„The Future Shack” od BMW Motorrad

Tvoja budúcnosť mestskej mobility

Nikdy sme neboli mobilnejší. Byť v pohybe znamená prísť. Tak ďaleko a dnes. Aký však bude zajtrajšok? Ako chceme žiť? Ako zladíme želanie maximálnej mobility s požiadavkami životného prostredia? Ako chceme formovať mestský život? Ako chceme formovať nás? V projekte „The Future Shack“ hľadáme odpovede spoločne s tvorcami obsahu. Logické odpovede. A pocitovo správne. Odpovede, ktoré zodpovedajú našim hodnotám. Vymýšľame budúcnosť nanovo. Nechaj sa inšpirovať.

Tvorcovia obsahu

Výstup „The Future Shack“

Výstup „The Future Shack“

Nechaj sa inšpirovať. Zaži našu víziu mestskej mobility. Sprevádzaj tvorcov obsahu na ich ceste. Nazri do budúcnosti s Concept CE 02 a Vision AMBY. A na modeli BMW CE 04 zisti, čo je už teraz možné. Obsah „The Future Shack“ nájdeš na YouTube, obsah tvorcov na TikToku a Instagrame.

+ Čítaj viac

Budúcnosť? Myslím si, že patrí ľuďom, ktorí nad ňou rozmýšľajú a vidia ju blížiť sa.

 “

Časti „The Future Shack“

"The Future Shack" od BMW Motorrad

1. časť: Seamlessness

1. časť: Seamlessness

Osvetlíme aspekty mestskej mobility budúcnosti. V 1. časti: Seamlessness. V preklade to znamená „bezšvíkovosť“, takže môže zahŕňať veľa aspektov, ktoré má vozidlo splniť v budúcnosti: hladkú integráciu s inými zariadeniami, s internetom, s mestským priestorom, s celým životom. Pozri sa s nami do budúcnosti.

+ Čítaj viac

Snažím sa zachytiť, čo je dnes dôležité a čo nás bude hýbať v budúcnosti.

 “

Čoskoro: 2. časť

Aj v ďalšej časti sa pozrieme do budúcnosti mestskej mobility. „The Future Shack“ rozšíri pohľad a otvorí myseľ pre to, čo nás bude hýbať zajtra. Nechceš zmeškať ďalšie časti? Prihlás sa na odber nášho kanálu na YouTube a aktivuj si zvonček.

„The Future Shack“ na YouTube external-link-arrow-slim

Budúcnosť už dnes

spinner