Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Nové BMW R 1250 R.

Všestranné a výrazné ako nikdy predtým.

Nový model R 1250 R je, viac ako kedykoľvek predtým, dimenzovaný na dynamický nástup. Dôvodom je predovšetkým úplne nový boxer motor – vďaka maximálnemu krútiacemu momentu 143 Nm má prepracovaný pohon viac sily ako hocikedy predtým. Variabilné riadenie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam je inovatívnou technológiou, ktorá ti v celom spektre otáčok motora poskytne optimálny výkon. Čistú radosť jazdy a typickú silu boxer motora tak zažiješ pri uvoľnených jazdách i pri športovom výjazde.

DIZAJN R 1250 R

Tvoj Roadster, tvoj štýl.

Svieži vzhľad prinášajú nanovo navrhnutý spojler motora a kryt chladiča. Rovnako, ako Roadster, je nadčasová aj základná farba modelu R 1250 R: čierna metalíza Black storm podčiarkuje nefalšovaný vzhľad tvojho motocykla. Pre športové typy je k dispozícii Style HP. Naproti tomu budeš so Style Exclusive vyžarovať čistú eleganciu, kým individualisti vsadia u Option 719, metalízovej farby Stardust na jedinečný vzhľad. Nech už sa rozhodneš pre ktorýkoľvek štýl – tvoj Roadster a každú jazdu na ňom si užiješ po svojom.

Čierna metalíza Black storm

Tmavá varianta základnej verzie v metalíze Black storm zvýrazňuje klasický vzhľad - v tomto decentnom lakovaní je zahrnutý kryt predného kolesa, spojler, bočné obloženie palivovej nádrže a zadné bočné časti. Celkový harmonický vzhľad Roadstera doplňuje veľa detailov v čiernej farbe: hlavný a zadný rám, brzdové strmene, kryt chladiča a aj sedadlo.

Štýl HP

Bez kompromisov: Kombináciou farieb bielej Light white, metalízovej farby Racing blue a pretekárskej červenej Racing red zvýrazňuje Štýl HP dynamickú a športovú stránku. O neprehliadnuteľnosť sa postarajú najmä zlaté brzdové strmene, ako aj spojler motora, kryt chladiča a kryt palivovej nádrže. Všetky sú vyrobené z ušľachtilej ocele. V štýle HP je na displeji TFT zahrnutý aj Core Screen Sport, ktorý napríklad na prominentnom mieste zobrazuje meradlo počtu otáčok a informácie o náklone.

Štýl Exclusive

Tvoj Roadster sa so štýlom Exclusive dobre vyníma pri každej jazde. Všetky časti obloženia sú lakované v matnej metalízovej farbe Pollux. Zlaté brzdové strmene, ako aj kryt chladiča a kryt palivovej nádrže z ušľachtilej ocele zvýrazňujú eleganciu – pre neobyčajný vzhľad.

Option 719 metalíza Stardust

Jedinečnosť má svoje meno: Option 719, metalízová farba Stardust. Lakovanie vrátane nalakovaných ozdobných akcentov Roaster perfektne zvýrazňuje a poskytuje motorke najvyššiu mieru individuality. Jedinečnosť podčiarkujú aj komponenty z ušľachtilej ocele: kryt palivovej nádrže, kryt chladiča a spojler motora. Doplňujúci kontrast vytvára tmavohnedé sedadlo Option 719, ktoré je dostupné ako špeciálna výbava.

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

DVOJVALCOVÝ MOTOR BOXER

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
pri 7 750 ot./min
143
Nm
max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
18
l
užitočný objem palivovej nádrže

Väčší záber boxera.

Už na prvých metroch pocítiš dôkladne premyslené vlastnosti nového boxer motora: variabilné riadenie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam zabezpečuje suverénny a rovnomerný nárast výkonu v každom rozsahu otáčok. S rozšírením zdvihového objemu na 1 254 cm³ a s maximálnym krútiacim momentom 143 Nm poskytuje nový motor nárast výkonu, ktorý je kedykoľvek k dispozícii a pomocou ktorého sa z každej úzkej zákruty dostaneš ešte svižnejšie.

+ Čítaj viac
Nový Boxer motor external-link-arrow-slim

Vychutnaj si zvuk R 1250 R

Toto je nové

Dynamic ESA.

Dynamic ESA.

Pomocou Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment) sa dosahujú stabilné, a tým ešte bezpečnejšie jazdné vlastnosti. Systém automaticky reguluje tlmenie a predpnutie pružín teleskopickej vidlice a pružiacej jednotky v závislosti od jazdného stavu a zaťaženia. Na všetkých druhoch povrchu poskytuje najvyšší komfort a najlepšiu trakciu aj v náklone.

+ Čítaj viac

To najlepšie z R 1250 R

BMW ShiftCam
BMW R 1250 R s podrobným pohľadom na kryt hlavy valca a s nápisom ShiftCam
Ušľachtilá oceľ
Palivová nádrž BMW R 1250 R s krytom z ušľachtilej ocele
Farebný TFT displej s vysokým rozlíšením
BMW R 1250 R s displejom TFT a konektivitou
Štýl Exclusive
BMW R 1250 R v štýle Exclusive v horskom prostredí
ECALL – inteligentné núdzové volanie ako špeciálna výbava
BMW R 1250 R s pohľadom na palivovú nádrž, riadidlá a displej
Jazdný režim Pro
Jazdná scéna s BMW R 1250 R
Štýl HP
BMW R 1250 R v štýle HP s palivovou nádržou
Core Screen Sport
BMW R 1250 Rs riadidlami a TFT displejom v strede

Viac individuality

Pre tvoje potreby.

R 1250 R je k dispozícii so širokou škálou voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To ti umožní zostaviť si svoj motocykel podľa vlastného želania.

Zisti viac

Vhodné oblečenie

Vybrané motocykle

spinner