R 1300 GS Option 719 Tramuntana | R 1300 GS

Prejsť do konfigurátora
„ 

Na posúvanie hraníc potrebuje víziu.

 “

Tvoje BMW R 1300 GS Tramuntana

Čakaj vždy len to najlepšie

Neuspokojíš sa s málom. Miluješ neustále prekonávať sám seba. Za každú cenu. A za to si zaslúžiš všetko: výbavu na prvotriednej úrovni. Komfort, ktorý sa dá len ťažko prekonať. Dizajn, ktorý nemá konkurenciu. Vydaj sa na cestu svojho života a vyťaž z každého okamihu maximum zážitkov. Som po tvojom boku, tvoj R 1300 GS Tramuntana.

+ Čítaj viac

Highlighty pre najvyššie nároky

Zlaté akcenty odrážajú tvoje požiadavky. V rukách držíš zlaté riadidlá, zlaté kolesá s krížovo usporiadanými špicami sa dávajú do pohybu. Množstvo frézovaných dielov skrášľuje každý okamih. A ty žiariš ešte viac, keď sa vydávaš za novými cieľmi. Všetko vyzerá kvalitne a je to aj cítiť. Táto výbava prekonáva očakávania:

+ Čítaj viac
Štýlový vzhľad: zlaté kolesá s krížovo usporiadanými špicami
Zlaté kolesá s krížovo usporiadanými špicami modelu BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Viac bezpečnosti: zadný radar
R 1300 GS Option 719 Tramuntana so smerovkami s integrovanými funkciami a zadným radarom
Jedinečné akcenty: Option 719
Grafický dizajn modelu BMW R 1300 GS Tramuntana s výbavou Option 719
Vyššia bezpečnosť jazdy: asistent jazdy
Asistent jazdy modelu BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Maximálny komfort: aj pre spolujazdca
BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana so sedadlom spolujazdca
Zvýšená elegancia: frézované diely
Frézované diely Option 719 modelu BMW R 1300 GS Tramuntana
Elegantné pútače: ďalšie frézované diely
Frézované diely Option 719 modelu BMW R 1300 GS Tramuntana
Čistá exkluzivita: zlaté riadidlá
Zlaté riadidlá modelu BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana

Priemernosť neprichádza do úvahy

Priemernosť neprichádza do úvahy

Povrchy a materiály inšpirujú vždy novým spôsobom. Početné frézované diely výbavy Option 719 posúvajú exkluzivitu na celkom novú úroveň. Ručné páky, kryty nádržiek na kvapaliny armatúry ručnej brzdy a armatúry spojky, spony krytu nad zapaľovacími sviečkami na kryte ventilov a systém stúpadiel pre vodiča vrátane pák sú vyrobené z frézovaného hliníka s povrchom Shadow.

+ Čítaj viac

Tvoja komfortná zóna nepozná hranice

Tvoja komfortná zóna nepozná hranice

Niet pochýb o tom, že úroveň vybavenia je vysoká, a to aj z hľadiska komfortu a bezpečnosti. V tomto variante výbavy preto nesmú chýbať komfortné sedadlá, komfortné stúpadlá spolujazdca, sklopný stojan a elektricky nastaviteľný čelný štít. Nová generácia voliteľného semi-aktívneho podvozku DSA a senzory na monitorovanie okolia voliteľného asistenta jazdy zaisťujú pohodlné a bezpečné cestovanie.

+ Čítaj viac

Fakty pre náročných

107
kW (145 PS) pri 7 750 ot./min
149
Nm max. krútiaci moment pri 6 500 ot./min
1.300
cm3 zdvihový objem
850
mm výška sedadla v sériovej výbave
Vzduchom/kvapalinou chladený dvojvalcový štvortaktný boxerový motor

Tvoje sny ťa ženú vpred

Čokoľvek chceš dosiahnuť, s legendárnym boxerom sa to podarí. Jeho jedinečný charakter pocítiš už v prvej sekunde a v každom rozsahu otáčok. So svojimi 145 k ti ponúka ohromný výkon a zároveň pokojný chod pri nízkych otáčkach. Zdvihový objem celých 1300 cm3 prináša výkon, ktorý budeš cítiť na každej trase a v každej jazdnej situácii.

+ Čítaj viac

Zvuk výkonu

Bezstarostnosť po dobu 3 rokov

Ride on & on & on. Dáme ti rok navyše. 

Od tejto chvíle dostaneš pri kúpe svojho motocykla okrem zákonom predpísanej záruky ďalší rok bezstarostnosti navyše. 

Zisti viac

Exkluzívny dizajn

Ži v duchu svojej jedinečnosti

Tramuntana predstavuje ducha GS vlastným spôsobom. Každý detail je navrhnutý tak, aby vynikol – či už sú to zlaté eloxované diely alebo exkluzívne frézované diely. Pre všetkých, ktorí nehľadajú len výnimočné zážitky, ale aj výnimočný dizajn.

