Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

NOVÉ BMW R 1250 RS.

ŠPORTOVÝ TOURING V RÝCHLOM PRUHU.

Každú cestu určujú dva faktory: čas a trasa. S novým modelom BMW R 1250 RS vyťažíš viac z každej cesty. Sýty krútiaci moment 143 Nm a výkon 100 kW (136 k) nového boxer motora ťa akcelerujú ešte rýchlejšie na tvoju cestovateľskú rýchlosť. Inovatívna technológia BMW ShiftCam ti v celom rozsahu otáčok ponúka väčší krútiaci moment a výraznú elasticitu. Tak môžeš z každej jazdnej polohy suverénne vyšprintovať na asfalt. Novo skonštruovaný predok poskytuje so svetlometmi s kompletnou LED technikou čerstvý športový dizajn a správa sa proti vetru aerodynamicky. Tak napreduješ kedykoľvek rýchlo a pohodlne. Jedno je isté – nezáleží na tom, akú trasu v akom čase máš za sebou: S modelom R 1250 RS stúpa každým najazdeným metrom tvoja radosť z jazdy.

DIZAJN MODELU R 1250 RS

Vyber si svoj štýl.

S rôznymi farebnými variantmi a štýlmi sa budeš dobre vynímať pri každej rýchlosti.

Čierna metalíza Black storm

V základnej verzii premeníš s klasickou čiernou metalízovou farbou Black storm deň na noc. Strieborné prvky, ako stúpačky a riadidlá, dodajú oslnivý lesk.

Style Sport

S farebným variantom biela Lightwhite uni Style Sport vzbudíš žiarivý dojem a zdôrazníš športovú stránku modelu R 1250 RS.

Štýl Exclusive

S modrou metalízou imperial blue stelesňuje exkluzivitu. Elegantná prezentácia je garantovaná celkovým tmavým dojmom. Zlaté brzdové strmene, exkluzívny nápis a kryt palivovej nádrže z ušľachtilej ocele vypovedajú o kvalite.

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac. 

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

Športovosť sa stretáva s ergonómiou.

Model R 1250 RS v sebe kombinuje športový charakter s cestovným motocyklom. Kompletne prepracovaný predok vrátane spojlera motora zvýrazňuje dynamický celkový dojem športového tourera. Symetrické umiestnenie dvojitých svetlometov dáva modelu R 1250 RS vyvážený a moderný dizajn. Geometria riadidiel zabezpečuje športové sedenie.

+ Čítaj viac

DVOJVALCOVÝ MOTOR BOXER

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
pri 7 750 ot./min
143
Nm
max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
200
km/h
maximálna rýchlosť

Plnou parou vpred.

Plnou parou vpred.

BMW ShiftCam je inovatívna technológia, ktorá ti umožňuje ešte rýchlejšie zrýchlenie pri každom počte otáčok. To sa realizuje na základe variabilného riadenia vačkového hriadeľa. Stúpanie výkonu na 100 kW (136 k) ti spolu s rozšírením zdvihového objemu na 1254 cm³ dáva viac sily, aby si mohol/a v predbiehacom pruhu znovu vyšprintovať. Stúpanie krútiaceho momentu (max. 143 Nm) cítiť v každom rozsahu otáčok – tým je garantovaná typická sila protichodných valcov a radosť z jazdy.

+ Čítaj viac

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 RS

Toto je nové

TFT displej s konektivitou.

TFT displej s konektivitou.

Prostredníctvom rozhrania Bluetooth prepojíš svoj smartfón s motorkou. Na TFT displeji s uhlopriečkou 6,5 palca sa zobrazujú všetky údaje o motorke. Displej v kombinácii s aplikáciou pre smartfóny poskytuje ďalšie funkcie ako navigácia, prehrávanie hudby a telefonovanie.

+ Čítaj viac

To najlepšie z R 1250 RS

BMW ShiftCam.
R 1250 RS BMW ShiftCam
Style Sport.
R 1250 RS v Style Sport v bielej farbe Lightwhite uni.
Štýl Exclusive.
R 1250 RS v zákrute
Systém Dynamic ESA najnovšej generácie.
R 1250 RS Dynamic ESA
Rozšírenie jazdných režimov.
R 1250 RS v zákrute
Konektivita.
R 1250 RS Kokpit s TFT displejom
Inteligentné núdzové volanie ECALL.
R 1250 RS ECALL
HP športový tlmič výfuku.
BMW R 1250 R s HP športovým tlmičom výfuku

Viac individuality

Úplne podľa tvojho gusta.

R 1250 RS je k dispozícii so širokou škálou voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To ti umožní zostaviť si svoj motocykel podľa vlastného želania.

Zisti viac

Vhodné oblečenie

Vybrané motocykle

spinner