R 1300 GS Adventure Triple Black | R 1300 GS Adventure

Do konfigurátora

Pozadia obrázkov jednotlivých motívov boli spracované pomocou umelej inteligencie.

   

„ 

POHODLNÝ S NEPOHODLNÝM

 “

Tvoj BMW R 1300 GS Adventure

Sleduj svoju víziu až do cieľa

Je to jasné ešte predtým, ako nasadneš: do cieľa dôjdeš bez obchádzok. Nezastaví ťa ani terén, ani počasie. Keď pôjde do tuhého, uvoľni sa. Pretože tvoj motocykel R 1300 GS Adventure vo variante Triple Black ťa podporí v každej situácii a vie, čo je potrebné, aby si sa dostal tam, kam chceš.

+ Čítaj viac

IDE O VÝKON

Viac elegancie:
Hliníková nádrž
Viac ochrany proti poveternostným vplyvom:
Vysoký čelný štít
Flexibilita na cestách:
taška na nádrž sklopná pri tankovaní
Teplý a pohodlný:
Pohodlné sedadlo vodiča a komfortná sedadlová lavica spolujazdca vrátane vyhrievania sedadla
Závetrie stlačením tlačidla:
elektricky nastaviteľný čelný štít (s veľkým čelným štítom)
Inteligentné snímače:
Radarový systém Riding Assistant
Bezpečnosť pri manévrovaní:
Varovanie pred zadnou kolíziou
Elegantný a štýlový:
Čierna farebná schéma a čierne detaily

TAK VÝKONNÝ AKO TY

107
kW (145 PS) pri 7 750 ot./min
149
Nm max. krútiaci moment pri 6 500 ot./min
1.300
cm3 zdvihový objem
269
kg pohotovostná hmotnosť
Air/liquid-cooled twin-cylinder four-stroke boxer engine

Uskutočni to

Tvoj výstup ťa hneď prezradí: vieš, kam chceš ísť, a nedovolíš, aby ťa niekto zastavil. Od automatickej regulácie výšky až po asistenta radenia a radarové výstražné systémy: vďaka tomuto motocyklom si perfektne pripravený. Kryty chladiča z hliníka, ako aj nosič na batožinu, úložné priehradky a dokovacie prvky ti prinášajú flexibilitu a vybavia ťa na individuálne dobrodružstvá. Silný boxer s výkonom 145 PS ťa pokojne dopraví do cieľa. Za veľkým čelným sklom s veľkými usmerňovačmi prúdenia vzduchu sa pohodlne usadíš na vyhrievané čierno-sivé komfortné sedadlo, priamo za hliníkovou nádržou s tónovanou bezfarebnou povrchovou úpravou.

+ Čítaj viac

TAK ZNEJÚ DOBRODRUŽSTVÁ

KAŽDÝ VÝSTUP JE OZNÁMENÍM

Tvoje dobrodružstvo vo farbe

Vyber si ten vhodný dizajn pre svoj motocykel R 1300 GS Adventure a rozhodni sa pre variant, ktorý spĺňa tvoju predstavu o veľkom dobrodružstve v každom smere.

Triple Black

Elegancia tohto variantu začína na riadidlách a pokračuje až po čierny pás ráfikov. Nádrž v tónovanom čírom laku, komfortná sedadlová lavica v čiernej a sivej farbe a motorové strmene so striebornými vložkami dodávajú Triple Black vizuálny postoj.

Racing Red uni

Navrhnutý pre dobrodružstvo od striebornej nádrže až po čierno-červené sedadlo. Tento variant je doplnená červenými rozšíreniami chráničov rúk a čiernymi riadidlami a ráfikmi, ktoré sú pútačom pozornosti.

GS Trophy

Športový charakter siaha od modrej farby laku metalízy Racing Blue až po pásy vo farbách Light White uni a Racing Red. Vysoké čierno-červené sedadlo vodiča dopĺňajú červené rozšíreniami chráničov rúk.

Option 719 Karakorum

Exkluzívna farba Aurelius Green vytvára elegantný kontrast s lemovaním v zlatej farbe a nápisom „Option 719“ na kryte nádrže. Mriežky na prídavných svetlometoch a čiernosivá komfortná sedadlová lavica zdokonaľujú vzhľad variantu.

