Akcie a program.

Kaskadérske čísla, predstavenia a živé hudobné koncerty.

Tajomstvo sa skrýva v rôznorodosti – a tú netvoria v Garmisch-Partenkirchene len nové produkty a svetové premiéry modelov BMW Motorrad, ale aj strhujúce predstavenia, vzrušujúce kaskadérske čísla a množstvo živej hudby. Pre deti máme tiež pripravený nabitý program, aby sa BMW Motorrad Days stali podujatím pre celú rodinu. Pred BMW Motorrad Days tu zverejníme detailný program akcie, aby si si mohol lepšie naplánovať svoj pobyt v Garmisch-Partenkirchene: vždy sa teda oplatí znovu sa sem pozrieť.

VŠETKO O BMW MOTORRAD

Pokojne sa dotkni: aktuálne modely motoriek a vybavenie pre jazdcov.

Pokojne sa dotkni: aktuálne modely motoriek a vybavenie pre jazdcov.

V predvádzacom stane BMW Motorrad nájdeš všetky aktuálne modely a rozsiahlu ponuku vybavenia pre jazdcov, príslušenstva a lifestylových doplnkov modro-bielej značky. Môžeš sa tu na skúšku posadiť na najnovšie motorky a odborníci z BMW Motorrad ti odpovedia na všetky otázky týkajúce sa motocyklov značky BMW. Na mieste si môžeš kúpiť aj kolekciu doplnkov BMW Motorrad.

+ Čítaj viac

Svetobežníci rozprávajú o svojich cestách.

Svetobežníci rozprávajú o svojich cestách.

Viac inšpirácie na svoje vlastné dobrodružstvo na motorke už nezískaš: Cestovatelia a motorkárske legendy vám v rámci prednášok spojených s premietaním filmov alebo fotografií porozprávajú o svojich napínavých zážitkoch. Zastav sa v kine BMW Motorrad Cinema!

+ Čítaj viac

Zúčastni sa ako vystavovateľ.

Na podujatí BMW Motorrad Days 2019 sa zúčastní približne 100 medzinárodných vystavovateľov. S príslušenstvom na motocykle a odborným poradenstvom sú ti k dispozícii pre všetky tvoje otázky týkajúce sa motoriek. Chceš sa v roku 2020 zúčastniť BMW Motorrad Days tiež ako vystavovateľ? Pozri si všetky dôležité informácie.

+ Čítaj viac
Zisti viac external-link-arrow-slim

AKCIA A ZÁBAVA

Tieto predstavenia vyrážajú dych.

Tieto predstavenia vyrážajú dych.

V aréne podujatia na teba čaká množstvo akčných predstavení. Pri kaskadérskych kúskoch na dvoch kolesách budeš žasnúť a zatajovať dych. Ešte viac vzrušenia na teba čaká v Motodrome: odvážni akrobati na motorkách sa budú na svojich zrekonštruovaných a skvelo udržiavaných strojoch BMW preháňať po najstaršej putovnej stene smrti na svete z roku 1928.

+ Čítaj viac

Večery, ktoré si zapamätáš.

Večery, ktoré si zapamätáš.

BMW Motorrad Days  – to sú aj nezabudnuteľné večery s množstvom živých kapiel v párty stane, v US Lodge, vonku v Heritage Area a pri táboráku. Z takého pestrého programu si určite niečo vyberieš aj ty.

+ Čítaj viac

ZAPOJ SA

Testovanie motoriek.

Testovanie motoriek.

Na BMW Motorrad Days budeš mať k dispozícii širokú ponuku aktuálnych modelov, ktoré môžeš otestovať na skúšobnej jazde, čo určite oceníš pri rozhodovaní sa o svojom novom stroji. Niekoľko týždňov pred začiatkom podujatia si tu môžeš rezervovať svoju skúšobnú jazdu.

+ Čítaj viac

Čistá radosť z jazdy: na motokrosovej trati Enduro Park alebo aj bez vodičského preukazu.

Čistá radosť z jazdy: na motokrosovej trati Enduro Park alebo aj bez vodičského preukazu.

Ak si chceš otestovať svoje zručnosti pri jazde v teréne, je dočasná trať Enduro Park v areáli podujatia pre teba to pravé. Môžeš si tu jednoducho rezervovať tréning a podrobiť skúške terén aj svoje schopnosti. Ak ešte nemáš vodičský preukaz, sú pre teba tou správnou voľbou začiatočnícke testovacie jazdy v osobitne vyhradenom areáli – tu máš priestor na prvé jazdecké pokusy na motorke BMW.

+ Čítaj viac

Výlety po horách.

Výlety po horách.

Rozhliadni sa za horizont areálu podujatia a staň sa spolu s jazdcami z celého sveta súčasťou motorkárskeho sprievodu po nádhernom horskom prostredí. Počas trojdňového podujatia sa tiež môžeš zúčastniť celodenných alebo poldenných výletov, ako aj alpských okružných jázd so sprievodcom po povolených horských a lesných cestách.

+ Čítaj viac

Ďalšie príbehy, ktoré by ťa mohli zaujímať

spinner