Suverén

Dôsledne vpred

Príchod znamená pre teba zároveň aj štart. Cítiš neskrotnú slobodu a čistú radosť z jazdy na každom kilometri. O to sa pri tomto modeli R 1250 RT v bielej farbe Alpin white postarajú aj jazdné režimy Pro, MSR a DBC v balíku Dynamik. Balík Komfort s vyhrievaným sedadlom a prídavným horným kufrom ťa v pohode – a so všetkým, čo na cestách potrebuješ – dostanú do cieľa. 

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
RDC

Kontrola tlaku v pneumatikách (RDC) varuje automaticky na pokles tlaku a včas upozorní jazdca na možné nebezpečenstvo.

Balík Dynamik

Balík Dynamik obsahuje adaptívny svetlomet do zákrut a Headlight Pro, Dynamic ESA, ACC, asistent radenia Pro, jazdné režimy Pro, ako aj MSR a DBC.

Balík Komfort

Balík Komfort obsahuje Keyless Ride, centrálne uzamykanie, alarm proti krádeži, vyhrievanie sedadla, pohodlné telefonovanie, zástrčku a pochrómovaný výfukový systém.

Horný kufor malý, 28 l

Vodotesný horný kufor ponúka s objemom 28 litrov dostatok miesta pre prilbu a presvedčí v bežnom živote, a aj na menších výletoch.

Vnútorná taška do malého horného kufra

Vnútorná taška pre malý horný kufor na mieru ti umožní udržiavať v batožine poriadok a uľahčuje nakladanie a vykladanie.

Ambiciózny

Chuť na viac

Chceš ísť von: naháňať sa po strmých priesmykoch, nakláňať sa do zákrut. S týmto variantom Style Sport v modrej metalíze Racing blue si určite prídeš na svoje. Nápadné sú kolesá Sport Option 719 a prémiové súpravy frézovaných dielov Shadow a Shadow II z hliníka v čiernej/striebornej. Prídavný LED svetlomet zabezpečí dobrú viditeľnosť i výhľad a cez nový audiosystém môžeš počúvať soundtrack k svojej ceste.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Audiosystém ECE

Audiosystém 2.0 s DAB+, ekvalizérom a nastaveniami Advanced-Audio sa postará o dobrý zvuk a pomocou multifunkčného ovládača ho možno jednoducho obsluhovať.

Prídavný LED svetlomet

Prídavný LED svetlomet poskytuje vyššiu bezpečnosť pri zlej viditeľnosti.

koleso Sport Option 719

Exkluzívne dvojfarebné kolesá Option 719 Sport prinášajú s kontrastným frézovaním akcenty zvýrazňujúce dizajn.

Súprava frézovaných dielov Option 719 Shadow II

Súprava frézovaných dielov Shadow II v rámci Option 719 zdôrazňuje vysokokvalitnými komponentmi z eloxovaného a frézovaného hliníka v čiernej/striebornej farbe športový charakter tohto motocykla. Nastaviteľné ručné páčky majú absolútne najvyššiu kvalitu a dokonale sedia v rukách. Frézované kryty vyrovnávacej nádrže spájajú štýlovosť a funkčnosť.

Súprava frézovaných dielov Option 719 Shadow

Súprava frézovaných dielov Shadow v rámci Option 719 zdôrazňuje vysokokvalitnými hliníkovými komponentmi v čiernej/striebornej farbe športový charakter tohto motocykla. Zahŕňa kryt bloku motora vpredu a kryty hlavy valcov, kryt zapaľovacích cievok, skrutku plniaceho otvoru oleja, ako aj čierne plastové ochrany na krytoch hlavy valcov.

Naháňač kilometrov

Skvelý na celej čiare

Dokonalý tvar: Style Elegance v metalíze Manhattan podčiarkuje ušľachtilú stránku modelu R 1250 RT. Adaptívny svetlomet do zákrut, Keyless Ride a balík Dynamik poskytujú extra pohodlie a pôžitok z jazdy. A, aby si nemusel prerušovať túto radosť, máš najdôležitejšie veci vždy poruke v batohu na palivovú nádrž.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Inteligentné núdzové volanie

Inteligentné núdzové volanie v prípade nehody automaticky kontaktuje kontaktné stredisko BMW, aby sa čo najrýchlejšie aktivoval záchranný reťazec.

Balík Komfort

Balík Komfort obsahuje Keyless Ride, centrálne uzamykanie, alarm proti krádeži, vyhrievanie sedadla, pohodlné telefonovanie, zásuvku a pochrómovaný výfukový systém.

Balík Dynamik

Balík Dynamik obsahuje adaptívny svetlomet do zákrut a Headlight Pro, Dynamic ESA, ACC, asistent radenia Pro, jazdné režimy Pro, ako aj MSR a DBC.

Vnútorná taška do cestovného kufra

Vnútorná taška pre ľavý cestovný kufor na mieru ti umožní udržiavať v batožine poriadok a uľahčuje nakladanie a vykladanie.

Batoh na palivovú nádrž, 11 l.

Malý 11-litrový batoh na palivovú nádrž s remeňovým upevnením a vodotesným hlavným priečinkom je ideálnym sprievodcom na krátke výjazdy.