Option 719 Tramuntana

Farba laku metalíza Aureliusgreen má zlatú grafiku GS s transparentným lakom. Spolu so zlatými eloxovanými hliníkovými riadidlami a zlatými eloxovanými ráfikmi kolies s krížovo usporiadanými špicami vzniká dokonalá prezentácia.

Vyjdi z tieňa

Veľa zlata, veľa frézovaných častí, veľa špeciálnych funkcií. Hliníková nádrž tiež v metalíze Aureliusgreen a dva opticky predĺžené kryty airboxu boli natreté matným transparentným lakom. To zvyšuje kontrast a veľmi jemne podčiarkuje exkluzívny charakter. Mimoriadne atraktívnym prvkom je kryt palivovej nádrže, ktorý slúži ako predĺženie sedadla. Má pružný, sivo-čierny poťah, na ktorom sa nachádza znak Option 719.

+ Čítaj viac

Priania sa stávajú skutočnosťou

Vieš presne, čo chceš? Prispôsob si svoj model Tramuntana vďaka rozsiahlej špeciálnej výbave a sortimentu originálneho príslušenstva BMW Motorrad podľa svojich predstáv. Alebo si vyber toto prvotriedne cestovné enduro, ktoré je už vybavené všetkým, čo si si vždy želal.

+ Čítaj viac

First Class Traveller

Táto výbava prekoná tvoje požiadavky. Pretože obsahuje všetko, čo si len môžeš želať na dlhé cesty. S balíkom inovácií a balíkom Touring sa zvýši nielen bezpečnosť, ale aj komfort cestovania. S ConnectedRide Navigator nájdeš nielen cestu, ale aj zážitky. A je tu niečo, čo poteší aj oči, napríklad balík Option 719 – balík frézovaných dielov Shadow. Pozri si výbavu bližšie alebo si nakonfiguruj svoj vlastný variant.

+ Čítaj viac
Prejsť do konfigurátora external-link-arrow-slim
Balík Option 719

Exkluzívny balík Option 719 – balík frézovaných dielov Shadow obsahuje množstvo vysokokvalitných komponentov v tmavom vzhľade. Kvalitné povrchy vytvárajú obzvlášť elegantný a nápadný vzhľad. Súčasťou balíka je ručná páka, uzáver nádržky pre spojku a brzdu predného kolesa, stúpadlá vodiča, riadiaca páka a páka nožnej brzdy a kryt zapaľovacej cievky.

Balík Dynamic

S dynamickým balíkom môžeš naplno využiť športový potenciál. S asistentom radenia Pro a jazdným režimom Pro sa každá jazda stane dynamickým jazdným vrcholom s individuálnymi možnosťami nastavenia. Športová brzda a elektronický podvozok DSA zaisťujú optimálnu ovládateľnosť a bezpečnosť.

Balík Touring

Balík Touring pripraví GS na malé aj veľké cesty. Držiaky na kufre ponúkajú priestor na batožinu pre dve osoby. Pripravený pre navigačný prístroj: držiak pre BMW Motorrad ConnectedRide Navigator. Centrálne zamykanie a predĺženie ochrany rúk zvyšujú bezpečnosť a komfort. Ďalším atraktívnym prvkom je pochrómované koleno výfuku.

Balík inovácií

Balík inovácií vybaví motocykel inteligentnou technológiou a ponúka tak vyššiu bezpečnosť. Asistent jazdy monitoruje okolie pomocou radarových senzorov a je základom pre funkcie ako ACC alebo varovanie pri zmene jazdného pruhu. Headlight Pro zaujme vďaka hlavnému svetlometu Matrix s optimálnym osvetlením aj v zákrutách.

Vyhrievanie sedadla

Vyhrievanie sedadla, ktoré sa reguluje oddelenie pre jazdca a spolujazdca, ponúka ešte väčší komfort a aj v chladnejšom ročnom období neobmedzenú radosť z jazdy. Okrem toho zvyšuje voľnosť pohybu a pomáha vodičovi bezpečne ovládať svoj motocykel aj v chladnom počasí.

ConnectedRide Navigator

So systémom ConnectedRide Navigator máš všetky trasy a plány vždy pri sebe. Plánované trasy a záznamy je možné synchronizovať s aplikáciou BMW Motorrad prostredníctvom BMW ID. 5,5-palcový dotykový displej je dobre čitateľný aj pri slnečnom žiarení. Ovládanie je intuitívne cez multifunkčný ovládač.

Zbaľ si všetko: s kuframi Vario

Zbaľ si všetko: s kuframi Vario

Voliteľný batožinový systém Vario pozostáva z dvoch kufrov a príslušného horného kufra. Vďaka svojmu modernému dizajnu sa batožina dokonale hodí k tvojmu GS. Absolútny vrchol: Batožinový systém najnovšej generácie je elektrifikovaný: s funkciou centrálneho zamykania, osvetlením a zásuvkou vo vnútri kufra. Ďalším vrcholom je plynulé rozšírenie objemu z 25 na 32 a z 24 na 30 l. Pomocou očiek je možné pripevniť ďalšie kusy batožiny aj mimo batožinového systému.

+ Čítaj viac

Vybavený pre všetky nároky

Viac highlightov pre teba

spinner