R 1300 GS Adventure Trophy | R 1300 GS Adventure

do konfigurátora

Pozadia obrázkov jednotlivých motívov boli spracované pomocou umelej inteligencie.

   

„ 

NECH ŤA ČAKÁ ČOKOĽVEK

 “

Tvoja BMW R 1300 GS Adventure

Miluješ výzvu

Tvoja vôľa dosiahnuť cieľ ťa núti vydať zo seba najlepší výkon. Ergonómia do každého terénu umožňuje perfektný postoj. Nezáleží na tom, aký terén a aké poveternostné podmienky čakajú na teba. V mäkkých taškách na priehradkách nádrže a krytoch chladiča nájdeš všetko, čo potrebuješ na cestách. Ochrana proti úderom kamienkami, výrazné pásy a športový farebný vzor jasne naznačujú, o čo ti ide: chceš si nájsť svoju vlastnú cestu.

+ Čítaj viac

NECH SA DEJE ČOKOĽVEK

Jednoduchý a športový:
Nádrž v striebornej farbe s pásom + odkladacia priehradka na nádrži z hliníka
Ochrana v teréne:
Veľký kryt chladiča a ochranná mriežka chladiča
Mohutná konštrukcia:
Kryt mriežky
Pripravený na dobrodružstvo v tíme:
Vysoké sedadlo vodiča + sedadlo spolujazdca Sport (vzhľad zvýšeného terénneho dvojsedadla)
Športový a stabilný:
Kované kolesá Enduro
Na použitie v teréne:
Balík Enduro Pro
Perfektná kontrola:
Športová brzda + terénne pneumatiky
Bližšie k dobrodružstvu:
Zmenšený čelný štít Sport

POHÁŇA K NAJLEPŠÍM VÝKONOM

107
kW (145 PS) pri 7 750 ot./min
149
Nm max. krútiaci moment pri 6 500 ot./min
1.300
cm3 zdvihový objem
269
kg pohotovostná hmotnosť
Air/liquid-cooled twin-cylinder four-stroke boxer engine

Bez kompromisov v teréne

Farebný v modrej metalíze Racing Blue a výrazné pásy to dokazujú: máš rád športovú jazdu v teréne. Vysoké sedadlo vždy poskytuje tebe a tvojmu spolujazdcovi dostatočnú oporu. Športový čelný štít, mriežky nad prídavnými svetlometmi a športové držadlá to jasne naznačujú: Si spokojný až vtedy, keď dosiahneš cieľ, ktorý si si určil. Veľký boxer s výkonom 145 PS ťa privedie do cieľa na puristických kolesách s krížovo usporiadanými špicami. Pripraviť sa, pozor, štart!

+ Čítaj viac

TAK ZNEJÚ DOBRODRUŽSTVÁ

KAŽDÝ VÝSTUP JE OZNÁMENÍM

Tvoje dobrodružstvo vo farbe

Vyber si ten vhodný dizajn pre svoj motocykel R 1300 GS Adventure a rozhodni sa pre variant, ktorý spĺňa tvoju predstavu o veľkom dobrodružstve v každom smere.

GS Trophy

Športový charakter siaha od modrej farby laku metalízy Racing Blue až po pásy vo farbách Light White uni a Racing Red. Vysoké čierno-červené sedadlo vodiča dopĺňajú červené rozšíreniami chráničov rúk.

Racing Red uni

Navrhnutý pre dobrodružstvo od striebornej nádrže až po čierno-červené sedadlo. Tento variant je doplnená červenými rozšíreniami chráničov rúk a čiernymi riadidlami a ráfikmi, ktoré sú pútačom pozornosti.

Triple Black

Elegancia tohto variantu začína na riadidlách a pokračuje až po čierny pás ráfikov. Nádrž v tónovanom čírom laku, komfortná sedadlová lavica v čiernej a sivej farbe a motorové strmene so striebornými vložkami dodávajú Triple Black vizuálny postoj.

Option 719 Karakorum

Exkluzívna farba Aurelius Green vytvára elegantný kontrast s lemovaním v zlatej farbe a nápisom „Option 719“ na kryte nádrže. Mriežky na prídavných svetlometoch a čiernosivá komfortná sedadlová lavica zdokonaľujú vzhľad variantu.

