Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 2 550€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 47,29€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW G 310 R.

INTENZÍVNA RADOSŤ Z JAZDY.

BMW G 310 R je základom pre radosť z jazdy. Táto motorka bola skonštruovaná pre pulzujúce mestá a pre všetkých, ktorí jednoducho milujú jazdu na motorke. Je obratná, ľahko sa ovláda a súčasne má športový charakter. Či už ste veľký alebo malý jazdec – každý typ jazdca sa na BMW G 310 R okamžite cíti ako ryba vo vode! Motocykel je ľahký, no skutočne výkonný vďaka svojmu motoru s objemom 313 cm3. Nová motorka ťa bezpečne odvezie z práce, k ďalšiemu hotspotu alebo mimo mesta. G 310 R je skutočný motocykel značky BMW, len má obmedzenú kapacitu. Maximálna kvalita, prvotriedne remeselné spracovanie a výnimočná technológia zabezpečujú intenzívny pôžitok z jazdy.

DIZAJN MODELU G 310 R

Vyber si svoj štýl.

BMW G 310 R je dostupný v troch vzrušujúcich farebných verziách.

Vesmírna čierna Cosmic black

Tento ďalší vývoj čiernej farby Cosmic black v kombinácii s novým umiestnením polepov zdôrazňuje dynamický a moderní design tvojej G 310 R.

Biela Light white/modrá metalíza Racing blue/červená Racing red

Výrazná grafika vo farbách HP Motorsport je zárukou športového vzhľadu.

Červená farba Racing red

V kombinácii červenej a tmavých kontrastov vyzerá model G 310 R mimoriadne progresívne a športovo.

Skvelé gény. Skvelý vzhľad.

Pekný vzhľad modelov nepochybne v tejto rodine funguje – model BMW G 310 R je zreteľne nositeľom génov motocykla S 1000 R. Športový aerodynamický kryt výkonného svetlometu, dynamické obloženie palivovej nádrže a typické proporcie roadstera z neho robia skutočný objekt pozornosti. Model G 310 R je vďaka svojej dynamickej prednej časti a výraznej zadnej časti ľahký a zároveň silný. Krátke sedadlo zvýrazňuje dynamiku roadstera v zadnej časti a prepožičiava motocyklu, najmä pri úprave v bielej farbe, nezameniteľný pretekársky vzhľad. Pozlátená eloxovaná vidlica a strmene kotúčovej brzdy zdôrazňujú vsokú kvalitu vypracovanosti stroja.
Ďalším výrazným prvkom je spomínané hliníkové kyvné rameno. Výrezy zaisťujú ľahkosť a vzpery poskytujú stabilitu. A široké pneumatiky zaisťujú správnu priľnavosť k vozovke – radosť z jazdy je zaručená.
+ Čítaj viac

Jednovalcový štvortaktný motor

25
kW (34 k) pri 9 500 ot./min.
28
maximálny krútiaci moment v Nm pri 7 500 ot./min.
313
zdvihový objem v cm3
3,3
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
Vodou chladený jednovalcový štvortaktný motor

Ľahký, silný a ovládateľný.

Ľahký, silný a ovládateľný.

Model  G 310 R nezaostáva ani po technickej stránke. Práve naopak: vďaka sofistikovaným a nekonvenčným technickým prvkom budeš vždy na čele. Výrazne k tomu prispieva jednovalcový štvortaktný motor s objemom 313 cm3. Nezvyčajný sklon valca smerom k zadnej časti a hlava valca otočená o 180° znižujú ťažisko a posúvajú ho smerom k prednému kolesu. Vďaka tomu je model G 310 R agilnejší a ľahšie sa ovláda.

Špeciálna koncepcia motora poskytuje napriek krátkemu rázvoru možnosť použitia veľmi dlhého kyvného ramena. Tým sa zaisťuje zvýšená úroveň stability pri jazde. Skvelo vyzerá, disponuje výkonným pohonom a váži menej ako 160 kg, a to aj pri plnej nádrži – model G 310 R ťa jednoducho obdarí potešením z jazdy na motocykli.

