASE
VARIO TOPCASE
OBLEČENIE BMW MOTORRAD
OBLEČENIE BMW MOTORRAD
IKONICKÝ DIZAJN SVETIEL
IKONICKÝ DIZAJN SVETIEL
VEĽKÝ FAREBNÝ DISPLEJ TFT
VEĽKÝ FAREBNÝ DISPLEJ TFT
ŠTÝLOVÉ SÚPRAVY OZDOBNÝCH NÁLEPIEK
ŠTÝLOVÉ SÚPRAVY OZDOBNÝCH NÁLEPIEK
PRAKTICKÁ ODKLADACIA PRIEHRADKA
PRAKTICKÁ ODKLADACIA PRIEHRADKA

Plný elektrický výkon na dobytie mesta s revolučným dizajnom, zodpovedajúcim výstrojom a odevom a novým spôsobom jazdy. 

+ Čítaj viac
OBLEČENIE BMW MOTORRAD external-link-arrow-slim

ZISTITE VIAC O NAŠICH MODELOCH NA ELEKTRINU

spinner