Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 2 975€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 55,18€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW G 310 GS.

Smäd po dobrodružstve. Každý deň.

Buď spontánny, vykašli sa na rutinu a urob z každého všedného dňa deň plný osobných zážitkov. Dobrodružstvo vždy čaká priamo za dverami. Uchop ho s G 310 GS za pačesy. Spoľahlivo a bezstarostne ťa pretiahne džungľou veľkomesta a vyvezie ťa do okolitej krajiny. S G 310 GS nemusí ísť o veľké dobrodružstvo, pretože na nej aj tak nezabudneš. Záleží len na tom, aby si takéto dobrodružstvá zažíval každý deň.

Dizajn modelu G 310 GS

Vyber si svoj štýl.

BMW G 310 GS je dostupný v troch vzrušujúcich farebných verziách: modrá metalíza Strato blue, vesmírna čierna Cosmic black a biela metalíza Pearl white.

Modrá metalíza Strato blue

Modrá metalíza Strato blue podčiarkuje dynamiku a odráža bezstarostnú radosť z jazdy.

Biela metalíza Pearl white

Modrý/červený grafický dizajn skombinovaný s bielou metalízou kostry Pearl white dokonale odráža klasické farby BMW Motorsport.

Čierna Cosmic black

Čierna podčiarkuje nezameniteľný vzhľad modelu GS.

Typický GS.

Nezameniteľný GS. Robustný. Rozmanitý. A so svojím typickým dizajnom zosobňuje slávneho ducha GS. Pozdĺžna línia, ochranný veterný štít a známa ergonómia modelov GS zaručujú intenzívnu zábavu z jazdy na každom povrchu. Vďaka sviežim a pútavým farebným variáciám upútaš v džungli mesta pozornosť všetkých. Vysokokvalitné prvky dizajnu zvýrazňujú nezameniteľný vzhľad modelu GS, ak sa chystáš vyraziť na dobrodružstvo.
+ Čítaj viac

Jednovalcový štvortaktný motor

19
" predné koleso
835
výška sedadla v mm
180
mm zdvih pružiny
3,33
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
Vodou chladený jednovalcový štvortaktný motor

Dynamická zmes.

Dynamická zmes.

Jednovalcový motor upúta pozornosť, pretože je valec nasmerovaný do zadnej časti a hlava valca otočená o 180 stupňov. Okrem iného je netradičné uloženie motora obzvlášť pôsobivé. Posúva ťažisko nižšie a viac k prednému kolesu, takže jazdcovi na modeli G 310 GS umožňuje prejsť každou zákrutou jednoducho a presne.

Nielenže ide nepopierateľne o člena rodiny GS, vnútri tiež nájdeš odborné poznatky a kvalitu od spoločnosti BMW Motorrad. Vďaka účinnému spaľovaniu a druhotnému systému prívodu vzduchu spĺňa G 310 GS prísne normy Euro IV. Zároveň špeciálna konfigurácia motora zaisťuje nielen nízku spotrebu, ale aj vysoké a harmonické možnosti ovládania výkonu aj pri nižších otáčkach. 313 ccm a 25 kW (34 HP) pri 9500 ot./min zaručuje požadovaný výkon a zrýchlenie.

+ Čítaj viac

Hlavné prvky modelu G 310 GS

Zlatá eloxovaná obrátená vidlica.
G 310 GS zlatá eloxovaná obrátená vidlica.
Veterný štít.
G 310 GS – ochranný veterný štít
Nos v štýle GS.
G 310 GS GS – nos
Prvky odpruženia.
G 310 GS – prvky odpruženia
Štandardné pneumatiky s nízkou mierou opotrebovania.
G 310 GS – pneumatiky modelového radu
Zlaté strmene brzdy
G 310 GS – zlaté strmene brzdy
Ergonómia v duchu modelov GS.
G 310 GS – ergonómia v duchu modelov GS
Inovatívny jednovalcový štvortaktný motor
G 310 GS – vodou chladený jednovalcový štvortaktný motor

Ľahký a sebavedomý.

Ľahký a sebavedomý.

Uvoľnená a bezstarostná jazda je vďaka typickej pozícii sedadla modelov GS hračka. Riadidlá, opierky nôh a ovládacie prvky sú zoradené vyvážene, vďaka čomu na ne ľahko dosiahnu väčší aj menší jazdci. A 180 mm zdvih pružiny, stabilná obrátená vidlica a 19-palcové predné koleso zaisťujú skutočný zážitok z jazdy na každom povrchu. Pevná oceľový mostový rám mriežky tiež prispieva k stabilte jazdy. G 310 GS odbočuje v mestskej džungli aj po zabudnutých cestách s ľahkosťou a presnosťou smerom k novému dobrodružstvu. Každý deň ťa čaká niečo nové.

+ Čítaj viac
Výška sedadla pre každú veľkosť postavy.

G 310 GS ponúka to pravé sedadlo pre každý typ jazdca. Umožňuje tak uvoľnenú a bezstarostnú jazdu. Popri štandardnej výške sedadla 835 mm sú k dispozícii v rámci špeciálneho príslušenstva dve ďalšie možnosti: nižšia verzia vo výške 820 mm a vyššia, obzvlášť pohodlná výška sedadla 850 mm.
Typická ergonómia modelového radu GS.

Riadidlá a opierky nôh a ovládacie prvky sú na modeli G 310 GS usporiadané vyvážene, čím zaručujú typickú polohu sedadla modelov GS. Zaručuje sa tým uvoľnená a jednoducho zdvihnuteľná poloha sedadla pre jazdcov podľa ich veľkosti – dokonalý výhľad, presné riadenie.
Výkonný brzdiaci systém a štandardný systém ABS.

Od roku 2013 sú ním vybavené všetky motocykle BMW: štandardný systém ABS. Na modeli G 310 GS zaručuje bezpečné brzdenie na každej ceste spolu s výkonnými brzdiacimi doštičkami. Na použitie v teréne možno systém ABS vypnúť.

Príslušenstvo pre model G 310 GS

Pohľad zo zákulisia

Vytváranie pocitu

Dizajnový proces BMW Motorrad.

Úžasní ľudia pracujú v dizajnovom tíme BMW Motorrad. Každý dizajnér má svoj vlastný štýl a cíti sa ako doma na vlastnej motocyklistickej scéne. A každý z nich dodáva svoju vlastnú inšpiráciu a vášeň. Tieto rôzne formy sú potom spojené v procese návrhu: prejavujú sa v každej novej tvorbe BMW Motorrad. Edgar Heinrich, hlavný dizajnér spoločnosti BMW Motorrad, predstavil dizajnérsky tím BMW Motorrad a dizajnový proces.

Čítaj viac

Dokonalý vzhľad, optimálna ochrana

Ostatné modely Adventure

spinner