„The Future Shack” od BMW Motorrad

Tvoja budúcnosť mestskej mobility

Nikdy sme neboli digitálnejší, zosieťovanejší. Nikdy mobilnejší. Môžeme a chceme byť všade. Byť v pohybe znamená prísť. Tak ďaleko a dnes. Aký však bude zajtrajšok? Ako bez problémov začleníme mobilitu do nášho mestského života? Ako sa požiadavky životného prostredia zosúladia s naším životným štýlom? Vyťažiť maximum zo súčasnosti a zároveň budovať budúcnosť, v ktorej stojí za to žiť? V projekte „The Future Shack“ ukazujeme odpovede. Tu vyvíjame nové koncepty a nápady pre budúcnosť metropol. Nechaj sa inšpirovať.

Get inspired

Get inspired

Ponor sa do mnohých zaujímavých aspektov mestskej mobility. V 1. diele vďaka inšpiratívnym postavám prejdeme k podstate pojmu „Seamlessness“ (bezproblémovosť). V 2. diele sa detailne ponoríme do konceptu „Smart City“. A v 3. diele sa vydáme na cestu za hľadaním perfektného flow so zaujímavými osobnosťami. Are you ready for the ride?

+ Čítaj viac

Najnovší diel

3. diel: Find your perfect Flow

Čo pre teba znamená „Find your perfect Flow“? Tri zaujímavé osobnosti z oblasti športu, dizajnu a hier nám prezradia, ako dosahujú najlepšie výsledky a úspech v stave flow. Nechaj sa inšpirovať a sprevádzať týmto dielom umelcom hovoreného slova Ade Oyejobim.

K 3. dielu

Ďalšie epizódy The Future Shack

spinner