ZDOKONALENÝ PODĽA TVOJICH POŽIADAVIEK

Performer

Vďaka tomuto návrhu variantu nie sú potrebné kompromisy. Dynamický balík sa stará o perfektné radenie a ponúka vhodné jazdné režimy pre každú situáciu. Inteligentné asistenčné systémy balíka inovácií ťa varujú a podporujú, nech sa deje čokoľvek. Od víkendovej jazdy až po cestu po celom svete: Vďaka balíku Touren s držiakom na kufor, elektrickým nastavením čelného skla a funkciou ConnectedRide Navigator ťa táto výbava privedie do tvojho osobného cieľa.

+ Čítaj viac
PREJSŤ DO KONFIGURÁTORA external-link-arrow-slim
Balík Touring

Balík Touring pripraví GS na malé aj veľké cesty. Vďaka držiaku na kufor je možné upevniť, napríklad, hliníkový kufor. Navyše je stroj pripravený aj na upevnenie funkcie BMW Motorrad Navigator. Čelné sklo je možné plynule ovládať multifunkčným kolieskom na riadidlách. V neposlednom rade je vizuálnym highlightom pochrómovaný zberač výfukových plynov.

Dynamický balík

S dynamickým balíkom využije vodič naplno športový potenciál stroja. Vďaka asistentovi radenia Pro a voľne konfigurovateľným jazdným režimom Pro sa každá jazda premení na ešte väčší zážitok. Športová brzda o tom presvedčí športovým vzhľadom, ako aj optimálnou ovládateľnosťou a bezpečnosťou.

Balík inovácií

Balík inovácií vybaví stroj inteligentnými bezpečnostnými technológiami. Riding Assistant monitoruje okolie radarovými snímačmi a tvorí základ pre funkcie, ako sú aktívny tempomat, varovanie pri zmene pruhu a varovanie pred zadnou kolíziou. Vylepšené svetlomety Matrix sa postarajú o optimálne osvetlenie v každej jazdnej situácii.

Hliníková nádrž 1

Sériová hliníková nádrž absolvovala nákladný proces brúsenia a následne sa zušľachtila tmavým bezfarebným lakom. Tento vysokohodnotný vzhľad sa nazýva „Tinted Clear Coat“.

Pohodlné sedadlo vodiča

Cestovanie na pohodlnom sedadle vodiča je veľmi pohodlné aj na dlhších tour. Vyhrievanie sedadla sa navyše dá nastaviť aj vo voľne voliteľných stupňoch. Prestavenie výšky sedadla okrem toho uľahčuje nájdenie ideálnej polohy pri sedení.

Pohodlné sedadlo pre spolujazdca

Cestovanie na vyhrievanom sedadle spolujazdca je veľmi komfortné aj na dlhších tour. Okrem toho GS ostáva maximálne flexibilný: Pomocou výčnelku na upevnenie je možné pripevniť popruhy na bezpečné umiestnenie batožiny.

Čelný štít tónovaný

Tónované čelné sklo zdôrazňuje športový vzhľad stroja. Zjednocuje vynikajúcu aerodynamiku s dobrou ochranou proti vetru a poveternostným vplyvom. Obojstranná ochranná vrstva odolná proti škrabancom zvyšuje odolnosť. Individuálny vzhľad dotvára nápis „ACC“.

Dvojitý tlmič hluku z titánu čierny

Dvojitý tlmič výfuku v čiernej z titánu/nehrdzavejúcej ocele zaujme športovým vzhľadom a robustným zvukom. Priehľadné karbónové kryty dodávajú dvojprúdovému výfukovému systému nápadité akcenty.

Hliníkový kufor

Hliníkový kufor čierny 36,5 l + 37 l elektrifikovaný

Robustné kufre z čierneho eloxovaného hliníka ponúkajú viac ako 73 litrov úložného priestoru. Praktické detaily, ako sú integrovaná nabíjacia prípojka USB-C, zaťaženie až 10 kg na každej strane a dostatok miesta na prilbu, presvedčia hlavne na dlhých cestách.

Hliníkové vrchné puzdro

Hliníkový horný kufor, strieborný, 37 l, elektrifikovaný

Horný kufor z hliníka je verný spoločník na tour. S objemom 37 litrov ponúka dostatočný priestor na menšiu batožinu či prilbu. Okrem užitočného osvetlenia integruje aj možnosť nabíjania cez USB-C, napr. pre smartfóny či tablety.

 

Čalúnená opierka chrbta, hliníkový horný kufor čierny

S opierkou chrbta pre horný kufor si spolujazdec užije väčšie pohodlie počas krátkych výletov aj dlhých tour.

Backrest pad, aluminium topcase, black

The backrest pad for the aluminium topcase offers added comfort for the passenger, both on short trips and on long tours.

Vyber si svoj variant

TAKTIEŽ VZRUŠUJÚCE

spinner