Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 9 050€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 167,83€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

NOVÉ BMW R 1250 RT

Urob si to po svojom.

Nové BMW R 1250 RT ti dá omnoho viac slobody ako kedykoľvek predtým. Variabilný systém ovládania vačkového hriadeľa BMW ShiftCam zaisťuje dokonalú plynulosť jazdy a komfort. Pre svižný prejazd zákrut a obrovský krútiaci moment na rovinkách. Nový dvojvalcový boxer motor a jeho výkon 136 k a objem 1250 cm³ ti umožní bezstarostne vnímať krajinu. Tvoje RT je jedinečné vďaka novým možnostiam individualizácie: je to tvoja cesta, tvoja motorka.

DIZAJN R 1250 RT

Tvoja cesta, tvoj štýl.

Päť barevných variantov modelu R 1250 RT upúta každého. Hlavne dve vysoko kvalitné farby Option 719.

*/-->

Štýl Elegance

Nová metalíza Manhattan pôsobí veľmi elegantne.

*/-->

Štýl Sport

Športový štýl v červenej metalíze a tmavej matnej metalíze zušľachťuje štýl RT – pre sebavedomé cestovanie a športový vzhľad.

*/-->

Biela Alpine

Svetlá a elegantná: Biela Alpine ti umožňuje jasnú identifikáciu so športovou stránkou R 1250 RT.

*/-->

Option 719 metalíza Stardust

Dynamická a vždy pripravená na pretek: to je tvoja R 1250 RT v novom farebnom variante Option 719 zlatá metalíza Stardust.

*/-->

Option 719 modrá metalíza Blue planet/Ivory

Kultivovaná, uvolnená a plná sily: R 1250 RT v novej modrej metalíze Option 719 Blue planet metallic/Ivory jednoznačne urobí dojem kdekoľvek.

3-ročná záruka

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

100
kW
pri 7 750 ot./min
143
Nm
pri 6 250 ot./min
1.254
cm³
zdvihový objem
266
kg
max. zaťaženie (pri štandardnom vybavení)

Dvojvalcový boxer motor

Stvorený na cestovanie

Stvorený na cestovanie

Očakávanie a vzrušenie sú na každej ceste tí najlepší spoločníci. S každým naštartovaním svojho R 1250 RT pocítiš dokonalé vlastnosti dvojvalcového boxer motora. Jeho výkon a vycibrený charakter v celom spektre otáčok ťa očarí: variabilné ovládanie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam zabezpečuje plynulý nástup výkonu v celom spektre otáčok a zlepšuje ovládateľnosť stroja. Vďaka väčšiemu zdvihovému objemu a vyššiemu výkonu s lepšou účinnosťou, sa tvoja radosť z jazdy zvyšuje každým kilometrom. Vysoká krivka krútiaceho momentu, elasticita a neodolateľný výkon s menšou potrebou radenia, sa rýchlo stanú nepostrádateľnými spoločníkmi.

+ Čítaj viac

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 RT

Toto je nové

Dynamické riadenie bŕzd

Dynamické riadenie bŕzd

Systém DBC (Dynamic Brake Control) ti pomáha pri núdzovom brzdení tým, že pôsobí proti často sa vyskytujúcemu, nežiaducemu pridaniu plynu v núdzovej situácii: zásah systému znižuje krútiaci moment motora a súčasne zvyšuje brzdný tlak na zadné koleso. Výsledkom je vyššia bezpečnosť a optimálne využitie brzdnej sily na stabilizáciu motocykla a skrátenie brzdnej dráhy. Pre pocit maximálnej dôvery pri cestovaní.

+ Čítaj viac

TO NAJLEPŠIE Z R 1250 RT

Pre tvoje potreby

Tvoje BMW R 1250 RT môžeš vylepšiť exkluzívnymi, vysoko kvalitnými a na dizajn orientovanými doplnkami od BMW Motorrad Spezial Option 719. Príslušenstvo BMW Motorrad ti taktiež pomôže pri hľadaní správneho riešenia na prevoz batožiny, ktoré splní tvoje požiadavky a potreby – či už cestuješ vzdialenou krajinou, alebo vidieckymi cestami tvojho domova.

Zisti viac

Oblečenie na tvoje cesty

Vybrané motocykle