„Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 8 875€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 164,59€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.“

BMW R 1250 RT

Na ceste s plnou silnou, v cieli s pohodou

Motocykel R 1250 RT je perfektným sprievodcom na tvojej ceste: jeho legendárny motor BMW ShiftCam ťahá rovnako silno na domácich cestách ako na kľukatých horských priechodoch. Jeho nová predná časť pôsobí dynamickejšie a štíhlejšie. Prvky ako extra veľký 10,25“ TFT displej alebo Active Cruise Control (ACC) ti na ceste zabezpečia mimoriadne pohodlie. A na konci dňa ti je jasné, že niet nad spoločné zážitky a perfektného spoločníka. Jednoducho úplne #RideAndShare.

Výlety s tým najlepším

Byť na cestách, prechádzať kilometre, stretávať ľudí, zbierať dojmy, vymieňať si príbehy: každý výlet má svoje čaro. Presne ako R 1250 RT. Množstvo jeho prvkov ti umožňuje pohodlnú jazdu, vždy si dobre pripravený a môžeš sa dokonale sústrediť na cestu.

+ Čítaj viac
Veľký farebný 10,25“ TFT displej v sériovej výbave
Vidíme kokpit modelu R 1250 RT s veľkým farebným 10,25-palcovým TFT displejom.
Nová predná časť s LED svetlometom
Vidíme novú prednú časť s LED svetlometom modelu R 1250 RT.
Plná sila v každom rozsahu otáčok s BMW ShiftCam
Vidíme R 1250 RT s variabilným riadením vačkového hriadeľa BMW ShiftCam.
Nekonečná energia vďaka bezkáblovému nabíjaniu
Vidíme odkladací priečinok pre smartfón s bezkáblovou funkciou indukčného nabíjania.
Jednoduchá obsluha s tlačidlami pre obľúbené položky
Vidíme štyri tlačidlá modelu R 1250.
Navigácia na 10,25“ TFT displeji
Vidíme model R 1250 RT s navigáciou na 10,25-palcovom TFT displeji.
Pohodová jazda s Active Cruise Control
Vidíme model R 1250 RT so systémom Active Cruise Control.
Nový zvučný audiosystém
Vidíme model R 1250 RT s novým audiosystémom.

Maximálny prehľad

Maximálny prehľad

Viac miesta, väčšia zrozumiteľnosť, lepší prehľad: Nový veľký 10,25“ TFT displej spája všetky prístroje motocyklu R 1250 RT a navyše poskytuje prístup k praktickým funkciám, ako sú navigácia a Connectivity. Cez rozdelenú obrazovku máš prehľad o viacerých funkciách naraz, napríklad vedľa aktuálnej rýchlosti môže byť zobrazený palubný počítač. Mimoriadnu ostrosť a kontrast má farebný displej vďaka robustnému, tvrdenému a antireflexnému kryciemu sklu. Takže displej je čitateľný aj na ostrom slnku a vďaka úprave proti odtlačkom prstov to tak aj ostane.

+ Čítaj viac

Bezpečne vpred

Bezpečne vpred

Bezstarostný pôžitok z jazdy: Nový asistenčný systém Active Cruise Control (ACC) umožňuje pomocou tlačidla na riadidlách pohodlné nastavenie želanej jazdnej rýchlosti a odstupu od vozidla vpredu. Radarový senzor vpredu vypočíta rýchlosť a vzdialenosť od vozidla pred tebou. Keď sa zmenší, systém automaticky zníži rýchlosť a znovu obnoví želaný odstup. Keď sa zväčší, opätovne zvýši rýchlosť. Takže si môžeš užívať pohodovú cestu na každom kilometri.

+ Čítaj viac

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

 

Počíta sa každý okamih

Jeden stroj, veľa tvárí

Dynamické línie, pôsobivý dizajn: Model R 1250 RT urobí dojem atletickou formou, raz sa ukáže ako športový, inokedy elegantný. Ty rozhoduješ, ktorý štýl ti najviac vyhovuje.

Alpine white uni 3

Ľahký s rovnými líniami: Alpine white uni 3 zvýrazňuje novú štíhlejšiu prednú časť R 1250 RT.

Sport

Čistý šport: metalíza Racing blue 2 dodáva modelu R 1250 RT dynamický vzhľad.

Variant 719 Meteoric Dust II metalíza

Nad tebou obloha – pod tebou R 1250 RT variant 719 Meteoric Dust II metalíza. Ak by existoval dizajn pre najvyššie nároky – bol by to len tento.

Triple Black

Style Triple Black v čiernej metalíze Blackstorm 2 mimoriadne pôsobivo zdôrazňuje silné a dynamické línie modelu R 1250 RT.

Komfort v každej dimenzii

Komfort v každej dimenzii

Tvoj štýl a tvoja farba sú už vybrané: Teraz ide o to, ešte lepšie pripraviť R 1250 RT na cesty. Balíky Dynamik a Komfort ti okrem adaptívnych svetlometov do zákrut a ACC poskytujú aj prvky zvyšujúce pohodlie, ako napríklad jazdné režimy Pro, vyhrievanie sedadla a Keyless Ride. K tomu sa pridáva ďalšia rozsiahla špeciálna výbava a príslušenstvo. Zostav si svoju R 1250 RT podľa seba. Tvoja cesta, tvoj zážitok, tvoj stroj.

+ Čítaj viac

Dynamika napísaná v tvári

Dynamika napísaná v tvári

Kompaktný a štíhly: Predný diel modelu R 1250 RT je elegantný a obopína LED svetlomet. Spoločne s kompaktnejšou karosériou vzniká dynamická jednotka s jasnou prednosťou: ešte väčšie zorné pole. Nový čelný štít presvedčí patentovaným vedením vzduchu: Dopredné nasávanie a pohyb vzduchu na hornej časti tela sa redukujú – takže môžeš na svojom motocykli jazdiť spoľahlivo ďalej veľa hodín. Dvojdielny predný blatník takisto podčiarkuje kompaktnosť, zvyšuje aerodynamiku a znižuje znečistenie tvojho motocykla a teba – hlavne pri daždi.

+ Čítaj viac

S plnou silou na každom kilometri

70
litrový objem batožinového priestoru (v sériovej výbave)
1.254
cm3 zdvihový objem
143
Nm pri 6 250 ot./min
226
kg užitočné zaťaženie (pri sériovej výbave)
Vzduchom/kvapalinou chladený dvojvalcový štvortaktný boxerový motor

Na plný plyn

Už na prvých metroch pocítiš silu boxerového motora. Kamkoľvek ťa cesta zavedie: výkon a kultúra chodu fascinujú v každom rozsahu otáčok. O to sa stará aj variabilné ovládanie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam. So suverénnym nárastom výkonu ti dodá väčšiu kontrolu. Vysoký priebeh krútiaceho momentu, pružnosť a neodolateľný ťažný výkon pri menšej potrebe preraďovania zabezpečia pohodlné výlety. A vďaka poriadnemu zdvihovému objemu a výkonu pri vysokej účinnosti porastie tvoj pôžitok z jazdy každým metrom. 

+ Čítaj viac

Ešte viac k #RideAndShare

spinner