VYBAVENÝ NA KAŽDÉ DOBRODRUŽSTVO

Športovec

S touto výbavou vydržíš, aj keď je to náročné. Dynamický balík ponúka správny jazdný režim pre každú situáciu a môžeš sa tešiť na dokonalé radenie  vďaka asistentovi radenia Pro alebo automatizovanému asistentovi radenia. Športová brzda, balík Enduro Pro a mnohé diely Offroad tohto návrhu ti otvoria dvere ku každému dobrodružstvu.

+ Čítaj viac
PREJSŤ DO KONFIGURÁTORA external-link-arrow-slim
Dynamický balík

S dynamickým balíkom využije vodič naplno športový potenciál stroja. Vďaka asistentovi radenia Pro a voľne konfigurovateľným jazdným režimom Pro sa každá jazda premení na ešte väčší zážitok. Športová brzda o tom presvedčí športovým vzhľadom, ako aj optimálnou ovládateľnosťou a bezpečnosťou.

Kované kolesá Enduro

Kované kolesá Enduro sú mimoriadne ľahké a majú lepšie terénne vlastnosti v porovnaní so štandardnými kolesami. Vyznačujú sa hmotnosťou cca 1,8 kg a športovým vzhľadom. Kvalitný, eloxovaný povrch zdobí značka BMW Motorrad.

Balík Enduro Pro

Balík Enduro Pro zvyšuje terénne schopnosti stroja. Napríklad, ochrana riadidiel pri náraze zvyšuje ochranu pri jazde v teréne. Okrem toho zvýšenie volantu, skrátené ručné páky a výškovo nastaviteľné odpočívadlá na nohy Enduro Vario zlepšujú ergonómiu. Blízko priliehajúce smerovky na riadidlách zvyšujú terénny charakter.

Terénne pneumatiky

Terénne pneumatiky sú tou správnou voľbou pre ambiciózne použitie v teréne. Pneumatiky s hrubým profilom poskytujú pôsobivý terénny zážitok, najmä v kombinácii s voliteľným jazdným režimom Enduro Pro. Stroj dokáže s istotou zvládnuť aj náročný terén.

Komfortné sedadlo vodiča vysoké

Vysokí vodiči môžu cestovať veľmi pohodlne na vysokom pohodlnom sedadle vodiča aj na dlhších tour. Vyhrievanie sedadla sa navyše dá nastaviť aj vo voľne voliteľných stupňoch. Prestavenie výšky sedadla okrem toho uľahčuje nájdenie ideálnej polohy pri sedení.

Spojler, čelný štít

Tónované usmerňovače prúdenia vzduchu sa jednoducho inštalujú a účinne chránia ruky pred vetrom a poveternostnými vplyvmi. Ich vzhľad podčiarkuje športový dojem stroja.

Ochranná mriežka chladiča

Absolútna nevyhnutnosť pre všetkých offroad vodičov: Ochranné mriežky z nárazuvzdorného plastu efektívne chránia chladič pred poškodením v dôsledku úderov kamienkami alebo kríkov v teréne. Užitočné doplnky sa hravo inštalujú a súčasne zosilňujú robustný enduro vzhľad stroja.

Hliníkové vrchné puzdro

Hliníkový horný kufor čierny, 37 l, elektrifikovaný

Horný kufor z čierneho eloxovaného hliníka je verný spoločník na tour. S objemom 37 litrov ponúka dostatočný priestor na menšiu batožinu či prilbu. Okrem užitočného osvetlenia integruje aj možnosť nabíjania cez USB-C, napr. pre smartfóny či tablety.

 

Čalúnená opierka chrbta, hliníkový horný kufor čierny

S opierkou chrbta pre horný kufor si spolujazdec užije väčšie pohodlie počas krátkych výletov aj dlhých tour.

 

 

Backrest pad, aluminium topcase, black


The backrest pad for the aluminium topcase offers added comfort for the passenger, both on short trips and on long tours.

ConnectedRide Navigator

So systémom BMW ConnectedRide Navigator máš všetky trasy a plány vždy pri sebe. Plánované trasy a záznamy je možné synchronizovať s aplikáciou BMW Motorrad prostredníctvom BMW ID. 5,5-palcový dotykový displej je dobre čitateľný aj pri slnečnom žiarení. Ovládanie je intuitívne cez multifunkčný ovládač.

Vyber si svoj variant

TAKTIEŽ VZRUŠUJÚCE

spinner