Exkluzívny

Štýlovo na každom kilometri

Starostlivo zhotovený, nápadne ušľachtilý: Tento model R 1250 RT v biele metalíze Mineral white priťahuje pohľady. S exkluzívnym sedadlom Option 719, súpravou frézovaných dielov Option 719 Classic a dvojfarebnými kolesami Option 719 Classic dodáš svojmu motocyklu osobný charakter – a jasné akcenty.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
koleso Classic Option 719

Exkluzívne dvojfarebné kolesá Option 719 Classic prinášajú s kontrastným frézovaním akcenty zvýrazňujúce dizajn.

Sedadlo Option 719

Vkusné sedadlo Option 719 v sedlovej hnedej okúzľuje jemnosťou na dotyk, decentným mramorovaním, náročnými ozdobnými švami a atraktívnym štepovaním.

Súprava frézovaných dielov Classic radu Option 719

Súprava frézovaných dielov Classic exkluzívneho radu Option 719 s hodnotnými komponentmi v striebornom vzhľade prináša akcenty zvýrazňujúce dizajn.

Cestovný horný kufor

Horný kufor s lakovaným krytom ponúka 49-litrový batožinový priestor, takže dostatok miesta na jednu až dve prilby.

Vnútorná taška pre cestovný horný kufor

Vnútorná taška pre malý horný kufor na mieru ti umožní udržiavať v batožine poriadok a uľahčuje nakladanie a vykladanie.

Príslušenstvo pre R 1250 RT

Športový tlmič výfuku

Vysokokvalitný násuvný športový tlmič výfuku z titánu s karbónovou koncovkou zaručuje robustný zvuk a športový vzhľad.

Batožinový priestor

Cestovný horný kufor Light biely hliník 

Veľký vodotesný horný kufor ponúka s objemom 49 litrov veľa miesta a sériovo je vybavený opierkou chrbta. Upevňuje sa úplne jednoducho a rýchlo priamo na sériový batožinový nosič.

Vnútorná taška pre cestovný kufor a cestovný horný kufor 

Vhodné vnútorné tašky pre cestovné kufre a horné kufre zabezpečia v batožine poriadok, čo uľahčí nakladanie aj vykladanie. Vďaka rukoväti a ramennému popruhu sú tašky rýchlo poruke a ľahko sa nosia. K praktickým detailom patria vonkajšie vrecká, zips z troch strán na vnútorných taškách pre kufor, ako aj výklopný kryt na vnútornej taške pre horný kufor.

Batoh na palivovú nádrž, 11 l 

Batoh na palivovú nádrž poskytuje v uzatvárateľnom vnútornom priestore (objem cca 11 l) a v kartovej priehradke najvyššiu možnú ochranu pred vodou. V nepremokavej vonkajšej taške si pevné miesto nájde aj 0,5-litrová PET fľaška. S rukoväťou a odnímateľným ramenným popruhom.

Dizajn

Pochrómovaná lišta kufru 

Štýlové a elegantné lišty kufra sú pochrómované a motocyklu dodávajú nezameniteľný a ušľachtilý vzhľad.

 

Pochrómovaný kryt cestovného horného kufra 

 

Cestovný horný kufor možno zušľachtiť aj s pochrómovaným krytom – v kombinácii s pochrómovanými lištami kufra vzniká harmonický celkový dojem.

Ergonómia a komfort

Čelný štít Komfort

 

Optimálne pohodlie na cestách vo vetre a počasí poskytuje vyšší a širší čelný štít Komfort. Vyniká aj vynikajúcou aeroakustikou a jeho povrch odolný voči poškriabaniu zabezpečí trvácnu priehľadnosť.

 

Nízke sedadlo s vyhrievaním, čierne 

V porovnaní so sériovým sedadlom o 45 mm nižšie sedadlo vodiča v čiernej farbe uľahčuje nasadanie a vysadanie a zlepšuje prístupnosť k zemi. Sedadlo možno namontovať v dvoch polohách s výslednou výškou sedenia 760 resp. 780 mm. Navyše poskytuje jazdcovi dobré pohodlie pre veľa bezstarostných kilometrov.

Bezpečnosť

Ochrana krytov hlavy valcov 

 

V prípade problémov poskytuje ochrana krytov hlavy valcov z ušľachtilej ocele komplexnú ochranu pred poškodeniami.

 

Bezpečnostná skrutka pre uzáver plniaceho otvoru oleja, čierna 

 

Dobrého aj málo stačí: bezpečnostná skrutka vyfrézovaná z hliníka chráni pred neoprávneným prístupom. Otvoriť ju možno len pomocou špeciálneho kľúča.

Prídavné LED svetlomety 

 

Výkonné prídavné LED svetlomety v kompaktnom hliníkovom kryte sú zárukou toho, že aj v hmle, za dažďa alebo počas sneženia budeš mať lepší výhľad a ostatní účastníci cestnej premávky ťa budú vidieť lepšie. Bielou farbou svetla podobnou dennému svetlu sa zároveň postarajú o rozdielne osvetlenie vozovky, čím dokonale dopĺňajú hlavný svetlomet. Technológia LED zaručuje prevádzku takmer bez opotrebenia. 

Stiahnuť katalóg s príslušenstvom

Katalóg originálneho príslušenstva BMW Motorrad 2020
PDF   |   47.89 MB   |   English

Zostav si svoju R 1250 RT

Exkluzívny vzhľad s Option 719, mnohými prvkami, ktoré tvojej jazde dodajú ešte väčšie pohodlie, alebo dostatok úložného priestoru pre tvoju batožinu: Nakonfiguruj si vlastný cestovný motocykel presne podľa svojich predstáv.

Prejsť na konfigurátor
spinner