„The Future Shack“ od BMW Motorrad

2. diel: Smart City

Mesto je naším ihriskom. Rastie s nami a súčasne nás vyzýva k ďalšiemu vývoju. Nové priestory, nové možnosti – všetko je v pohybe. Kam sa bude vyvíjať? Ako vyzerá jeho budúcnosť? Bude tak inteligentné ako telefón, tak digitálne ako náš život? Content Creator Nicole vycestovala do Singapuru na vzrušujúcu tému „Smart City“ a vydala sa na cestu za hľadaním odpovedí do vibrujúcej futuristickej metropoly.

Content Creator

Nicole Bloomgarden

Nicole Bloomgarden

Nicole Bloomgarden je multitalent z New Yorku. Jej mentalita: orientovaná na víziu. Je okrem iného známa aj ako Content Creator „Out West Tik Tok Dance Challenge“ a ako herečka na Amazon Prime Show „Intentions“. Ako aktivistka chce podporovať black Creators a LGBTQ+ Community. A v projekte „The Future Shack“ ťa zoberie na cestu k mobilite zajtrajška. 

+ Čítaj viac

„The Future Shack“ – 2. diel

Exploring the City

Exploring the City

Spoločne s Nicole a Isaacom sa ponoríme do Smart City Singapur. A ktorý sprievodca sa tento zámer hodí lepšie ako BMW CE 04. Na cestách s plne elektrickým pohonom objavujú obaja budúcnosť digitalizácie, zosieťovania a ekologickosti v jednej z najpokrokovejších metropol sveta.  

+ Čítaj viac

„V Singapure je už veľa elektrických vozidiel – to je veľmi pôsobivé“

 “

Nicole Bloomgarden

„The Future Shack”

"The Future Shack" na YouTube

Toto a ďalšie napínavé videá BMW Motorrad nájdeš na YouTube. Odoberaj náš kanál, aby si nikdy nezmeškal žiadny diel.

Prejsť na YouTube external-link-arrow-slim

Budúcnosť už dnes

Category:
spinner
spinner