Inovatívne na plnej čiare.

Zvýšená bezpečnosť. Vylepšený zážitok z jazdy.

O prestojoch sme nikdy nepočuli. Vždy sa zameriavame na méty v ďalekej budúcnosti. Našou víziou je vytvorenie čo najväčšieho pocitu slobody pri každej jazde a perfektného súžitia ľudia a strojov. Najlepšie však je, že konečne môžme ukázať toto vizionárske vozidlo: BMW Motorrad VISION NEXT 100. Našim cieľom je vytvoriť každý motocykel BMW tak, aby vám umožnil čo najlepší motorkársky zážitok. Platí to pre motorky budúcnosti rovnako, ako to platilo pre každý model, ktorý sme priviedli doteraz na naše cesty. Vždy myslíme dopredu a vyvíjame nové riešenia, inovácie a technológie, vďaka ktorým je zážitok z každej jazdy taký bezpečný a pohodlný, ako to len fyzikálne vlastnosti dovolia. Na tejto stránke nájdeš zaujímavé informácie z minulosti, súčasné inovácie a vízie do budúcna.

VISION NEXT 100.

VISION NEXT 100.

Na začiatku všetkého je vízia. V BMW Motorrad vízia dostala veľmi špecifický tvar: s VISION NEXT 100 už dnes prišla mobilita budúcnosti.

+ Čítaj viac

Prepojenie konceptu.

Prepojenie konceptu.

Inteligentná sieť človeka, vozidla, jazdeckého oblečenia a prostredia umožňuje najvyšší stupeň slobody. Štúdia konceptu prepojenia vytvára splynutie digitálneho a analógového sveta pre pohodlnú mobilnú používateľskú skúsenosť v mestských prostrediach budúcnosti.

+ Čítaj viac

LASEROVÉ OSVETLENIE

LASEROVÉ OSVETLENIE

Pomocou laserových hmloviek nikdy neprídeš o výhľad na svoj cieľ. Mimoriadne vysoký rozsah umožňuje pri rýchlosti 100 km/h vnímať potenciálne riziká o 11 sekúnd skôr než je tomu pri bežných svetlometoch.

+ Čítaj viac

Všeobecné inovácie

CONNECTIVITY - TFT displej a aplikácia BMW Motorrad Connected.

CONNECTIVITY - TFT displej a aplikácia BMW Motorrad Connected.

Vďaka voliteľnému príslušenstvu Connectivity sa môžeš prepojiť a mať tak neustále prístup k potrebným informáciám. Kombinácia 6,5-palcového TFT displeja a multifunkčného ovládača na riadidlách umožňuje intuitívne ovládanie funkcií. Či už sa chceš jednoducho dostať po meste za pomoci šípky navigácie aplikácie BMW Motorrad Connected, alebo chceš za jazdy telefonovať či počúvať svoju obľúbenú skladbu, koncept Connectivity ti pomôže pri udržaní sústredenia na ceste, počas ktorého však budeš mať prehľad o všetkých dôležitých informáciách.

+ Čítaj viac

KARBÓNOVÝ PODVOZOK A RÁFIKY

KARBÓNOVÝ PODVOZOK A RÁFIKY

Najlepšou kvalitou karbónu je jeho výnimočnosť. Za jeho pomoci môžete klopiť rýchlejšie, skôr zrýchľovať a neskôr brzdiť. BMW Motorrad prvýkrát pristúpila k použitiu karbónového podvozku a ráfikov (technológia karbónu) pri HP4 RACE. Spolu s tvrdosťou hliníku a sile ocele stanovuje nové štandardy v rámci celej výroby vozidiel.

+ Čítaj viac

ECALL. INTELIGENTNÉ TIESŇOVÉ VOLANIE.

ECALL. INTELIGENTNÉ TIESŇOVÉ VOLANIE.

ECALL poskytuje rýchle a spoľahlivé asistenčné služby vo chvíľach, keď to je potrebné. Inteligentné tiesňové volanie ti je vždy nápomocné a pri poskytovaní asistencie hovorí v tvojom jazyku. Systém sa využíva v prípade nehôd a núdzových situácií.

+ Čítaj viac

ASISTENT BOČNÉHO ZOBRAZENIA.

ASISTENT BOČNÉHO ZOBRAZENIA.

Vďaka doplnkovému vybaveniu asistenta bočného zobrazenia budeš mať všetko pod kontrolou. Uvidíš aj veci, ktoré nedokážeš vidieť.

+ Čítaj viac

KARBÓNOVÁ HELMA BMW SYSTEM 7.

KARBÓNOVÁ HELMA BMW SYSTEM 7.

System 7 Carbon ti poskytne absolútny komfort, no zároveň aj veľmi nízku hmotnosť. Plášť karbónovej helmy je vyrobený pomocou komplikovaného procesu, ktorý umožňuje 25 % úsporu hmotnosti v porovnaní s konvenčnými postupmi.

+ Čítaj viac

C EVOLUTION.

C EVOLUTION.

100 % elektrické. 100 % zážitok z jazdy na motorke. Elektrický Maxi Scooter je prvý model svojho druhu, kde by ste kompromisy hľadali len márne. Naopak vo vás zanechá veľmi hlboký dojem. Súhra medzi batériou, motorom a inteligentnými režimami riadenia zabezpečuje dojazd až 160 km, čo z neho robí ideálny prostriedok do mestskej džungle.

+ Čítaj viac

ABS PRO.

ABS PRO.

Vďaka ABS Pro sa celá jazda stane úžasným zážitkom. Systém ABS Pro umožňuje bezpečné brzdenie pri núdzových situáciách. Tendencia vracania motorky z naklonenej polohy do vzpriamenej polohy je znížená na minimum. Znamená to, že motocykel zostane pod kontrolou aj pri náročných brzdných manévroch v zákrutách.

+ Čítaj viac

Míľniky.

Najdôležitejšie inovácie.

Zisti viac

Safety 360°.

Bezpečnosť si vyžaduje konať. Slová nestačia.

Zisti viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

spinner