Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

NOVÉ BMW R 1250 RS.

ŠPORTOVÝ TOURING V RÝCHLOM PRUHU.

Každý výjazd určujú dva faktory: čas a cesta. S BMW R 1250 RS budeš mať z každej jazdy viac. Úplne v zmysle #RideAndShare. Výdatný krútiaci moment 143 Nm a výkon 100 kW (136 PS) nového boxerového motora ťa ešte rýchlejšie zrýchlia na tvoju cestovnú rýchlosť. Inovatívna technológia BMW ShiftCam ti v celom rozsahu otáčok ponúka väčší krútiaci moment a pôsobivú pružnosť. Tak dosiahneš suverénny šprint na asfalte z každej jazdnej situácie. Vynovená predná časť so svetlometmi s full LED technológiou vytvára svieži, športový vzhľad, ktorý sa vetru stavia aerodynamicky. Jedno je isté – nezáleží na tom, koľko kilometrov prejdeš za aký čas: s modelom R 1250 RS rastie každým prejdeným metrom tvoja radosť z jazdy.  

DIZAJN MODELU R 1250 RS

Vyber si svoj štýl.

Či už puristický, dynamický alebo exkluzívny: Tvoja R 1250 RS podčiarkuje tvoj štýl jazdenia aj vizuálne. Vyberte si vzhľad, s ktorým si ako tím podmaníte nové ciele.

Čierna metalíza Black storm

S klasickým lakovaním v čiernej metalíze Blackstorm urobíš deň nocou. Strieborné prvky ako stúpadlá a riadidlá vytvárajú žiarivé highlighty.

Sport

V tomto dizajnovom variante sa lakovanie Lightwhite uni postará o žiarivý vzhľad a zvýrazňuje športovú stránku R 1250 RS.

Exclusive

S modrou metalízou imperial blue stelesňuje exkluzivitu. Elegantná prezentácia je garantovaná celkovým tmavým dojmom. Zlaté brzdové strmene, exkluzívny nápis a kryt palivovej nádrže z ušľachtilej ocele vypovedajú o kvalite.

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac. 

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

Športovosť sa stretáva s ergonómiou.

Model R 1250 RS v sebe kombinuje športový charakter s cestovným motocyklom. Kompletne prepracovaný predok vrátane spojlera motora zvýrazňuje dynamický celkový dojem športového tourera. Symetrické umiestnenie dvojitých svetlometov dáva modelu R 1250 RS vyvážený a moderný dizajn. Geometria riadidiel zabezpečuje športové sedenie.

+ Čítaj viac

DVOJVALCOVÝ MOTOR BOXER

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
pri 7 750 ot./min
143
Nm
max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
200
km/h
maximálna rýchlosť

Plnou parou vpred.

Plnou parou vpred.

BMW ShiftCam je inovatívna technológia, ktorá ti umožňuje ešte rýchlejšie zrýchlenie pri každom počte otáčok. To sa realizuje na základe variabilného riadenia vačkového hriadeľa. Stúpanie výkonu na 100 kW (136 k) ti spolu s rozšírením zdvihového objemu na 1254 cm³ dáva viac sily, aby si mohol/a v predbiehacom pruhu znovu vyšprintovať. Stúpanie krútiaceho momentu (max. 143 Nm) cítiť v každom rozsahu otáčok – tým je garantovaná typická sila protichodných valcov a radosť z jazdy.

+ Čítaj viac

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 RS

Toto je nové

TFT displej s konektivitou.

TFT displej s konektivitou.

Prostredníctvom rozhrania Bluetooth prepojíš svoj smartfón s motorkou. Na TFT displeji s uhlopriečkou 6,5 palca sa zobrazujú všetky údaje o motorke. Displej v kombinácii s aplikáciou pre smartfóny poskytuje ďalšie funkcie ako navigácia, prehrávanie hudby a telefonovanie.

+ Čítaj viac

To najlepšie z R 1250 RS

BMW ShiftCam.
R 1250 RS BMW ShiftCam
Style Sport.
R 1250 RS v Style Sport v bielej farbe Lightwhite uni.
Štýl Exclusive.
R 1250 RS v zákrute
Systém Dynamic ESA najnovšej generácie.
R 1250 RS Dynamic ESA
Rozšírenie jazdných režimov.
R 1250 RS v zákrute
Konektivita.
R 1250 RS Kokpit s TFT displejom
Inteligentné núdzové volanie ECALL.
R 1250 RS ECALL
HP športový tlmič výfuku.
BMW R 1250 R s HP športovým tlmičom výfuku

Viac individuality

Úplne podľa tvojho gusta.

R 1250 RS je k dispozícii so širokou škálou voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To ti umožní zostaviť si svoj motocykel podľa vlastného želania.

Zisti viac

Vhodné oblečenie

Vybrané motocykle

spinner