+ Čítaj viac

Započúvaj sa do zvuku G 310 R

Hlavné prvky modelu G 310 R

Zlatá eloxovaná obrátená vidlica.
Zlatá eloxovaná obrátená vidlica.
Zlaté strmene kotúčovej brzdy
Zlaté strmene kotúčovej brzdy
Multifunkčný displej.
Multifunkčný displej.
Dynamické obloženie nádrže.
Dynamické obloženie nádrže.
Výfukový systém z nehrdzavejúcej ocele.
Výfukový systém z nehrdzavejúcej ocele.
Odlievané hliníkové disky kolies.
Odlievané hliníkové disky kolies.
Hliníkové kyvné rameno.
Hliníkové kyvné rameno.
Inovačný jednovalcový motor.
Inovačný jednovalcový motor.

Každý túži na ňom jazdiť.

Každý túži na ňom jazdiť.

Brázdi ulice na modeli G 310 R bez stresu a uvoľnene. Dokonca aj v ruchu veľkomesta budeš vďaka vydarenému usporiadaniu všetkých ovládacích prvkov vždy jazdiť suverénne. Vydarené ergonomické usporiadanie riadidiel, opierok nôh a ovládacích prvkov zaisťuje vynikajúci pocit z jazdy. Vďaka zladenej geometrii, odpruženiu a tlmiču odpruženia je pohyblivým mestským tanečníkom. Či už ide o jazdu v hustej mestskej premávke, dochádzanie do práce alebo víkendový výlet mimo mesta – model G 310 R v tebe vyvolá túžbu jazdiť bez prestávky!

+ Čítaj viac
Výška sedadla pre každý typ postavy.

Model G 310 R ponúka to správne sedadlo pre každého jazdca, ktoré zaisťuje pri jazde dostatočnú stabilitu. Popri štandardnej výške sedadla 785 mm sú v rámci špeciálneho príslušenstva k dispozícii dve ďalšie možnosti: nižšia verzia vo výške 770 mm a vyšší, obzvlášť pohodlný variant sedadla s výškou 880 mm.
Výkonný brzdiaci systém a štandardný systém ABS.

Od roku 2013 sú ním vybavené všetky motocykle BMW: štandardný systém ABS. Na modeli G 310 R zaručuje spolu s výkonnými brzdiacimi doštičkami bezpečné brzdenie na každej ceste – dokonca aj na nekvalitných alebo znečistených vozovkách.

Viac osobitosti

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

odkladací priestor vhodný pre akýkoľvek scenár: či už na bežnú cestu do práce alebo na krátke cesty – vysokokvalitné batožinové riešenia, ktoré vyvinula spoločnosť BMW Motorrad, zaistia, že budeš vždy ideálne vybavený. Zoznám sa s originálnym príslušenstvom na zadnú časť modelu G 310 R.

PREJSŤ NA KONFIGURÁTOR

Tvoje mesto, tvoje ihrisko

Rozdaj si to s mestom.

Na G 310 R cez São Paulo.

Výzvy v mestách sú na celom svete rovnaké: červená na semaforoch, preplnené metro a dlhé zápchy, v ktorých sa slimačím tempom posúvaš po centimetroch. Žiadny problém pre G 310 R. Táto motorka zmení tvoje každodenné dochádzanie do práce na pohodovú jazdu a ukáže ti mesto z novej perspektívy.

Kaskadérsky jazdec Chris Northover prechádza na G 310 R cez São Paulo počas bláznivej večernej dopravnej špičky. Cez trmu-vrmu veľkomesta sa na motorke prediera s ľahkosťou a obratnosťou. Po rýchlo sa meniacich zákrutách opúšťa mesto a pokračuje ďalej, aby znovu zadefinoval jeho hranice. Chris na novom BMW Roadster demonštruje, že 313 kubických centimetrov je len číslo a reálny výkon sa meria na ceste.

Čítaj viac

Príslušenstvo pre model G 310 R

Dokonalý vzhľad, optimálna ochrana

Oblečenie od spoločnosti BMW Motorrad.

Vyzerá naozaj dobre a poskytuje účinnú ochranu –  zoznám sa so širokou škálou prvotriedneho motocyklistického oblečenia a vybavenia z ponuky BMW Motorrad.

NÁJSŤ PREDAJCU

Ďalšie modely roadsterov

spinner